Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dekoder

CANAL+

Dekoder Canal+ Box 4K

2020-12-06

W redakcji mieliśmy możliwość przetestowania pierwszego dekodera sieciowego platformy Canal+ z systemem Android TV, atrakcyjnymi funkcjami i bogatą ofertą filmową serwisów dostępnych wcześniej w usługach Canal+ telewizja przez Internet i Premiery Canal+. Nowościami są zastosowanie wyszukiwania głosowego, będącego odpowiednikiem Asystenta Google, i dostęp do serwisów Google.

Czytaj więcej...
Monitor

PHILIPS

Monitor Philips 499P9H/00

2020-12-06

Pierwsze chwile z testowanym monitorem Philips 499P9H/00 niemalże szokują użytkownika. W praktyce jednak już po kilku chwilach jesteśmy w stanie przyzwyczaić się do zakrzywionej matrycy oraz proporcji 32:9. Taki kształt okazuje się niezwykle wygodny, a ogromna przestrzeń robocza jest nieoceniona w trakcie pracy.

Czytaj więcej...
Dyski SSD US70

SILICON POWER

Dyski SSD US70 1 TB i 2 TB

2020-10-15

Wprowadzenie interfejsu PCIe 4.0 pozwoliło na dwukrotne zwiększenie wydajności względem poprzedniej generacji. W praktyce bardziej korzystają na tym nowoczesne dyski SSD dla złącza M.2 niż karty graficzne. Jakie korzyści przynosi zastosowanie nowego standardu, sprawdziliśmy na dyskach Silicon Power z serii US70.

Czytaj więcej...
ZMYWARKA

AMICA

ZMYWARKA DIM635ACBG

2020-09-26

Cicho, wygodnie i skutecznie

Te trzy określenia doskonale odzwierciedlają działanie testowanej przez nas zmywarki do zabudowy DIM635ACBG marki Amica, która może pomieścić do 14 kompletów naczyń i pracuje w klasie efektywności energetycznej A+++.

Czytaj więcej...
Zgrzewarka próżniowa

FOODSAVER

Zgrzewarka próżniowa FFS005X

2020-09-07

Marnowanie żywności jest dużym problemem w dzisiejszym społeczeństwie. Produkty, aby zachować świeżość, potrzebują odpowiednich warunków. Mogą je zapewnić np. niska temperatura oraz pakowanie próżniowe.

Czytaj więcej...
Dysk przenośny

SILICON POWER

Dysk przenośny Armor A62 2 TB

2020-08-18

Dla graczy i nie tylko

Przenośne dyski twarde są wykorzystywane nie tylko do przechowywania i wykonywania kopii zapasowych danych. Coraz częściej zastosowanie znajdują w konsolach – PS4 i Xbox One. W dobie cyfrowych gier, które nierzadko zajmują ponad 100 GB na dysku, to niezwykle przydatny gadżet, zwłaszcza że podstawowe wersje konsol wyposażone są w dyski o pojemności jedynie 500 GB.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający -

iROBOT

Robot odkurzający - Roomba i7+

2020-07-01

Model Roomba i7+ to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych w ofercie marki iRobot. Wyróżnia się przede wszystkim wydajnym systemem nawigacji oraz stacją ładująco-czyszczącą, co czyni go bezkonkurencyjnym na rynku.

Czytaj więcej...
Transmiter

TECHNISAT

Transmiter Bluetooth FM Digicar 1 BT

2020-06-25

Testujemy transmiter służący do odtwarzania muzyki ze smartfona lub pendrive’a. Może on pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego oraz ładować urządzenia USB.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket