Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Gofrownica Pyramid MGO-31M

MPM

Gofrownica Pyramid MGO-31M

2018-06-08

Nowy produkt marki MPM to całkowicie nowy wymiar wypiekania gofrów. Unikatowa technika System Pyramid sprawia, że ciasto nie wycieka, a samo wypiekanie gofrów jest niezwykle proste i przyjemne. Ponadto zintegrowane akcesoria sprawiają, że pieczenie staje się precyzyjne i szybkie.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Cycloon Hybrid

THOMAS

Odkurzacz Cycloon Hybrid Pet & Friends

2018-06-08

Trzeba przyznać, że najnowsza, innowacyjna konstrukcja odkurzacza cyklonowego z filtrem wodnym i możliwością zbierania płynów z pewnością przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy cenią sobie wygodę użytkowania oraz wyjątkową higienę i czystość w domu. Jednym z modeli wchodzących w skład nowej serii jest Cycloon Hybrid Pet & Friends. Dzięki specjalnemu zestawowi końcówek, znakomicie sprawdzi się on w rodzinach, które mają zwierzęta.

Czytaj więcej...
Deska do prasowania Connect

SCARLETT

Deska do prasowania Connect i żelazko SC-SI30K26

2018-06-08

Prasowanie to jedna z typowych czynności domowych. Jedni go nie znoszą, a dla wielu okazuje się całkiem relaksującym zajęciem. Niezależnie jednak od preferencji testowany przez nas zestaw, na który składają się deska do prasowania Rörets Connect oraz żelazko Scarlett SC-SI30K26, pozwala uczynić wykonywanie tego obowiązku znacznie szybszym i przyjemniejszym.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet

THOMAS

Odkurzacz Cycloon Hybrid Led Parquet

2018-05-08

Marka Thomas od zawsze słynęła ze ściśle określonej specjalizacji. Działając w segmencie odkurzaczy, każda jej innowacja staje się ważnym dla całej branży wydarzeniem. Tak jest i tym razem. Cycloon Hybrid to pierwszy na świecie cyklonowy odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym. Jego hybrydowa konstrukcja oraz wyjątkowe walory były dla nas wyzwaniem. Tak bowiem nietypowy i zarazem intrygujący produkt zdarza się bardzo rzadko.

Czytaj więcej...
Szczoteczka soniczna

PHILIPS

Szczoteczka soniczna Sonicare Let's Start!

2018-05-08

Marka Philips dynamicznie zdobywa udziały w segmencie szczoteczek do zębów. Ostatnie lata to pasmo sukcesów, przede wszystkim dzięki wyjątkowym innowacjom oraz rozwiązaniom, które znakomicie dbają o higienę jamy ustnej. Niedawno na rynku pojawiła się kolejna odsłona urządzeń Sonicare, tym razem dla tych którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze szczoteczkami sonicznymi.

Czytaj więcej...
Smartfon Honor 9 Lite

Honor

Smartfon Honor 9 Lite średniak w dobrej cenie

2018-04-24

Dostępny za niecały tysiąc złotych Honor 9 Lite to w swoim segmencie jeden z najciekawszych dostępnych smartfonów.

Czytaj więcej...
Dysk SSD ACE A55 512 GB

SILICON POWER

Dysk SSD ACE A55 512 GB

2018-03-21

Linia Ace A55 marki Silicon Power to podstawowe dyski SSD, które znakomicie spiszą się np. w laptopach, gdzie zastąpią tradycyjne dyski talerzowe.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

iROBOT

Robot sprzątający Roomba 966

2018-02-07

Testowana przeze mnie Roomba 966 to jeden z najbardziej zawansowanych robotów sprzątających na świecie, co skutkuje dużą wydajnością i dokładnością sprzątania.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket