AMICA

E-book „Poproszę dokładkę” by Akademia Kulinarna Amica

E-book „Poproszę dokładkę”

Amica, producent urządzeń AGD, regularnie podejmuje ciekawe działania, które zwracają uwagę klientów. Właśnie dlatego pojawiła się oferta Akademii Kulinarnej Amica, która umożliwia nie tylko naukę gotowania, ale także sprawdzenie w praktyce urządzeń oferowanych przez producenta. Opinie tych, którzy wzięli udział w warsztatach są najlepszą rekomendacją dla kolejnych zainteresowanych.

Amica od ponad 3 lat, w nowoczesnym showroomie w Poznaniu, prowadzi warsztaty kulinarne pod nazwą Akademia Kulinarna Amica. Jest to miejsce, w którym można zobaczyć różne produkty znajdujące się w ofercie firmy. Można także sprawdzić, jak działają w praktyce. To także miejsce spotkań z ciekawymi ludźmi, którego tłem jest kuchnia, poszukiwanie nowych rozwiązań i ciekawych smaków..

Warsztaty kulinarne Amica to nie tylko praca z wykorzystaniem sprzętów marki, ale również doskonała okazja do budowania trwałych relacji, które wspiera wspólne gotowanie i jedzenie.

Organizowane przez markę Amica kursy gotowania w Poznaniu skierowane są zarówno do pasjonatów, którzy chcieliby pod okiem profesjonalistów nauczyć się, jak przygotować dania z interesującego ich kręgu kulturowego, jak i do osób początkujących, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie kulinariów. W organizowanych w Poznaniu warsztatach kulinarnych Amiki można wziąć udział indywidualnie, w parach czy grupach znajomych. Marka jest także otwarta na szkolenia dla firm. Warto wykorzystać magię tego miejsca!

Jednym z „produktów ubocznych”, który powstał podczas wielu twórczych warsztatów, jest ebook „Poproszę dokładkę”. To 55 wyśmienitych przepisów, które zostały sprawdzone w czasie warsztatów kulinarnych w showroomie Amica. Tytuł nawiązuje do zdania najczęściej używanego przez użytkowników. W ebooku znajdują się przepisy, które zostały starannie przygotowane przez Mistrzów Akademii Kulinarnej Amica. Publikacja jest podzielona na 5 działów. Pierwszy obejmuje potrawy kuchni włoskiej, które opracował i poleca Kacper Sobkiewicz. Drugi to kuchnia azjatycka okiem Patrycji Lan Le Thanh i Bartłomieja Wrzesińskiego, który jest autorem kolejnego rozdziału poświęconego sushi. Nie zabrakło również coraz bardziej popularnej kuchni wegańskiej i przepisów Adrianny Krzeszowskiej. Publikację zamykają przepisy Tomasza Rzeźnika z kuchni amerykańskiej.

E-book to nie tylko doskonała okazja do wprowadzenia do codziennego menu ciekawych potraw, ale również zapewnienie, że nawet Ci, którzy nie czują się w kuchni najpewniej, będą w stanie przygotować wykwintne i smaczne dania. Autorzy każdego działu przekonują, że nawet codzienne gotowanie nie jest skomplikowane. Gdy korzystamy z tych przepisów staje się ono niezwykle przyjemną kulinarną podróżą.

2024-04-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket