GAGGENAU

Instalacja „The Elevation of Gravity” na Milan Design Week 2024

Instalacja „The Elevation of Gravity”

Gaggenau po raz kolejny powraca do rezydencji Villa Necchi Campiglio w ramach widowiska na wydarzeniu Milan Design Week, odbywającym się między 16 a 21 kwietnia. Instalacja „The Elevation of Gravity” pozwala spojrzeć w przyszłość i stanowi kult wrodzonego umiłowania kunsztu marki, magnetycznej siły, która odrzuca konwencje i odmienia życie na lepsze.

Zespół Gaggenau po raz kolejny wybrał tereny rezydencji Villa Necchi Campiglio jako swoją bazę podczas wydarzenia Milan Design Week. To wyszukane schronienie przed zgiełkiem otaczającego je miasta stanowi cel wtajemniczonych od czasu jego stworzenia przez Piero Portaluppiego w 1935 r. Rezydencja pierwotnie reprezentowała nowoczesny styl art déco, który z biegiem lat wzbogacono o ozdobne elementy wystroju w stylu klasycznym, co c zyni z niej połączenie awangardy i tradycji, dzielące swoją ponadczasowość z marką Gaggenau.

Monumentalna instalacja architektoniczna czyni niewidzialną siłę grawitacji bardziej namacalną, pozwalając obserwującym dojrzeć ją w nowym sposobie życia i nadchodzących projektach zespołu Gaggenau. Dzięki dostępnym przez cały tydzień wyjątkowym atrakcjom nieustanne dążenie marki do poprawiania jakości życia przez warsztat twórczy na najwyższym poziomie będzie nie tylko widoczne, ale także odczuwalne. Początkowa instalacja „A Statement of Form” zespołu Gaggenau podczas wydarzenia Milan Design Week wywarła ogromne wrażenie na społeczności architektów i projektantów. Właśnie to wydarzenie kulturalne stoi za dużymi oczekiwaniami publiczności w tym roku.

Instalacja-The-Elevation-of-Gravity-na-Milan-Design-Week-2024
2024-02-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket