Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza

GOTIE

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza GNA-351

2018-02-06

Zanieczyszczenie powietrza to problem trapiący miliony Polaków, stąd też rosnąca popularność oczyszczaczy. Tym razem na naszych łamach testujemy model GNA-351 marki Gotie.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Super Vac Cordless

MORPHY RICHARDS

Odkurzacz Super Vac Cordless De Lux 734050

2018-01-05

Morphy Richards to oryginalne wzornictwa i dbałość o detale. Jak firma wypada od strony jakościowej czy funkcjonalnej? W tym wypadku trzeba już produkt przetestować w praktyce. I to zrobiliśmy. Pierwsze wrażenia, jakie można przekazać z prób praktycznych i bliższego obcowania z produktem, są takie, że to naprawdę udany, solidny produkt, miły w dotyku i obsłudze, świetnie wyglądający i dobrze radzący sobie ze stawianymi przed nim zadaniami.

Czytaj więcej...
Soundbar

SAMSUNG

Soundbar HW-MS650

2018-01-05

Płaskie telewizory mają mało miejsca na głośniki. Zazwyczaj są to dwa niewielkie głośniki szerokopasmowe małej mocy. Gdy zależy nam na poprawie jakości dźwięku, szczególnie ścieżek dźwiękowych filmów, koncertów, warto zastosować soundbar. Testowaliśmy w redakcji model Samsung HW-MS650.

Czytaj więcej...
Dekoder DVB-S

NC+

Dekoder DVB-S UltraBOX+

2018-01-05

W redakcji testowaliśmy pierwszy odbiornik satelitarny platformy nc+, który umożliwia odbiór kanałów satelitarnych nadawanych w rozdzielczości 4K, ma także nową funkcję multirecordingu.

Czytaj więcej...
Air Purifier AP9405

WEBBER

Air Purifier AP9405 i stacja SP 74

2018-01-05

W sezonie zimowym mamy najwięcej dni smogowych. Najlepiej śledzić zanieczyszczenia powietrza w domu przy pomocy stacji pomiarowej i stosować oczyszczacz powietrza z nawilżaczem. Testowaliśmy urządzenia Webber Air Purifier AP9405 i stację pomiarową Meteo SP 74.

Czytaj więcej...
Airfryer HD9240/90

PHILIPS

Airfryer HD9240/90

2017-12-05

Intrygującą nazwę urządzenia możemy przetłumaczyć jako „urządzenie do smażenia powietrzem”. W praktyce urządzenie ma o wiele większe możliwości i o wiele więcej zalet. Nasz praktyczny sprawdzian pozwolił przy okazji na szybką odpowiedź, dlaczego innowacyjne smażenie z wykorzystaniem powietrza ogranicza spożycie tłuszczów i sprawia, że tak obrobiona termicznie potrawa po prostu zniewala.

Czytaj więcej...
Szczotka prostująca

REMINGTON

Szczotka prostująca CB7480

2017-12-05

Produkt należy do najnowszej serii keratynowych sprzętów do włosów KeratinProtect, o działaniu pielęgnującym i chroniącym włosy. Sama szczotka jest też jednym z najnowszych trendów w tej dziedzinie, a jej zatety postanowiłam sprawdzić w praktyce.

Czytaj więcej...
Wideorejestrator mCar

VORDON

Wideorejestrator mCar

2017-12-04

Do naszej redakcji trafiło wyjątkowe urządzenie – wideorejestrator mCar. Jednak powiedzieć o tym sprzęcie „wideorejestrator” to jak nic nie powiedzieć. MCar może pełnić wiele innych funkcji, m.in. nawigacji GPS, zestawu głośnomówiącego, a także odtwarzacza muzyki i filmów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket