Artykuły

Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe sieciowe i akumulatorowe

2023-11-27

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Pogromcy brudu

Pogromcy brudu – myjki ciśnieniowe

2022-12-01

Jeżeli chcemy szybko umyć duże powierzchnie, nie ma lepszego rozwiązania od myjek ciśnieniowych. Z ich pomocą dokładnie wyczyścimy karoserię, chodniki, elewację i nie tylko. Jakie są najważniejsze parametry pracy myjek ciśnieniowych? Z czego są zbudowane? Jakie urządzenie nada się do konkretnych prac?

Czytaj więcej...
Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe w różnych zastosowaniach

2021-07-27

Wśród wielu urządzeń czyszczących, myjki wysokociśnieniowe upowszechniły się w gospodarstwach domowych. Coraz większa oferta, lepsze wyposażenie i atrakcyjne ceny urządzeń konsumenckich sprawiły, że chętnie są stosowane nie tylko w pracach przy domowych.

 

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

Skuteczne czyszczenie przy pomocy wody

2019-03-22

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Co użytkownik powinien wiedzieć

Co użytkownik powinien wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych?

2018-03-22

Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości naszego majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów, które będą cieszyć nasze oko swoim pięknym wyglądem. Na co warto zwrócić uwagę wybierając takie urządzenie i jak prawidłowo nim pracować? W Kärcher możemy poszczycić się wieloma latami doświadczenia w tej materii. Warto zapoznać się z naszymi sugestiami przed wyborem urządzenia, by najlepiej nam ono służyło.

Czytaj więcej...
Dobór detergentu

Dobór detergentu

2016-12-16

Aby efektywnie usunąć mocne zabrudzenia można wspomagać się odpowiednim środkiem chemicznym. Powinien on być dostosowany do rodzaju mytej powierzchni oraz typu zabrudzeń.

Czytaj więcej...
Zestawienie przykładowych akcesoriów do myjek

Zestawienie przykładowych akcesoriów do myjek marki Nilfisk

2016-12-16

Adapter kątowy z regulacją kąta do 90°. Przeznaczony do mycia miejsc trudnodostępnych.

Czytaj więcej...
Wyposażenie dodatkowe i akcesoria

Wyposażenie dodatkowe i akcesoria

2016-12-15

Myjki wysokociśnieniowe wyposażone być mogą w dziesiątki dodatkowych akcesoriów, zwiększających walory użytkowe. Najważniejsze z nich to narzędzia robocze myjek.

Czytaj więcej...
Budowa, funkcje i parametry pracy

Budowa, funkcje i parametry pracy myjki ciśnieniowej

2016-12-15

Myjki ciśnieniowe wielokrotnie zwiększają ciśnienie wody przepływającej przez podłączony do nich wąż, zwiększając efektywność czyszczenia.

Czytaj więcej...
Myjki do użytku domowego

Myjki do użytku domowego

2016-12-14

Myjki wysokociśnieniowe ugruntowały sobie pozycję wśród użytkowników profesjonalnych. Teraz stają się standardowym wyposażeniem gospodarstw domowych.

Czytaj więcej...
Urządzenia i chemia marki Kärcher

Urządzenia i chemia marki Kärcher do utrzymania czystości w rolnictwie

2016-12-14

Utrzymanie należytej czystości w gospodarstwie rolnym przy hodowli zwierząt wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń czyszczących. Chodzi o taki sprzęt, który równocześnie zapewni odpowiednią czystość oraz dezynfekcję maszyn i urządzeń, a także pomieszczeń gospodarskich i produkcyjnych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket