Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

FSO Syrena

LEDVANCE

FSO Syrena postawiła na technologię LED

2018-11-28

Od niedawna Fabryka Samochodów Osobowych Syrena, a także firma Polfarmex, jej główny inwestor, mogą pochwalić się nowoczesnym oświetleniem, które zostało zainstalowane w obu obiektach. Wszystko to za sprawą opraw LED marki LEDVANCE i firmy Nowa Elektro. 

Czytaj więcej...
Głośnik Yoyo L

CAMBRIDGE AUDIO

Głośnik Yoyo L Duży może więcej

2018-11-19

Firma Cambridge Audio ma w swojej ofercie serię głośników bezprzewodowych Yoyo. Jej uzupełnieniem jest model Yoyo L. Litera „L” w nazwie jest nieprzypadkowa, bo odnosi się do rozmiaru głośnika (od ang. large), ponieważ jest to największy pod względem gabarytów model z tej linii produktowej.

Czytaj więcej...
System audio Ceol N10

DENON

System audio Ceol N10

2018-11-19

Firma Denon wprowadziła do oferty następcę systemu audio Ceol N9. Nowy model, oznaczony „dziesiątką”, bazuje na sukcesie czterech poprzednich generacji Ceol, ale został wzbogacony o nowe funkcje i rozwiązania techniczne.

Czytaj więcej...
Jakość obrazu z satelity

Jakość obrazu z satelity

2018-11-06

Współczesne telewizory Ultra HD, aby odtwarzać obraz 4K, muszą być połączone z dobrym źródłem wideo. Dekodery satelitarne łączą w sobie największą liczbę kanałów TV ze zróżnicowaną jakością obrazu SD, HD i 4K.

Czytaj więcej...
Spójnie i stylowo

Spójnie i stylowo - sprzęt AGD i RTV coraz bliżej siebie

2018-11-05

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, sprawnej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
Na targach

AKPO

Na targach „Furniture 2018”

2018-11-05

W wrześniu w Mińsku na Białorusi odbyły się targi „Furniture 2018”. Wespół z lokalnym partnerem handlowym firma Akpo wykreowała widowisko, obok którego nie sposób było przejść obojętnie.

Czytaj więcej...
Wśród 50

PHILIPS

Wśród 50 najlepszych marek na świecie

2018-11-04

W corocznym prestiżowym rankingu „Interbrand Best Global Brands” marka Philips została sklasyfikowana na 43. miejscu.

Czytaj więcej...
CAT S61 - niespotykany jak dotąd ogrom możliwości

CAT

CAT S61 - niespotykany jak dotąd ogrom możliwości

2018-11-03

Smartfony to wszechstronne urządzenia łączące funkcje aparatu fotograficznego i odtwarzacza multimediów z licznymi aplikacjami i dostępem do Internetu. Daleko poza tę definicję wykracza nowy CAT S61, który prezentuje nowy, niezrównany i niespotykany dotąd poziom funkcjonalności.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket