Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Rodzinna

ZAJC KUCHNIE

Rodzinna historia

2020-06-06

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC.

Czytaj więcej...
Intensyfikuje

BOCONCEPT

Intensyfikuje działania online

2020-06-06

Stan zagrożenia epidemicznego to poważny powód, żeby zostać w domu. Zamknięci w czterech ścianach wcale nie musimy rezygnować z designu na najwyższym poziomie. Przeciwnie, właśnie teraz jest dobry moment na to, aby docenić kunszt duńskiego wzornictwa – prostotę i funkcjonalność mebli, które nadadzą codzienności niecodzienny wymiar.

Czytaj więcej...
Polacy docenieni

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Polacy docenieni w konkursie

2020-05-01

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Czytaj więcej...
Sposoby na organizację

Decoroom

Sposoby na organizację domowego biura

2020-05-01

Podczas pracy zdalnej szczególnie ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w domu, która ma bezpośredni wpływ na naszą kreatywność, efektywność i możliwość koncentracji. Jak przeorganizować wnętrze, aby profesjonalnie wykonywać w domu wszystkie swoje służbowe obowiązki?

Czytaj więcej...
Polacy z nagrodą

DEVO

Polacy z nagrodą Red Dot 2020

2020-05-01

Devo – polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie „Red Dot” 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.

Czytaj więcej...
Znamy zwycięzców konkursu

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Znamy zwycięzców konkursu „Wnętrze Roku”

2020-03-30

Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu „Wnętrze Roku”, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najambitniejsze wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród obyła się w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej...
Trendy w

MIKOŁAJSKAStudio

Trendy w urządzaniu wnętrz

2020-03-30

Coraz częściej słyszymy, że wnętrza powinny być przede wszystkim osobiste. odzwierciedlać wyjątkowy styl życia ich mieszkańców, ich potrzeby, przyzwyczajenia i poczucie estetyki. Kierunków w projektowaniu jest teraz tak wiele, że trudno mówić o jednej obowiązującej modzie.

Czytaj więcej...
Porozmawiajmy!

OKK! design

Porozmawiajmy! Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji

2020-03-30

Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona była tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbyło się 9 marca 2020 r. w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket