Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Z wizytą u Blanco

COMITOR

Z wizytą u Blanco

2019-12-27

Pewnie każdemu zdarza się czasem zastanawiać, jak powstały sprzęty, które nas otaczają. Rzadko mamy jednak okazję, aby zobaczyć to na własne oczy. Taką możliwość miało kilkanaście osób, które firma Comitor zaprosiła do Niemiec, aby z bliska przyjrzeć się produkcji zlewozmywaków przez Blanco. Wśród uczestników znaleźli się właściciele salonów kuchennych oraz ich pracownicy.

Czytaj więcej...
Czy sprzedawca ma obowiązek

Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim?

2019-12-17

Sprzedawca ma określone obowiązki wobec konsumenta. Towar wydawany konsumentowi musi być kompletny. Nie może zawierać braków uniemożliwiających korzystanie z produktu. Przy zakupie sprzętu AGD-RTV istotna jest zwłaszcza instrukcja obsługi sprzętu. Zdarza się, ze otrzymujemy instrukcję w obcym języku. Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim? Co konsument może zrobić, jeśli nie otrzyma instrukcji od sprzedawcy?

Czytaj więcej...
Co to jest oferta sprzedaży?

Co to jest oferta sprzedaży?

2019-12-04

Często słyszymy słowo oferta. Najczęściej kojarzymy je z ofertą sprzedaży. Oferent przedstawia nam propozycję zawarcia umowy, a konsument ją przyjmuje bądź nie. Kiedy mamy do czynienia z ofertą sprzedaży? Jakie muszą być spełnione warunki? Czy reklama w ulotce jest ofertą?
 

Czytaj więcej...
Sprzedaż na próbę

Sprzedaż na próbę

2019-11-04

Podstawową umową jest umowa sprzedaży w której sprzedawca zobowiązuje się przenieść na kupującego własność rzeczy i wydać mu ją, zaś kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę. Inną formą jest umowa sprzedaży na próbę. Jakie są zasady dotyczące umów sprzedaży na próbę? Na co zwrócić uwagę podpisując taką umowę ? Czym różni się od tradycyjnej umowy?

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny E8 Piano White

JURA

Ekspres automatyczny E8 Piano White

2019-10-30

Szwajcarski producent ekspresów do kawy zaprezentował nową wersję jednego ze swoich najpopularniejszych urządzeń – modelu E8. Jest on dostępny w kolorze Piano White, wyróżnia się jeszcze łatwiejszą obsługą i możliwością przyrządzenia większej liczby specjałów kawowych.

Czytaj więcej...
Innowacyjne urządzenia i rodzinna atmosfera

MAX EXPO

Innowacyjne urządzenia i rodzinna atmosfera

2019-10-28

Za nami kolejna, 5. już edycja targów Max Expo. organizowanych przez spółkę Galicja Tomaszek. Po raz trzeci impreza odbyła się w formule łączącej dwie sieci handlowe należące do Galicji, czyli Max Elektro i Max Kuchnie. Ponownie została zorganizowana w przestrzeniach ekskluzywnego hotelu Gołębiewski w Karpaczu, jak zwykle na wielką skalę i z olbrzymim rozmachem.

Czytaj więcej...
Zlewozmywak

BLANCO

Zlewozmywak Adon XL 6 S Beton Style

2019-10-28

Postindustrialny trend w kuchni

Minimalistyczne, nowoczesne, surowe, a jednocześnie modne i wytrzymałe. Takie właśnie są zlewozmywaki marki Blanco z postindustrialnej linii Beton Style. Stwarzają one ogromy potencjał w kwestii doboru pozostałych elementów kuchennego otoczenia – mebli i dodatków.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

PYRAMIS

Zlewozmywaki Siros i Sparta Plux Lux

2019-10-28

Praktyczne i stylowe konstrukcje

Firma Pyramis wprowadziła na rynek nowe modele zlewozmywaków jednokomorowych – Sparta Plus Lux 1B 1D (78 × 48 cm) i Siros 1B. Pierwszy z nich powstał jako rozwinięcie doskonale przyjętej na rynku polskim linii Sparta Plus, a w drugim wykorzystano innowacyjny system 3ways marki Pyramis.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket