Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zlewozmywak

CONCEPT

Zlewozmywak DG10C45bc

2020-12-31

Praktyczna granitowa konstrukcja

Dostępny w ofercie firmy Concept jednokomorowy nablatowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem – model DG10C45bc – wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i jakością wykonania. Został wyposażony w wygodny odpływ. Konstrukcja zlewozmywaka pozwala na dwustronny montaż, zależnie od potrzeb użytkowników.

Czytaj więcej...
System

BLANCO

System Unit

2020-12-31

Kompleksowe rozwiązanie do każdej kuchni

Kuchnia wciąż postrzegana jest jako tradycyjne i bardzo lubiane miejsce spotkań przyjaciół i rodziny, ale nie zapominajmy, że przede wszystkim to przestrzeń do prac kuchennych. Jednym z najważniejszych miejsc jest w niej z pewnością strefa zmywania, której funkcjonalność znacznie się rozwinie dzięki zastosowaniu zestawu Blanco Unit.

Czytaj więcej...
6. edycja targów zaplanowana

4 DESIGN DAYS

6. edycja targów zaplanowana na styczeń 2021

2020-11-01

W dniach od 28 do 31 stycznia 2021 r. w Katowicach odbędzie się 6. edycja targów 4 Design Days. Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek po raz kolejny na kilka dni zamienią się w centrum światowego designu. Tym razem jednak formuła wydarzenia będzie nieco inna.

Czytaj więcej...
Rodzinna

ZAJC KUCHNIE

Rodzinna historia

2020-06-06

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC.

Czytaj więcej...
Intensyfikuje

BOCONCEPT

Intensyfikuje działania online

2020-06-06

Stan zagrożenia epidemicznego to poważny powód, żeby zostać w domu. Zamknięci w czterech ścianach wcale nie musimy rezygnować z designu na najwyższym poziomie. Przeciwnie, właśnie teraz jest dobry moment na to, aby docenić kunszt duńskiego wzornictwa – prostotę i funkcjonalność mebli, które nadadzą codzienności niecodzienny wymiar.

Czytaj więcej...
Polacy docenieni

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Polacy docenieni w konkursie

2020-05-01

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Czytaj więcej...
Sposoby na organizację

Decoroom

Sposoby na organizację domowego biura

2020-05-01

Podczas pracy zdalnej szczególnie ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w domu, która ma bezpośredni wpływ na naszą kreatywność, efektywność i możliwość koncentracji. Jak przeorganizować wnętrze, aby profesjonalnie wykonywać w domu wszystkie swoje służbowe obowiązki?

Czytaj więcej...
Polacy z nagrodą

DEVO

Polacy z nagrodą Red Dot 2020

2020-05-01

Devo – polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie „Red Dot” 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket