Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zastosowanie i rodzaje

DYSKI SSD/HDD

Zastosowanie i rodzaje nośników pamięci

2019-11-12

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja w dziedzinie nośników pamięci. Dyski SSD cieszą się coraz większą popularnością, która wynika z ich wydajności oraz coraz korzystniejszych cen. Te ostatnie zawdzięczamy nowoczesnym metodom produkcji oraz nowym typom komórek.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

TELEWIZORY

Telewizory Ultra HD do 3000 zł

2019-11-12

Rozpoczął się jesienny sezon sprzedaży telewizorów. Modele Ultra HD zdominowały rynek, najwięcej ich sprzedaje się w cenie do 3000 zł. W sklepach są jeszcze modele z 2018 r. i tegoroczne nowości.

Czytaj więcej...
Nowoczesna stylizacja

SUSZARKI DO WŁOSÓW

Nowoczesna stylizacja i pielęgnacja włosów

2019-11-12

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji mają pomóc nam w urozmaiceniu domowych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych. Dużym atutem jest też to, że ułatwiają zachowanie zdrowego wyglądu włosów i skóry. Mogą także zaoszczędzić nasz czas, a i nierzadko pieniądze, bowiem wiele czynności można wykonać w domu.

Czytaj więcej...
Odgrzewanie, grillowanie i...

KUCHNIE MIKROFALOWE

Odgrzewanie, grillowanie i... pieczenie

2019-11-12

Kuchnia mikrofalowa może służyć nie tylko do podgrzewania potraw, ale również do grillowania, a nawet pieczenia, tak jak w wypadku klasycznych piekarników do zabudowy lub tych wykorzystywanych w kuchniach wolnostojących. Możliwości obecnie produkowanych modeli są naprawdę spore.

Czytaj więcej...
Kable głośnikowe

CHORD COMPANY

Kable głośnikowe EpicX

2019-11-04

Izolacja XLPE

Firma Chord Company kontynuuje wprowadzanie na rynek kabli głośnikowych wykorzystujących technikę izolacji z polietylenu XLPE, tym razem prezentując model EpicX, który zastępuje wykorzystujący PTFE (teflon) model Epic, zwiększając tym samym ofertę w zakresie kabli z średniego poziomu cenowego.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

VORDON

Radioodtwarzacz AC-8201A

2019-11-04

Multimedialność w rozmiarze 2 DIN

W ofercie marki Vordon dostępny jest 2-DIN-owy multimedialny radioodtwarzacz samochodowy AC-8201A. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android. Zostało wyposażone w duży ekran dotykowy, dzięki któremu zapewniona jest wygodna obsługa różnorodnych funkcji.

Czytaj więcej...
Kolumna

TAGA HARMONY

Kolumna Platinum F-90 SL v.2

2019-11-04

Nowa wersja podłogowego modelu

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadził do oferty nową wersję podłogowej kolumny głośnikowej z serii Platinum. Smukła kolumna podłogowa Platinum F-90 SL v.2 opiera się na rozwiązaniach technicznych i charakterystyce brzmienia modeli z wyższej serii – Platinum v.3.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

CAMRY

Radioodbiornik CR 1165

2019-11-04

Kompaktowe radio z Bluetooth

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy, kompaktowy radioodbiornik – CR 1165. Urządzenie, zamknięte w kompaktowej obudowie, można ustawić niemal wszędzie, również na wąskiej półce czy na parapecie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket