Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czas

VARTA

Czas na zabawę!!!

2019-03-13

Wygraj z VARTA Consumer Polska!

VARTA Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji „Czas na zabawę”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej: 5 000 zł na wymarzony, wakacyjny wyjazd. Nagrodą, którą otrzyma każdy uczestnik, jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie bookingowym - Travel by Inspire.

Czytaj więcej...
Cyfrowe radioodbiorniki

SHARP

Cyfrowe radioodbiorniki dostępne w Polsce

2019-03-06

Firma Sharp ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży radioodbiorników FM/DAB+ w Polsce. Nowe modele, wyróżniające się nowoczesnym wyglądem i bardzo dobrą jakością wykonania, trafiły do oferty największych sieci handlowych.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

GORENJE

5 lat gwarancji na łożyska

2019-03-06

Słoweński producent AGD przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Ucieszy ona zwłaszcza tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup pralki. Korzystając z oferty Gorenje możemy przedłużyć gwarancję na łożyska z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...
Smart TV,

SAMSUNG

Smart TV, czyli telewizor otwarty

2019-03-06

Na pytanie o to, jaki telewizor wybrać w 2019 r., jest jedna prosta odpowiedź – „inteligentny”. Jak pokazały targi CES, smart TV w wydaniu Samsunga wchodzi na wyższy poziom.

Czytaj więcej...
Uruchomiło specjalny sklep dla graczy

RTV EURO AGD

Uruchomiło specjalny sklep dla graczy podczas Intel Extreme Masters w Katowicach

2019-03-01

Odwiedzający w najbliższy weekend Intel Extreme Masters w katowickim Spodku mogą zrobić zakupy w specjalistycznym sklepie, który RTV Euro AGD uruchomił wraz z firmą HyperX. Sklep oferuje nie tylko wysokiej klasy akcesoria dla graczy, ale zapewnia dodatkowe atrakcje – już od piątku, 1 marca, Leh, Kubon, Bonkol, MKRR3, Saju, Nervarien będą spotykać się z fanami na wspólne rozgrywki.

Czytaj więcej...
Winiarki

AMICA

Winiarki WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1

2019-03-01

Chłodzenie wina w kuchennej zabudowie

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także w Polsce konsumenci coraz częściej nabywają te produkty. Mając to na uwadze, Amica wprowadziła do oferty pierwsze nowoczesne modele do zabudowy o symbolach WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka LA8990SS

2019-03-01

Pojemny model z linii Sinfonia

Linia AGD Sinfonia marki Concept powiększyła się o pojemną 4-drzwiową chłodziarkozamrażarkę, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Suszarka

MIELE

Suszarka TWV 680 WP Passion

2019-03-01

Ekonomiczne i ekologiczne suszenie

W ciągu ostatnich 15 lat firma Miele – pionier w dziedzinie pielęgnacji tkanin – zmniejszyła zużycie prądu w swoich suszarkach o ponad 60 proc. Ponieważ wszystkie suszarki nowej generacji T1 są wyposażone w efektywną energetycznie pompę ciepła, dlatego już dziś osiągają klasę efektywności A+++.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket