Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pierz do sucha

LG

Pierz do sucha

2020-04-01

Firma LG przygotowała promocję pralkosuszarek Vivace AI DD, w której można otrzymać zapas środków do prania. Dzięki temu możemy zadbać nie tylko o ubrania, ale także o domowy budżet.

Czytaj więcej...
Otwórz się

AMICA

Otwórz się na zysk

2020-04-01

Amica przygotowała dla klientów promocyjną ofertę na zestawy urządzeń do zabudowy kuchennej, w której można otrzymać nawet do 600 zł zwrotu kwoty wydanej na zakupiony sprzęt.

Czytaj więcej...
Home Connect

SIEMENS

Home Connect i loteria z nagrodami

2020-04-01

Firma Siemens zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której do wygrania są karty podarunkowe Netflix oraz hulajnogi elektryczne. Loteria trwa od 1 lutego do 31 grudnia 2020 r.

Czytaj więcej...
Odkurzacz w prezencie

GORENJE

Odkurzacz w prezencie

2020-04-01

Gorenje, słoweński producent AGD, przygotowało dla klientów akcję promocyjną, w której można otrzymać odkurzacz workowy z serii G Force Pro w prezencie.

Czytaj więcej...
HobLink

FALMEC

HobLink – współpraca okapu i płyty

2020-04-01

Producenci okapów starają się, aby ich urządzenia nie tylko skutecznie pochłaniały opary, ale również były wygodne w obsłudze. Opracowują rozmaite rozwiązania, które sprawiają, że parametry pracy okapu można zmieniać bez dotykania tego urządzenia. Jest to możliwe np. dzięki zastosowaniu modułu HobLink, z którym współpracują okapy marki Falmec.

Czytaj więcej...
Stawia na

AMICA

Stawia na młodzież i siatkówkę

2020-03-30

W kilku szkołach powiatu szamotulskiego polski producent AGD rusza z projektem „Akademia Siatkówki Amica”. Przewiduje on zorganizowanie zajęć dla młodzieży w wieku 11 lat. Będą się one odbywały w trzech szkołach w Szamotułach oraz w jednej we Wronkach, ale uczestniczyć w nim będą mogli także uczniowie pozostałych szkół w tych miastach.

Czytaj więcej...
Znamy zwycięzców konkursu

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Znamy zwycięzców konkursu „Wnętrze Roku”

2020-03-30

Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu „Wnętrze Roku”, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najambitniejsze wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród obyła się w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej...
Pralki Samsunga

SAMSUNG

Pralki Samsunga najchętniej wybierane w 2019 r.

2020-03-30

Pralki marki Samsung to kolejne po lodówkach, urządzenia AGD koreańskiej firmy, które podbiły serca Polaków. Samsung został liderem tej kategorii na polskim rynku według sprzedaży w 2019 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket