Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Rabat

ARCAM

Rabat na srebrny jubileusz

2019-07-29

Firma Arcam, brytyjski producent hi-endowego sprzętu audio, już od 25 lat ma w swojej ofercie amplitunery kina domowego. Z tej okazji przygotowała dla klientów wyjątkową promocję.

Czytaj więcej...
Chłodziarka do mleka

JURA

Chłodziarka do mleka w prezencie

2019-07-29

Ekspresy marki JURA pozwolą wydobyć z kawy to, co najlepsze, nie tylko jeśli chodzi o aromatyczne espresso, ale także ristretto. Są także doskonałą propozycją dla miłośników kawy mlecznej, zwłaszcza w nowej, promocyjnej ofercie.

Czytaj więcej...
Pełne naturalnej

GORENJE

Pełne naturalnej świeżości

2019-07-29

Firma Gorenje ogłosiła ciekawą promocję, w której przy zakupie innowacyjnej chłodziarkozamrażarki tej marki można otrzymać w prezencie blender kielichowy – model BSM600GCW.

Czytaj więcej...
Zapas worków

MPM

Zapas worków gratis

2019-07-01

Akcja promocyjna marki MPM jest kierowana do klientów, którzy zakupią najnowszy odkurzacz GreenGo 3.0 MOD-28, wyposażony w praktyczne worki typu M-BAG.

Czytaj więcej...
60 dni testów

RUSSELL HOBBS

60 dni testów bez konsekwencji

2019-05-27

Czy jedna temperatura może być odpowiednia dla wszystkich tkanin? Marka Russell Hobbs ponownie pozwala sprawdzić klientom bez konsekwencji, czy żelazko One Temperature spełni ich oczekiwania.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

AMICA

5 lat gwarancji na wybrane modele

2019-05-27

Polski producent AGD – firma Amica – przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Korzystając z oferty, możemy przedłużyć gwarancję na wybrane urządzenia z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...
Klub

MEDIA MARKT

Klub MediaMarkt

2019-04-25

Ruszył program lojalnościowy pod nazwą Klub MediaMarkt, który daje jego uczestnikom wiele korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w jednym ze sklepów stacjonarnych MediaMarkt.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FRANKE

Kuchnia w Twoim stylu

2019-04-25

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja, ponieważ fi rma Franke wystartowała z nową ofertą promocyjną na 2019 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket