Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Filtr HEPA

MIELE

Filtr HEPA w prezencie

2020-03-26

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji firma Miele przygotowała promocję, która ma pomóc wykorzystać potencjał tematu higieny (filtracji wirusów, zarazków i pyłków) oraz również wesprze sprzedaż online autoryzowanych Partnerów.

Czytaj więcej...
Przedłuża

SHARP

Przedłuża gwarancję!

2020-03-23

Sharp przedłuża gwarancję na wybrane modele oczyszczaczy powietrza Ultimate Air serii UA z technologią Plasmacluster. Akcja promocyjna trwa jeszcze do 31 marca 2020 i dotyczy modeli UA-HG60, UA-HG50, UA-HG40 L/T, UA-HD60, UA-HD50, UA-HD40 L/T, UA-PG50, UA-PF40 oraz UA-PM50.

Czytaj więcej...
W zestawie raźniej

BREVILLE CROCK-POT

W zestawie raźniej i taniej

2020-03-05

Dystrybutor marek Breville oraz Crock-Pot przygotował atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Urządzenia dostępne są w zestawach, dzięki którym dwa funkcjonalne produkty można nabyć taniej.

Czytaj więcej...
Zwrot gotówki

LG

Zwrot gotówki za zakup lodówki

2020-03-05

Firma LG zorganizowała akcję promocyjną, w której po zakupie chłodziarkozamrażarki side by side z techniką Door-in-Door można otrzymać zwrot części kwoty wydanej na zakup urządzenia.

Czytaj więcej...
Loteria MyBosch

BOSCH

Loteria MyBosch

2020-03-05

Firma Bosch zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której co miesiąc do wygrania jest 1500 zł. Wystarczy zarejestrować zakupione urządzenie w serwisie internetowym MyBosch.

Czytaj więcej...
Pół roku zmywania w prezencie

MIELE

Pół roku zmywania w prezencie

2020-03-05

Przypominamy, że jeszcze do końca marca 2020 r. obowiązuje promocja, w której przy zakupie zmywarki z systemem AutoDos można otrzymać voucher na zestaw środków do zmywania PowerDisk. Może on wystarczyć nawet na pół roku zmywania.

Czytaj więcej...
Voucher do

BOSCH

Voucher do Aquael Zoo

2020-03-05

Dzięki suszarkom marki Bosch możemy cieszyć się zabawą ze swoim czworonożnym przyjacielem i zapomnieć o sierści na ubraniach. Ale to nie wszystko! Producent przygotował również wyjątkową promocję dla klientów.

Czytaj więcej...
Nie żałuj sobie

SAMSUNG

Nie żałuj sobie wielkich emocji!

2020-03-03

Startuje promocja na duże telewizory Samsung! Jak duży ekran wybrać? Przed takim dylematem często stajemy, planując zakup nowego telewizora. Teraz będziemy mogli zweryfikować swój wybór bez konsekwencji. W ramach promocji „Nie żałuj sobie wielkich emocji” kupując wybrane telewizory Samsung o przekątnej 65 cali i więcej, w wybranych sieciach sprzedaży, będzie można skorzystać z przedłużonego do 60 dni okresu na zwrot produktu. Promocja potrwa od 3 marca do 11 kwietnia 2020 roku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket