Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

60 dni testów

RUSSELL HOBBS

60 dni testów bez konsekwencji

2019-05-27

Czy jedna temperatura może być odpowiednia dla wszystkich tkanin? Marka Russell Hobbs ponownie pozwala sprawdzić klientom bez konsekwencji, czy żelazko One Temperature spełni ich oczekiwania.

Czytaj więcej...
Szybkie zmywanie

SIEMENS

Szybkie zmywanie z prezentem

2019-05-27

Siemens przygotował atrakcyjną akcję promocyjną pod nazwą „Wyjątkowo szybkie zmywanie z prezentem!”, w której przy zakupie wybranego modelu zmywarki można otrzymać półroczny zestaw kapsułek Finish Quantum lub 4-częściowy zestaw garnków, tak niezbędnych w każdej kuchni.

Czytaj więcej...
Kup golarkę

REMINGTON

Kup golarkę i kibicuj na żywo Czerwonym Diabłom!

2019-05-27

Partnerstwo marki Remington z klubem Manchester United przynosi pierwsze korzyści dla klientów, którzy w wyjątkowym konkursie mogą wygrać bilety na mecz angielskiej drużyny.

Czytaj więcej...
Soundbar

SAMSUNG

Soundbar za 1 zł

2019-05-27

Duży ekran telewizora i realistyczny dźwięk przestrzenny to dwa elementy, które mają niebagatelny wpływ na emocje podczas oglądania transmisji sportowych czy filmów. Właśnie dlatego, w ramach akcji promocyjnej, wybrane telewizory Samsung QLED oferowane są w zestawie z soundbarem za 1 zł.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

AMICA

5 lat gwarancji na wybrane modele

2019-05-27

Polski producent AGD – firma Amica – przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Korzystając z oferty, możemy przedłużyć gwarancję na wybrane urządzenia z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...
Klub

MEDIA MARKT

Klub MediaMarkt

2019-04-25

Ruszył program lojalnościowy pod nazwą Klub MediaMarkt, który daje jego uczestnikom wiele korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w jednym ze sklepów stacjonarnych MediaMarkt.

Czytaj więcej...
Kup piekarnik

SIEMENS

Kup piekarnik i odbierz premię

2019-04-25

Piekarniki iQ500 marki Siemens zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą jeszcze szybciej przygotować ulubione dania.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FRANKE

Kuchnia w Twoim stylu

2019-04-25

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja, ponieważ fi rma Franke wystartowała z nową ofertą promocyjną na 2019 r.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket