Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

„Piątek

TCL

„Piątek z TCL”

2020-10-16

Rusza druga ogólnopolska promocja konsumencka marki TCL. Wystarczy podczas jednego z dziesięciu piątko-weekendów kupić wybrany produkt TCL, by wziąć udział w promocji #piątekzTCL i odebrać atrakcyjne nagrody! Akcję, która rozpoczyna się 16 października 2020, promuje Ambasador marki Krzysztof Piątek.

Czytaj więcej...
„Diamenty” w

TAGA HARMONY

„Diamenty” w promocyjnej cenie

2020-10-14

TAGA Harmony, polski producent wielokrotnie nagradzanych i docenianych przez ekspertów głośników i elektroniki audio, ogłosił promocję na podstawkowy model B-60 v.2 z linii Diamond.

Czytaj więcej...
Urządzaj

SAMSUNG

Urządzaj i oszczędzaj

2020-09-25

Jesień to doskonały moment na zakup nowych urządzeń AGD i RTV. Decyzję zakupową może ułatwić promocja zorganizowana przez firmę Samsung. Dzięki niej możemy wyposażyć kuchnię i salon w innowacyjne urządzenia – w tym w piekarnik Dual Cook Flex oraz telewizor QLED – oraz otrzymać nawet do 1500 zł zwrotu.

Czytaj więcej...
Oszczędzaj energię

BOSCH

Oszczędzaj energię #LikeABosch

2020-09-25

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. zorganizowała dla klientów akcję promocyjną, w której przy zakupie zmywarki marki Bosch można otrzymać 150 zł premii.

Czytaj więcej...
Czajnik gratis

CONCEPT

Czajnik gratis za zakup robota

2020-09-07

Firma Concept przygotowała atrakcyjną promocję dla osób, które zakupią odkurzacz automatyczny. Mogą one otrzymać czajnik elektryczny gratis.

Czytaj więcej...
Zwrot

LG

Zwrot w akcji

2020-09-04

Firma LG przygotowała dla klientów akcję promocyjną, w której można otrzymać zwrot części gotówki wydanej na zakup lodówki side by side z techniką Door-in-Door.

Czytaj więcej...
Home Connect i loteria

B/S/H/

Home Connect i loteria z nagrodami

2020-09-04

Przypominamy o trwającej loterii promocyjnej zorganizowanej przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której do wygrania są karty podarunkowe Netflix oraz hulajnogi elektryczne. Loteria trwa do 31 grudnia 2020 r.

Czytaj więcej...
Akcja promocyjna

MIO

Akcja promocyjna #oMioj Ryzyko

2020-06-26

Z początkiem czerwca ruszyła akcja „#oMioj Ryzyko – nawiguj bezpiecznie do celu”, w ramach której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket