Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Automatyczne dozowanie z TwinDos

MIELE

Automatyczne dozowanie z TwinDos

2018-03-06

Każdy, kto zakupi najnowszy model pralki z serii W1 otrzyma w prezencie zestaw środków do prania Twin-Dos. Dodatkowo, producent bonifikuje zakup pralki voucherem na kolejne wkłady UltraPhase.

Czytaj więcej...
Rusza przedsprzedaż

SAMSUNG

Rusza przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+

2018-02-26

Wcześniejsza dostawa oraz nawet 2000 zł zwrotu przy odsprzedaży starego urządzenia. Na takie przywileje mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się zamówić w przedsprzedaży najnowszy smartfon Samsung Galaxy S9 lub S9+. Okres przedsprzedaży trwa od 25 lutego do 16 marca.

Czytaj więcej...
Telewizja bez opłat przez

CYFROWY POLSAT

Telewizja bez opłat przez 6 miesięcy

2018-02-15

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na popularny pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł.

Czytaj więcej...
5 lat

GOTIE

5 lat gwarancji

2018-02-07

Znakomita marka Gotie w roku 2018 obchodzi pięciolecie istnienia na polskim rynku. Z tej okazji przygotowała dla swoich klientów miłą niespodziankę w postaci pięcioletniej gwarancji na wszystkie zakupione produkty.

Czytaj więcej...
Voucher na zestaw akcesoriów

MIELE

Voucher na zestaw akcesoriów

2018-02-07

Klienci, którzy zakupią urządzenie do gotowania na parze z piekarnikiem XL/ XXL w czasie trwania promocji, otrzymają voucher o wartości ponad 2300 zł, na zestaw akcesoriów w prezencie.

Czytaj więcej...
Telewizor plus Samsung Smart Pack to

SAMSUNG

Telewizor plus Samsung Smart Pack to prawdziwe Smart TV

2018-02-02

Aby w pełni doświadczyć możliwości Smart TV niezbędny jest dostęp do wysokiej jakości filmów i seriali. I właśnie takie połączenie zapewnia oferta pakietów Samsung Smart Pack, która została przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok.

Czytaj więcej...
Przedłuża gwarancję nawet do

JURA

Przedłuża gwarancję nawet do 50 miesięcy!

2018-01-05

Przypominamy o trwającej jeszcze akcji marki JURA, czyli o przedłużonej gwarancji przy zakupie ekspresów profesjonalnych.

Czytaj więcej...
Zarejestruj i zyskaj

REMINGTON RUSSELL HOBBS

Zarejestruj i zyskaj

2017-12-06

Przypominamy o trwającej promocji i możliwości zarejestrowania produktu marek Russell Hobbs i Remington na stronach internetowych producentów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket