Artykuły

Suszarka

LG

Suszarka RC10V9AV2W

2023-04-11

Do rodziny sprzętów segmentu pralniczego marki LG dołącza nowy model suszarki o pojemności 10 kg. Mowa tu o modelu LG ThinQ RC10V9AV2W. Standardowa, komfortowa do zestawienia z normalnogabarytową pralką automatyczną ładowaną od frontu konstrukcja wyposażona jest w szereg udogodnień i oferuje aż 11 programów automatycznych, w tym antyalergiczny program Allergy Care, który usuwa do 99,9 proc. żywych roztoczy kurzu domowego.

Czytaj więcej...
Lodówka side by side

MPM

Lodówka side by side MPM-439-SBS-15/ND

2023-04-11

Modele chłodziarkozamrażarek typu side by side wciąż cieszą się dużą popularnością i powodzeniem, a na rynku pojawiają się kolejne urządzenia. Nową propozycją w segmencie tych urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM jest model MPM-439-SBS-15/ND.

Czytaj więcej...
Ekspresy do kawy z linii

ASKO

Ekspresy do kawy z linii Elements i Craft

2023-04-06

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki aromatycznej kawy. Inni piją ją w ciągu dnia, żeby dodać sobie energii i wzmocnić koncentrację. Dla jeszcze innych jest po prostu chwilą przyjemności. Do ich przygotowania wcale nie potrzebujemy baristycznego doświadczenia, a dobrego ekspresu, który przygotuje dla nas ulubioną kawę w domu.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

BOSCH

Piekarnik do zabudowy HSG7364B1

2023-04-05

Bosch, producent sprawdzonych i cenionych sprzętów gospodarstwa domowego, wprowadza do oferty kolejny piekarnik do zabudowy. Model HSG7364B1 to nowoczesne urządzenie do przygotowywania perfekcyjnych dań, a to między innymi za sprawą zdalnego zarządzania gotowaniem, funkcji parowych oraz automatycznego systemu czyszczenia EcoClean Direct.

Czytaj więcej...
Okap naścienny

SIEMENS

Okap naścienny LC91BUV50

2023-04-04

Firma Siemens wprowadza na rynek urządzenia nie tylko innowacyjne, ale też wyjątkowe pod względem wzornictwa. Potwierdzeniem tego jest przyścienny okap LC91BUV50. Zastosowano w nim wiele przydatnych rozwiązań technicznych, które sprawiają, że model ten jest nie tylko wydajny, ale i wygodny w obsłudze.

Czytaj więcej...
Okapy przyścienne

MPM

Okapy przyścienne MPM-60-OV-09N i MPM-60-OV-19N

2023-04-02

Oferta przyściennych okapów marki MPM powiększyła się o dwa nowe modele różniące się kolorystyką. Obydwa wyposażone są w takie funkcjonalności i zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dodatkowym materiałem jest bezpieczne, hartowane szkło. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

AMICA

Zmywarka do zabudowy DIM46C6EBOZiD

2023-04-02

Oferta zmywarek marki Amica powiększyła się o nowy model wyposażony w funkcję OpenDry. Jest nim DIM46C6EBOZiD, czyli energooszczędne i funkcjonalne urządzenie do zabudowy o szerokości 45 cm, oferujące 6 programów, w tym higieniczne funkcje parowe.

Czytaj więcej...
Pralki linii

GORENJE

Pralki linii Essential

2023-03-06

Zachowanie czystości ubrań to niezwykle istotny element codziennej higieny. Dokładność prania to gwarancja usunięcia zabrudzeń oraz niewidocznych gołym okiem bakterii, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Z punktu widzenia zarówno higieny, jak i troski o jakość ubrań wybór pralki ma olbrzymie znaczenie. Naprzeciw potrzebom konsumentów wychodzi marka Gorenje, prezentując modele pralek z linii Essential.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket