Artykuły

Gościem gali

Gościem gali „Wektorów 2023”

2024-02-03

Od ponad 20 lat organizacja Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej nagradza „Wektorami” i „Super Wektorami” liderów innowacji zmieniających oblicze polskiej gospodarki, kultury, mediów i polityki.

Czytaj więcej...
AI

AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni

2024-02-01

Na targach CES 2024 Samsung prezentuje najnowsze produkty i funkcje wspierane sztuczną inteligencją (AI) i łącznością w ramach aplikacji SmartThings, tworząc w ten sposób system, który zapewnia lepsze doznania w obszarze odżywania, jak i sprzętów kuchennych. Wśród wartych uwagi produktów i funkcji należy wymienić lodówkę 2024 Bespoke Multidoor Flex z ekranem AI Family Hub.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” urządzenia AGD

„Inteligentne” urządzenia AGD na CES 2024

2024-02-01

Hisense, globalny producent elektroniki użytkowej oraz sprzętów gospodarstwa domowego, zaprezentował na targach CES 2024 w Las Vegas, najnowsze urządzenia ze swojego portfolio. Jednocześnie firma przedstawiła swoje autorskie systemy operacyjne – ConnectLife oraz VIDAA TV, które razem z „inteligentnymi” urządzeniami RTV i AGD zmieniają dotychczasowe postrzeganie domu przez konsumentów.

Czytaj więcej...
Kampania

Kampania z wirtuozem w kuchni

2024-01-30

Miele Polska promuje najlepszej jakości urządzenia kuchenne. Marka Miele rozpoczęła lokalną kampanię poświęconą urządzeniom do gotowania. Twarzą projektu jest kompozytor i dyrygent, Adam Sztaba.

Czytaj więcej...
Akcja

Akcja #MojaOpiniaAmica

2024-01-30

Grupa Amica uruchamia akcję promocyjną dla klientów. Wystarczy wystawić ocenę zakupionego produktu i cieszyć się kodem zniżkowym w wysokości 20 proc. na małe AGD. Opinie mogą pokazać potencjalnym klientom, jak w praktyce sprawdzają się sprzęty marki Amica.

Czytaj więcej...
Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja?

Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja? [promocja]

2024-01-30

Wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych, dotyczących etykietowania, bardziej restrykcyjne zasady spełniania wymogów bezpieczeństwa i obowiązek zapewnienia wykorzystania surowców z recyklingu na określonym poziomie – to najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...
Kompleksowa i konkurencyjna oferta to klucz do sukcesu

Kompleksowa i konkurencyjna oferta to klucz do sukcesu [promocja]

2024-01-02

REMONDIS to rodzinna firma, ale też grupa, która dzisiaj dostarcza usługi w zakresie gospodarki cyrkularnej i odzysku surowców na całym świecie.

Czytaj więcej...
Swoje drugie urodziny obchodzi

Swoje drugie urodziny obchodzi Centrum ElektroEkologii

2024-01-02

Pod koniec ubiegłego roku swoją drugą rocznicę istnienia świętowało Centrum ElektroEkologii w Warszawie. Powstało ono z inicjatywy ElektroEko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, a jego głównym zadaniem jest edukacja ekologiczna młodzieży.

Czytaj więcej...
Świętuje

Świętuje jubileusz 30-lecia działalności w Polsce

2024-01-01

W świątecznym i pełnym barw klimacie grudnia miał miejsce wyjątkowy jubileusz 30-lecia istnienia marki Franke w Polsce. Wydarzenie zgromadziło liczne grono dziennikarzy i architektów oraz przedstawicieli studiów kuchennych z całego kraju. Impreza odbyła się w zaprojektowanym na nowo salonie pokazowym Franke w centrum handlowym Homepark Janki.

Czytaj więcej...
Podsumowanie

Podsumowanie trzech kwartałów 2023 r.

2024-01-01

Grupa Amica pod koniec 2023 r. przedstawiła wyniki finansowe za trzy kwartały ubiegłego roku. Największy polski producent AGD, tak jak cała branża, mierzy się z osłabieniem koniunktury rynkowej w Europie, ale dzięki działaniom dostosowawczym i efektywnej organizacji prezentuje istotnie lepsze wyniki finansowe niż przed rokiem.

Czytaj więcej...
Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym [promocja]

2023-12-31

Program parowy Iron Assist w najnowszych pralkach Bosch Serie 4 to do 50 proc. mniej zagnieceń w zaledwie 20 minut.  

Czytaj więcej...
II edycja

II edycja „Projektuj z Bespoke”

2023-12-31

Samsung po raz drugi zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie „Projektuj z Bespoke”. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 r.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket