Artykuły

Edukacja ekologiczna to nasza misja,

Edukacja ekologiczna to nasza misja, a nie tylko obowiązek

2023-09-09

Edukacja ekologiczna jest jednym z najważniejszych zadań organizacji odzysku. Wciąż wiele osób nie jest świadomych tego, jak istotne dla środowiska jest właściwe postępowanie z elektroodpadami.

Czytaj więcej...
Po raz kolejny

Po raz kolejny z prestiżowymi wyróżnieniami

2023-07-28

Należąca do firmy Profix marka Lahti Pro ponownie stanęła na podium podczas plebiscytu „Budowlana Marka Roku”. Firma znalazła się również w gronie „Best Managed Companies” w wyniku badania przeprowadzonego przez Deloitte.

Czytaj więcej...
Inwestuje w edukację

Inwestuje w edukację przyszłych instalatorów

2023-07-28

W siedzibie firmy Bosch w Warszawie odbyła się gala finałowa IX edycji programu „Bosch Termotechnika Szkoli”. W tej edycji zostało wyłonionych 15 laureatów, a spośród nich 5 najlepszych otrzymało voucher na kurs oraz egzamin dający uprawnienia wykonywania zawodu instalatora urządzeń grzewczych. Nagrodzonych zostało również 5 najlepszych szkół z całej Polski.

Czytaj więcej...
Ogłasza strategię ESG

Ogłasza strategię ESG do 2026 r.

2023-07-27

Przedstawione przez Budimex cele w obszarze zrównoważonego rozwoju to kontynuacja działań zapoczątkowanych przez firmę w 2021 r. w ramach strategii CSR.

Czytaj więcej...
Z tytułem

Z tytułem „Dystrybutor Przyjazny Fachowcom”

2023-07-27

Według opinii wykonawców grupa PSB jest najlepszym dystrybutorem przyjaznym fachowcom wśród sieci hurtowni materiałów budowlanych.

Czytaj więcej...
Blisko 40 proc. Polaków kupujących online

Blisko 40 proc. Polaków kupujących online to smart shopperzy

2023-07-19

Jak wynika z najnowszego raportu „Customer Journey 2023. Poszukiwanie i zakup produktów online”, przygotowanego przez agencję badawczą Minds&Roses przy współpracy z Allegro, Polacy kupujący online coraz rozważniej podchodzą do zakupów.

Czytaj więcej...
„Kosmiczne” złoto

„Kosmiczne” złoto dla narzędzi Proline

2023-06-27

Na międzynarodowym festiwalu Spaceport America Cup i towarzyszących im zawodach rakiet oraz technologii kosmicznej, złoty medal w najważniejszej kategorii zdobył polski zespół z Poznania PUT ROCKET LAB wspierany przez markę PROLINE.

Czytaj więcej...
Po raz piąty

Po raz piąty ze Złotym Laurem Konsumenta

2023-06-03

W edycji 2023 ogólnopolskiego badania konsumenckiego Złoty Laur Konsumenta marka Proline znów okazała się najwyżej cenionym wyborem dla użytkowników narzędzi ręcznych.

Czytaj więcej...
Z niezwykłą wystawą

Z niezwykłą wystawą na Milan Design Week

2023-06-03

Dzięki otwartej dla publiczności instalacji #MyPatchOfGreen, Stiga – czołowy europejski producent i dystrybutor urządzeń do pielęgnacji ogrodu – pokazał zwiedzającym jak wzornictwo, technika i innowacje przenikają się, żeby zadbać o nasze otoczenie.

Czytaj więcej...
Zbuduje w Polsce

Zbuduje w Polsce fabrykę pomp ciepła

2023-06-02

Odpowiadając na rosnący popyt na rynku pomp ciepła, firma Bosch postanowiła zainwestować blisko 1,2 mld zł do końca 2027 r. w nowy zakład produkcyjny w Polsce.

Czytaj więcej...
W gronie najlepszych polskich pracodawców

W gronie najlepszych polskich pracodawców wg „Forbesa”

2023-06-02

Trzecia edycja rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców 2023 w Polsce została opracowana przez miesięcznik „Forbes” na podstawie badania ok. 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

Czytaj więcej...
Z tytułem

Z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

2023-05-29

W bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma Profix została doceniona prestiżowym godłem, co stawia ją w gronie przedsiębiorstw, dla których rozwój biznesu to rozwój pracujących w nim ludzi.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket