Artykuły

Zamiatarki spalinowe,

Zamiatarki spalinowe, elektryczne i mechaniczne

2022-07-29

Na większych powierzchniach, placach, parkingach, czy halach sprawdzą się wydajne zamiatarki profesjonalne z napędem elektrycznym lub spalinowym. Do utrzymania porządku wokół domu niezastąpione będą ciche maszyny mechaniczne lekkie, zwrotne i łatwe w obsłudze. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
Dmuchawy i odkurzacze

Dmuchawy i odkurzacze – dbamy o porządek

2022-05-31

O otoczenie domu i ogrodu należy odpowiednio zadbać, dlatego w ofercie producentów znajdziemy odpowiedni sprzęt. Dmuchawy i odkurzacze w wersji przewodowej i akumulatorowej oraz spalinowe pomagają utrzymać porządek. Skutecznie zastępują tradycyjne miotły i grabie.

Czytaj więcej...
Narzędzia dla elektryków

Narzędzia dla elektryków do różnych prac

2022-05-31

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga narzędzi zapewniających bezpieczeństwo. Do najczęściej wykonywanych prac należą: cięcie przewodów, ściąganie izolacji, zaciskanie konektorów, wkręcanie wkrętów i pomiary napięcia.

Czytaj więcej...
Tniemy wyrzynarką

Tniemy wyrzynarką lub piłą szablastą

2022-05-31

Wyrzynarki i piły szablaste należą do segmentu popularnych narzędzi, które swoją funkcjonalnością zaskarbiły sobie sympatię wielu użytkowników. Łatwa obsługa, przystępna cena, kompaktowe wymiary i dostęp do licznych wymiennych brzeszczotów sprawiają, że jest to sprzęt często wybierany do cięcia różnych materiałów.

Czytaj więcej...
Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe z napędem i bez niego

2022-04-01

Kosiarki z silnikiem spalinowym cieszą się dużą popularnością. Zaletą takich maszyn jest duża moc silnika i wydajność pracy. Sprawdzą się tam gdzie nie mamy dostępu do prądu elektrycznego. Polecane są do dużych powierzchni.

Czytaj więcej...
Przechowywanie narzędzi

Przechowywanie narzędzi nie tylko w warsztacie

2022-04-01

Warsztat to miejsce pracy, w którym używane jest wiele narzędzi. Utrzymywanie ich w porządku, szybkie znalezienie potrzebnego skraca czas i zapewnia komfort pracy. W wielu pracach narzędzia trzeba mieć przy sobie, pomocne są wtedy skrzynki, walizki i torby.

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia akumulatorowe

Elektronarzędzia akumulatorowe i akcesoria

2022-03-30

Narzędzia akumulatorowe w wielu pracach są niezastąpione i wypierają powoli modele sieciowe. Każdy z dużych producentów narzędzi oferuje swój system zasilania akumulatorowego, który może być stosowany w narzędziach warsztatowych, na budowie, ogrodowych czy urządzeniach do czyszczenia.

Czytaj więcej...
Przecinarki ręczne

Przecinarki ręczne i akcesoria do płytek

2022-02-28

Podstawowymi narzędziami w pracy glazurnika są przecinarki ręczne, polecane nie tylko do domowych remontów. Przy układaniu płytek przydatne są systemy ich poziomowania oraz inne akcesoria poprawiające jakość wykonania.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket