PROLINE

Po raz piąty ze Złotym Laurem Konsumenta

Po raz piąty

W edycji 2023 ogólnopolskiego badania konsumenckiego Złoty Laur Konsumenta marka Proline znów okazała się najwyżej cenionym wyborem dla użytkowników narzędzi ręcznych.

Markę Proline stworzyli doświadczeni eksperci, którzy od lat pracują nad rozwojem narzędzi ręcznych. Oferowane przez nią rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby wszystkich (zarówno profesjonalistów, jak i wymagających amatorów), którzy chcą szybko i sprawnie korzystać z narzędzi ręcznych w swoich codziennych pracach. Narzędzia Proline – wytrzymałe i dokładnie wykonane – projektowane są zgodnie z dewizą „dobrym narzędziem lepiej pracujesz”. Testowane są w ekstremalnych warunkach i przechodzą surowy proces selekcji, gwarantujący najlepszą jakość.

Przyznane wyróżnienie wskazuje na utrzymującą się satysfakcję z wyboru produktów i lojalność ze strony klientów. Piąty z rzędu tytuł Złotego Lauru Konsumenta można uznać za swego rodzaju tradycję, która staje się mocnym zobowiązaniem – zwłaszcza obecnie, w warunkach dalekich od ogólnej rynkowej stabilności.

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17 lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług realizowanego na reprezentatywnych grupach konsumenckich. O kolejności miejsc w każdej kategorii produktowej decyduje jedynie liczba głosów oddanych przez konsumentów – to jasne kryteria, przekładające się na transparentny i w pełni odzwierciedlający rynkową rzeczywistość sprawiedliwy werdykt.

Po raz piąty
2023-06-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket