PROFIX

Z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

Z tytułem

W bieżącej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma Profix została doceniona prestiżowym godłem, co stawia ją w gronie przedsiębiorstw, dla których rozwój biznesu to rozwój pracujących w nim ludzi.

Firma jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej w Polsce. Odpowiada za cały proces zakupu towarów od producentów, organizuje sieć handlową i zarządza nią, produkuje pod markami własnymi, prowadzi obsługę logistyczną, a także realizuje planowe działania marketingowe. Wspiera swoich odbiorców wspólnymi działaniami marketingowymi.

W ofercie firmy Profix znajdują się dobrej jakości narzędzia Proline, elektronarzędzia dla profesjonalistów i hobbystów Tryton i Vulcan oraz odzież robocza i BHP marki Lahti Pro, będące połączeniem bezpieczeństwa i nowoczesnego, modnego designu.

Solidnym Pracodawcą Roku firma została już po raz czwarty. Kapituła wyróżnienia wzięła pod uwagę zarówno opinie o przedsiębiorstwie płynące z instytucji kontrolnych i rynku, jak i odpowiedzi zawarte w specjalnej ankiecie, którą kapituła godła przesyła nominowanym. Ankieta ta jest miarodajnym testem na jakość prowadzonej w firmie polityki personalnej i relacji z pracownikami u wszystkich nominowanych do wyróżnienia podmiotów. Zgodność wyników ankiety potwierdzana jest dodatkowo z Państwową Inspekcją Pracy. Dopiero po takiej weryfikacji firma ma szansę znaleźć się w gronie laureatów.

2023-05-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket