PROFIX

„Kosmiczne” złoto dla narzędzi Proline

„Kosmiczne” złoto

Na międzynarodowym festiwalu Spaceport America Cup i towarzyszących im zawodach rakiet oraz technologii kosmicznej, złoty medal w najważniejszej kategorii zdobył polski zespół z Poznania PUT ROCKET LAB wspierany przez markę PROLINE.

Zapoczątkowana w tym roku współpraca pomiędzy firmą Profix a Put Rocket Lab zaowocowała przekazaniem grupie studentów entuzjastów z Politechniki Poznańskiej sprzętu marki Proline w postaci szaf narzędziowo- warsztatowych z wyposażeniem, zestawów narzędziowych oraz kufrów narzędziowych. Przy ich pomocy ekipa entuzjastów zbudowała rakietę HEXA 4, której działanie zademonstrowała w na pustyni w stanie Nowy Meksyk.

Techniczne zaawansowanie oraz lot wehikułu młodych poznaniaków oceniono najwyżej spośród wszystkich uczestników festiwalu, przyznając zespołowi złoty medal. To powód do szczerych gratulacji i dobry prognostyk dla technologicznych osiągnieć studentów z Put Rocket Lab.

Firma Profix zatrudnia 250 pracowników i jest jednym z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej w Polsce. Odpowiada za cały proces zakupu towarów od producentów, zarządza i organizuje sieć handlową, produkuje pod markami własnymi, prowadzi obsługę logistyczną, a także realizuje planowe działania marketingowe. Wspiera swoich odbiorców wspólnymi działaniami marketingowymi. W ofercie firmy Profix znajdują się dobrej jakości narzędzia Proline, elektronarzędzia dla profesjonalistów i hobbystów Tryton i Vulcan oraz odzież robocza i BHP marki Lahti Pro, będące połączeniem bezpieczeństwa i nowoczesnego, modnego designu.

Wspiera
Wspiera
2023-06-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket