Artykuły

Skuteczne czyszczenie

MYJKI CIŚNIENIOWE

Skuteczne czyszczenie przy pomocy wody

2019-03-22

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Aż wióry lecą

STRUGI ELEKTRYCZNE

Aż wióry lecą – rozwiązania w strugach elektrycznych

2019-03-22

Strug to ręczne narzędzie do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, kolokwialnie nazywane również heblem. Obecnie tradycyjne strugi w większości zastosowań wyparte zostały przez ich elektryczne odpowiedniki, które pozwalają na szybszą, lżejszą i w ydajniejszą pracę.

Czytaj więcej...
Niezbędny osprzęt

Niezbędny osprzęt wkretarki

2019-01-22

Dobranie osprzętu odpowiedniego do potrzeb to już połowa sukcesu. Jednak aby praca narzędziem była efektywna i łatwa, należy je jeszcze uzbroić. Oczywiście w odpowiedni osprzęt. Podstawowymi narzędziami roboczymi we wkrętarce są bity.

Czytaj więcej...
Budowa i parametry pracy

Budowa i parametry pracy wiertarek

2019-01-22

W konstrukcji wiertarek i wkrętarek możemy wyróżnić kilka podstawowych elementów. Jednak wielu producentów już na etapie projektowania narzędzi dba o to, aby nie zabrakło w urządzeniu elementu, który wyróżni jego maszynę spośród dostępnych na rynku ofert.

Czytaj więcej...
Odpowiednie

Odpowiednie narzędzie robocze

2019-01-22

Dobra wiertarka to tylko część sukcesu, spora gabarytowo, ale niewielka pod względem efektów pracy. Bo nawet najlepsze urządzenie nie spełni swojej roli, dopóki nie zostanie uzbrojone w odpowiedni osprzęt. Materiały mają różne właściwości, które determinują dobór odpowiedniego wiertła do ich obróbki.

Czytaj więcej...
Klasyfikacja wiertarek i

Klasyfikacja wiertarek i wiertarkowkrętarek

2019-01-18

Wiertarki są w obecnych czasach używane powszechnie, nie tylko do celów zawodowych. Chyba każdy ma w swoim domowym warsztacie wiertarkę lub wiertarkowkrętarkę. Producenci dbają o odpowiednie zaawansowanie techniczne urządzeń, dlatego występują one na rynku w dziesiątkach postaci, różniących się parametrami roboczymi, elementami konstrukcji, a przede wszystkim przeznaczeniem. Olbrzymi wybór pozwala idealnie dopasować urządzenie do potrzeb każdego użytkownika.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket