TARGI

Budma 2020

Budma

Zorganizowanie w dn. 4–7 lutego targi Budma tradycyjnie już stanowią symboliczne otwarcie sezonu budowlanego. Dodajmy do tego, że w zeszłym roku oddano w Polsce do użytku rekordową liczbę mieszkań – 207 tys., więc prognozy dla biznesu można uznać za bardzo dobre. 

Wydarzenie otworzyła konferencja prasowa z udziałem Roberta Nowickiego – podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Przemysława Trawy – prezesa zarządu grupy MTP.

– Budownictwo jest ważną gałęzią gospodarki, a jednocześnie szeroką dziedziną reprezentowaną przez wiele różnych środowisk. Targi, które gromadzą tak licznych przedstawicieli branży, są dobrym miejscem do dialogu – mówił Robert Nowicki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.

– Gościmy na naszym terenie około tysiąca wystawców na 45 tys. m2dodał Przemysław Trawa, prezes zarządu grupy MTP. – Te targi to nie tylko wystawiennictwo, to także wiele konferencji, takich jak Forum Build4Future czy D&A Forum Designu i Architektury.

39 najlepszych produktów zgłoszonych na targi zostało nagrodzonych Złotymi Medalami Grupy MTP. Sąd konkursowy, złożony z ekspertów pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Józefa Jasiczaka, przyznał też dwa Złote Medale produktom pokazywanym podczas odbywających się w tym samym czasie Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz oraz kolejne dwa rozwiązaniom, które prezentowane będą na Targach Kominki. 

2020-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket