PROFIX

Włącza się do akcji #WspieramySzpitale

Włącza się do akcji

Wiemy, że potrzeby służby zdrowia są bardzo duże dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić akcję, która z jednej strony będzie wyrazem naszego uznania dla wszystkich zaangażowanych w ratowanie życia, a z drugiej umożliwi jeszcze większe wsparcie zakładów opieki zdrowotnej.

W zeszłym tygodniu do ZOZ Pińczów w ramach darowizny wysłaliśmy kolejne 100 par gogli ochronnych. W ten sposób zainaugurowaliśmy naszą odsłonę akcji #WspieramySzpitale.

Każdy może dołączyć do akcji. W sklepie internetowym https://narzedzianonstop.pl/ oraz https://sklep.lahtipro.pl dostępna jest limitowana seria odzieży #WspieramySzpitale. Każda zakupiona koszulka, to jedna para gogli ochronnych przekazana przez Profix placówkom medycznym, które cały czas zgłaszają do nas zapotrzebowanie na środki ochronny indywidualnej. Liczymy, że przy Waszym udziale uda nam się pomóc większej liczbie osób zaangażowanych w walkę z koronawirusem.

Dobry sprzęt ochronny pomaga ratować życie. Dlatego cały czas wspieramy tych, od których zależy najwięcej: lekarzy, pielęgniarki, ratowników, wszystkie służby walczące z epidemią. Do chwili obecnej przekazaliśmy już ponad 2000 różnego rodzaju przyłbic, maseczek i gogli.

Źródło: materiały prasowe Profix

2020-04-20
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket