HIKOKI

Wyróżnione na targach Budma

To już niemal tradycja, że wcześniej Hitachi, a dziś Hikoki wyróżniane jest Złotym Medalem targów Budma. Podczas ostatniej edycji jury doceniło innowacyjną młotowiertarkę DH28PEC.

Ma ona trzy funkcje – wiercenie z udarem lub bez niego oraz podkuwanie. Jej zaleta to m.in. najnowocześniejsza konstrukcja w klasie. Sprzęt wyposażono w silnik bezszczotkowy, sterowany zaawansowaną elektroniką. Nowa konstrukcja powoduje, że urządzenie jest mocniejsze, szybsze i bardziej zaawansowane od standardowych modeli. Elektronika sterująca pozwala na płynną regulację obrotów i częstotliwości udaru. Jest także możliwość zmiany kierunku obrotów (P/L), która zapewnia odpowiedni dobór parametrów pracy.

Narzędzie wyposażono w system antywibracyjny UVP, sprzęgło bezpieczeństwa, funkcję automatycznego zatrzymania w nagłych wypadkach, system RFC (kontrola odrzutu), łagodny start (tylko w trybie wolnym) oraz uchwyt antywibracyjny dla większego bezpieczeństwa pracy. Dzięki systemowi Auto-stop można zaprogramować parametry pracy, np. głębokość wiercenia kolejnych otworów. Korzyści dla użytkownika to większa efektywność jego pracy, powtarzalność i dokładność.

Wyróżnione na targach Budma
2020-02-25
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket