KAERCHER

Wsparł Rajd Dakar

Wsparł Rajd Dakar

Firma Kärcher już po raz dziewiąty była zaangażowana w Rajd Dakar. Udowodniła tym samym, że jej urządzenia poradzą sobie w każdym miejscu i w najtrudniejszych warunkach – niestraszny im żaden brud.

Rajd Dakar rozpoczął się 5 i trwał do 17 stycznia 2020 r. W tym roku firma Kärcher po raz drugi zaprezentowała podczas rajdu swoje nowoczesne mobilne centrum czyszczące – zabudowaną wysokociśnieniowymi urządzeniami czyszczącymi Kärchera ciężarówkę z napędem na cztery koła. Ten niezwykły pojazd przemierzył z uczestnikami całą trasę Dakaru, dbając o czystość pojazdów, które przecież, tak samo jak kierowcy, są poddawane podczas morderczej rywalizacji najcięższej próbie.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärchera są zaprojektowane tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom i pracować efektywnie w różnych obszarach. Podczas Dakaru służą do czyszczenia wszystkich pojazdów przemierzających trasę rajdu i przygotowania ich do dalszych prac serwisowych. Kierowcy bardzo cenią to wsparcie, gdyż dzięki temu mogą pozyskać wiedzę na temat stanu technicznego swojego pojazdu, a ich ekipa może sprawnie naprawić auto czy motocykl i przygotować go do dalszych zmagań.

Warto zauważyć, że mobilne centrum czyszczące 4x4 wykorzystuje recykling, żeby w tych trudnych warunkach klimatycznych zaoszczędzić do 80 proc. wody. To doskonale podkreśla fakt, że firma Kärcher mocno stawia na zrównoważony rozwój, a swoje zobowiązania wobec społeczności i planety traktuje poważnie. Ponadto Kärcher ponownie był sponsorem utytułowanego zespołu rajdowego Team X-raid.

2020-02-25
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket