Artykuły

Piekarniki parowe

MIELE

Piekarniki parowe DGC

2023-01-09

Zrównoważony sposób prowadzenia domowych gospodarstw to nie tylko dobre nawyki i świadome wybory, ale też urządzenia, które wspierają użytkowników w ich trosce o środowisko. Wielofunkcyjne urządzenia Miele w kuchni oszczędzają czas i miejsce, a zastosowane w nich rozwiązania pomagają w zdrowym odżywianiu i niemarnowaniu jedzenia. Nie zapominajmy jednak o codziennym komforcie: przełomową na rynku nowością jest funkcja automatycznego mycia.

Czytaj więcej...
Chłodziarka do wina

FRANKE

Chłodziarka do wina Mythos

2023-01-09

Franke przedstawia winiarkę Mythos. Może ona towarzyszyć każdemu w ekscytującej podróży po bogatym świecie smaków i aromatów wina. Nowość jest uzupełnieniem linii urządzeń do zabudowy premium. Pomoże przechowywać kolekcję znakomitych trunków i zagwarantuje, że na długo zachowają swoje walory.

Czytaj więcej...
Piekarnik

SAMSUNG

Piekarnik NV7B6795JAK/U2

2023-01-09

Samsung to ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań, które poprawiają komfort życia codziennego konsumentów, a także zachwycają swoją funkcjonalnością oraz wyjątkowym designem. Teraz producent powiększa swoją ofertę o nowy model piekarnika parowego do zabudowy z funkcją Dual Cook Steam.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

BOSCH

Piekarnik do zabudowy HBA3340B0

2023-01-08

Do urządzeń do zabudowy marki Bosch, producenta sprawdzonych i cenionych sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza piekarnik do zabudowy HBA3340B0. Najnowsza propozycja marki Bosch oferuje intuicyjne sterowanie za pomocą czytelnego wyświetlacza LED, równomierne pieczenie na trzech poziomach jednocześnie oraz automatyczny system czyszczenia.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

SIEMENS

Zmywarka do zabudowy SR55YS05ME

2023-01-08

Nowy model kompaktowej zmywarki do zabudowy marki Siemens oferuje szereg nowoczesnych funkcji, które z jednej strony zapewniają doskonałe rezultaty zmywania, a z drugiej oszczędzają energię, wodę oraz czas. Zmywarka SR55YS05ME z widocznym panelem to jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie i możliwość pełnej kontroli podczas trwającego programu zmywania.

Czytaj więcej...
Kuchenka mikrofalowa

AMICA

Kuchenka mikrofalowa AMMB34E2GB

2023-01-08

Do urządzeń do zabudowy marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza kuchenka mikrofalowa do zabudowy z innowacyjną obsługą w zakresie użytkowania. Model AMMB34E2GB oferuje intuicyjne i wygodne sterowanie sensorowe, komfortowe otwieranie drzwi na dół oraz aż 34 l pojemności.  

Czytaj więcej...
Pralki i suszarki

SAMSUNG

Pralki i suszarki Bespoke AI

2023-01-07

Inteligentne, pojemne i energooszczędne

Czytaj więcej...
Pralka

BOSCH

Pralka WAV08K92PL

2023-01-07

Firma Bosch od blisko 90 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Takim produktem jest najnowsza pralka Serie 8 WAV08K92PL. To zaawansowane technicznie urządzenie z nowoczesnym systemem dozowania i-DOS, który automatycznie i precyzyjnie dostosowuje ilość detergentu do wybranego programu prania.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket