Artykuły

Płyty indukcyjne Miele z prestiżowymi nagrodami za design

Płyty indukcyjne Miele z prestiżowymi nagrodami za design [promocja]

2023-10-04

Wzornictwo i funkcjonalność urządzeń Miele zachwycają jurorów międzynarodowych konkursów. Trzy modele płyt indukcyjnych tej marki zdobyły właśnie dwie najważniejsze na świecie nagrody w dziedzinie designu: „iF Design Award” i „Red Dot Design Award”.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 – z pasją, rozmachem i pomysłem

2023-10-03

Za nami kolejna edycja targów branżowych Max Expo. To już ósma odsłona, na której spotkały się czołowe firmy z sektorów AGD, RTV i multimediów oraz dostawcy i przedstawiciele sieci Max Elektro i Max Kuchnie.

Czytaj więcej...
Nowa kampania płyt indukcyjnych 3.0

Nowa kampania płyt indukcyjnych 3.0 „Genialny Karol”

2023-10-03

Nowa kampania „Genialny Karol”, promująca płyty indukcyjne 3.0 marki Amica, ma jasny przekaz: gdy gotujesz z nową płytą indukcyjną marki Amica, nic nie jest kwestią przypadku. Zawsze możesz być pewny doskonałych rezultatów.

Czytaj więcej...
Współpraca

Współpraca z Przemysławem Klimą

2023-10-03

W świecie kulinarnym osiągnięcie prestiżowych dwóch gwiazdek „Michelin” jest marzeniem każdego szefa kuchni. Przemysław Klima, ceniony kucharz i twórca kulinarnej magii, zdobył jedyne takie wyróżnienie w Polsce. Nic więc dziwnego, że Grafen – jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm oferujących pełne wsparcie gastronomiczne, uwierzyła w umiejętności szefa kuchni i jeszcze przed rozdaniem nagród postanowiła podjąć współpracę ambasadorską.

Czytaj więcej...
Brand store

Brand store w Westfield Arkadia

2023-09-14

Działający od 2013 r. pierwszy w Polsce brand store firmy Samsung Electronics Polska jest ponownie dostępny dla klientów, którzy mają możliwość jeszcze lepszego poznania produktów Samsunga.

Czytaj więcej...
Kolejny sezon

Kolejny sezon Akademii Kulinarnej Amica

2023-09-13

Od września w showroomie Amiki na poznańskim Enea Stadion będzie można poznać tajemnice gotowania potraw z całego świata. Zapisy już trwają. Jak przyrządzić rozgrzewające azjatyckie zupy, które ożywią klimat nawet w najchłodniejsze dni? A może jak upiec tradycyjnego amerykańskiego indyka z okazji Święta Dziękczynienia? To tylko niektóre z propozycji, które czekają na uczestników jesienno- -zimowych warsztatów Akademii Kulinarnej Amica.

Czytaj więcej...
8. edycja

8. edycja wydarzenia

2023-09-09

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days”, których organizatorem jest grupa PTWP, po raz 8. zaprasza na unikalne spotkanie w gronie architektów i projektantów. Impreza planowana jest od 25 do 28 stycznia 2024 r. w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 już we wrześniu

2023-09-09

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Max Expo. Jest to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie łączące dwie sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Targi odbędą się w dniach od 18 do 19 września w malowniczo położonym hotelu „Gołębiewski” w Karpaczu. 

Czytaj więcej...
Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą „Red Dot” 2023

2023-09-09

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół bateria kuchenna Icon Semi-Pro stanowi harmonijne połączenie formy i funkcji. Wyróżniają ją prosty, nowoczesny kształt i eleganckie wykończenie w matowej czerni, które podbija współczesne kuchnie. Wzornictwo zostało nagrodzone prestiżową nagrodą „Ret Dot” 2023.

Czytaj więcej...
SmartThings

SmartThings – jedna aplikacja do całego domu

2023-09-09

SmartThings to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pozwala na pełny wglądw system domowych urządzeń, umożliwia udostępnianie zdjęć na dużym ekranietelewizora, a także może wzbogacić nasze doświadczenia podczas seansu filmowego.A to tylko niektóre z jej licznych zastosowań, które za pomocą kilku kliknięć pozwolązoptymalizować domowe czynności. 

Czytaj więcej...
Studio Kulinarne

Studio Kulinarne Bosch

2023-09-08

Nowo oferowana przestrzeń marki Bosch to 140 m2 kulinarnych inspiracji, gdzie znajdują się aż 22 stanowiska do gotowania, centralne stanowisko dla prowadzącego oraz klimatyczna jadalnia i dobrej jakości sprzęty AGD.

Czytaj więcej...
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022 – 2023

2023-09-07

Firma LG Electronics opublikowała raport zrównoważonego rozwoju 2022 – 2023. Przedstawia w nim klientom oraz interesariuszom z całego świata osiągnięcia i strategię w każdym obszarze sześciu zadań strategicznych, które zostały starannie opracowane w celu realizacji wizji ESG pod hasłem „Better Life for All”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket