Artykuły

Rumunia wśród krajów

Rumunia wśród krajów obszaru dystrybucyjnego

2021-06-24

Horn Distribution, międzynarodowa firma dystrybucyjna oferująca markowe urządzenia i akcesoria audio-wideo do użytku domowego i montażu w samochodach, ale też produkty z kategorii domu „inteligentnego” i gamingu, rozpoczęła działalność dystrybucyjną i detaliczną w Rumunii za pośrednictwem własnej lokalnej organizacji Horn Distribution RO S.R.L.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
Będzie miało

Będzie miało własny Clubhouse

2021-04-24

Twórcy Spotify, popularnego serwisu streamingowego, ogłosili przejęcie firmy Betty Labs, odpowiedzialnej za stworzenie aplikacji Locker Room, która jest konkurencją dla dostępnego na iOS oprogramowania Clubhouse.

Czytaj więcej...
Nowym dystrybutorem firmy

Nowym dystrybutorem firmy Velodyne

2021-04-24

 

Od 8 marca 2021 r. nowym polskim dystrybutorem sprzętu marki Velodyne jest firma Audio Center Poland z Krakowa. Velodyne Acoustics to producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji subwooferów.

Czytaj więcej...
Współpraca z Akademią Sztuk Pięknych

Współpraca z Akademią Sztuk Pięknych

2021-01-24

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, ufundował nagrody dla laureatów konkursu na plakat o tematyce muzycznej, w którym wzięli udział studenci Pracowni Plakatu i Grafiki Wydawniczej Lecha Majewskiego.

Czytaj więcej...
„Dystrybutor roku 2020” marki Monitor Audio

„Dystrybutor roku 2020” marki Monitor Audio

2021-01-24

Producent wysokiej klasy kolumn głośnikowych – firma Monitor Audio – docenił osiągnięcia partnerów handlowych. Polski dystrybutor sprzętu audio – firma Audio Center Poland z Krakowa – został wybrany „Dystrybutorem roku 2020”.

Czytaj więcej...
Trzy nagrody od

Trzy nagrody od „What Hi-Fi?”

2020-12-07

Brytyjski magazyn „What Hi-Fi?” opublikował listę nagrodzonych przez siebie produktów za 2020 r. Wśród nich znalazły się aż trzy produkty firmy Cambridge Audio.

Czytaj więcej...
6 urządzeń

6 urządzeń z nagrodą EISA

2020-10-14

Przyznawanie tegorocznych nagród EISA przebiegało w szczególnych warunkach pandemii. Mimo to kapituła stowarzyszenia EISA (Expert Imaging and Sound Association), składająca się z przedstawicieli pism branżowych z całego świata, przyznała nagrody w 30 kategoriach. 6 spośród nagrodzonych urządzeń ma w dystrybucji krakowski Audio Center Poland.

Czytaj więcej...
Era nowych

Era nowych wirtualnych doznań

2020-09-04

„Life Unstoppable” to wydarzenie zorganizowane przez Samsunga, w ramach którego firma zaprezentowała najnowsze smartfony, urządzenia ubieralne, telewizory, produkty audio i AGD.

Czytaj więcej...
Czy soundbar może

Czy soundbar może zastąpić kino domowe?

2020-04-28

Popularność soundbarów nie słabnie. Niektórzy specjaliści twierdzą nawet, że soundbary mogą wkrótce zastąpić kina domowe. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza że na rynku pojawia się coraz więcej modeli obsługujących również zawansowane tryby czy systemy dźwięku przestrzennego, takie jak np. Dolby Atmos, znany z rozbudowanych systemów kinowych, a jeszcze kilka lat temu wykorzystywany tylko w profesjonalnych salach kinowych. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Marką roku 2020

Marką roku 2020 w Niemczech

2020-04-27

Dystrybuowana w Polsce przez Horn Distribution marka Canton, w której ofercie znajdziemy przede wszystkim bardzo dobrej jakości kolumny głośnikowe, została uznana marką roku (Brand of the Year 2020) na rynku niemieckim.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket