IFA

Udogodnienia dla gości targowych z branży

Udogodnienia

Targi IFA w Berlinie to najefektywniejsze na świecie miejsce spotkań przemysłu i handlu. Od 2 do 6 września w tym miejscu sprzedawcy i kupujący będą mogli ponownie zapoznać się z najnowszymi produktami i wspólnie z czołowymi markami elektroniki użytkowej i sprzętu AGD przygotować się na koniec roku.

IFA oferuje wybrane usługi dla odwiedzających z branży. W tym roku IFA Trade Visitor Centre można znaleźć w hali 1.2. Jest łatwo dostępne od południowego wejścia (Messe Süd). Ta ekskluzywna strefa biznesowo-usługowa pozwala odwiedzającym targi IFA spotykać się w spokojnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Znajduje się tam również stanowisko International Trade Press Stand, w którym czołowe publikacje krajowe i międzynarodowe są dostępne bezpłatnie.

Recepcja dla zwiedzających z branży otwiera się codziennie na dwie godziny przed oficjalnym otwarciem targów, a od 8 do 10 zaprasza również na bezpłatne śniadanie biznesowe. Transport wahadłowy na terenach targowych gwarantuje, że posiadacze biletów dla gości branżowych dotrą na czas na następne spotkanie.

Dodatkowym atutem biletu dla odwiedzających targi jest bezpłatny wstęp na tegoroczną konferencję IFA+ Summit. W poniedziałek 5 września pod hasłem „The Next Level of Thinking” specjaliści z branży spojrzą na takie zagadnienia jak deglobalizacja w kontekście kryzysu klimatycznego, pandemia i wojna na Ukrainie, a także wynikające z tego niedobory surowców i dostaw.

Bilet jak zwykle upoważnia również do wstępu na ekskluzywne wycieczki branżowe, poświęcone najnowszym tematom. Dwugodzinne wycieczki odbywać się będą jednocześnie w języku angielskim i niemieckim. Podczas targów IFA 2022 tematami oprowadzania gości branżowych będą:

  • telewizory,
  • „inteligentne” urządzenia gospodarstwa domowego,
  • fitness i cyfrowe zdrowie,
  • urządzenia mobilne,
  • „inteligentny” dom,
  • dźwięk cyfrowy, głośniki bezprzewodowe, słuchawki,
  • globalne rynki i międzynarodowe zaopatrzenie.

Zaleca się, aby odwiedzający wydarzenia branżowe zakupili bilet online na targi IFA Berlin w odpowiednim czasie. Na terenie nie będą otwarte kasy biletowe, a przy wejściach nie będą dostępne kasy rejestracyjne. Bilety można nabyć po zeskanowaniu kodu QR.

Udogodnienia
2022-08-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket