HORN DISTRIBUTION

Nagrody EISA 2022/2023 dla produktów z oferty

Nagrody EISA 2022/2023

Jak co roku dystrybuowanie przez firmę Horn produkty zdobyły prestiżowe nagrody stowarzyszenia EISA (Expert Imaging and Sound Association), przyznawanymi od ponad 35 lat przez redakcje 61 magazynów specjalistycznych z 29 krajów.

Przedstawiamy zwycięzców, którzy zdobyli nagrody w 5 kategoriach produktów audio wraz z werdyktami jury i są w ofercie firmy Horn.

EISA Smart amplifier 2022–2023

„Długa historia Marantza jest bogata w wybitne wzmacniacze, które wyznaczały kolejne etapy rozwoju tej kategorii sprzętu. Model 40n wpisuje się w tę tradycję. Można podziwiać sam jego wygląd – piękny zarówno w wersji czarnej i srebrno-złotej – jednak najbardziej zachwycający jest sposób, w jaki połączono firmowy etos wyrafinowanego brzmienia z szeroką paletą funkcji. Strumieniujemy muzykę przez platformę Heos, podłączamy gramofon do wejścia phono, a telewizor przez HDMI ARC. Model 40n jest równie dobry do odtwarzania muzyki ze źródeł analogowych i cyfrowych, jak i do oglądania filmów. Jest to nowoczesny, uniwersalny wzmacniacz dla audiofila, melomana i wszystkich domowników.

EISA

EISA Best value stereo system 2022–2023

„Wzmacniacz PMA-900HNE jest świetną bazą dla dobrej klasy systemu stereofonicznego w przystępnej cenie, zapewnia solidne brzmienie i szeroką funkcjonalność. Firmowa technika końcówek mocy Advanced High Current zapewnia dużą wydajność i swobodną współpracę z różnymi zespołami głośnikowymi, a platforma Heos – bezprzewodowe strumieniowanie i sterowanie aplikacją; jest też Bluetooth, wyjście słuchawkowe i wejście gramofonowe. Dodanie odtwarzacza DCD-900NE pozwoli kręcić wciąż popularnymi płytami CD, a dzięki działaniu zaawansowanego upsamplera wydobędzie z nich dźwięk wysokiej jakości.”

EISA

EISA Compact soundbar 2022–2023

Kompaktowy soundbar jest udany wówczas, gdy kreuje dźwięk potężniejszy i swobodniejszy, niż się tego spodziewa większość zainteresowanych tego typu rozwiązaniem. Tak postawione zadanie Magnifi Mini AX wykonuje na medal. Jego główna, centralna część ma tylko 30 cm szerokości i znajdzie się na nią miejsce dosłownie wszędzie, a towarzyszący subwoofer przycupnie dyskretnie, wykonując swoją ciężką robotę z zadziwiającą łatwością. Ale nie chodzi tylko o bas – przestrzeń dźwiękowa jest obszerna, jakby pochodziła ze znacznie większego urządzenia, a klarowność dialogów można poprawić wzmacniając działanie kanału centralnego. Podłączenie i codzienne czynności są łatwe, do dyspozycji są HDMI eARC, Wi-Fi i Bluetooth. Tam, gdzie brakuje miejsca na większe belki, zainstaluj Magnifi Mini AX i niczego nie stracisz.”

EISA

EISA Home Theatre AV receiver 2022–2023

„Nowoczesny, siedmiokanałowy amplituner AV w przystępnej cenie – w tak prosto zdefiniowanej, ale przecież bardzo ważnej kategorii Denon jest w tym roku wyraźnym zwycięzcą. AVR-X1700H – wyposażony w dekodowanie Dolby Atmos i DTS:X, wybiegające w przyszłość możliwości podłączeniowe, łatwy w obsłudze, grający z przytupem i rozmachem – nie stwarza żadnych praktycznych problemów i ograniczeń. Trzy wejścia HDMI 2.1 wspierające zaawansowane formaty video związane z konsolami do gier następnej generacji jeszcze powiększają zakres jego zastosowań. Zainstalowana platforma Heos zapewnia strumieniowanie z sieci (w tym odtwarzanie plików hi-res), organizuje pracę strefową, daje dostęp do asystentów głosowych, integruje Bluetooth. AVR-X1700H to wzorcowy przykład świetnej relacji jakości do ceny.”

EISA

EISA All-in-one loudspeaker 2022-2023

„Nawet, jeżeli nie zrobi na tobie wrażenia wygląd Omni i jej podświetlone panele dotykowe, to i tak oczaruje cię brzmienie Sonusa i zaciekawi zestaw funkcji. Dzięki wielogłośnikowej konfiguracji, solidnej amplifikacji i zaawansowanemu procesorowi ten spójny, samodzielny system kreuje przestrzeń dźwiękową właściwą dla tradycyjnego układu dwukanałowego i wykazuje taki sam talent w seansach muzycznych, jak filmowych, wypełniając pomieszczenie dźwiękiem mocnym i czystym. Strumieniowanie obejmuje AirPlay2, Chromecast, Roon, Tidal Connect i Spotify Connect, do podłączenia gramofonu zaprasza wejście phono, a telewizora – HDMI ARC.”

EISA
2022-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket