HORN DISTRIBUTION

Raidho i Scansonic HD Roadshow 2022

Raidho i Scansonic HD Roadshow

Firma Horn Distribution wraz z współpracującymi firmami jest organizatorem czterodniowego wydarzenia dla audiofili, prezentacji zespołów głośnikowych duńskich marek Raidaho i Scanasonic HD w czterech miastach.

Raidho i Scansonic HD Roadshow 2022 to czterodniowe wydarzenie prowadzone w czterech polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Bielsku Białej i Poznaniu. W profesjonalnych salonach partnerów handlowych Horn będzie można posłuchać reprezentatywnych modeli kolumn głośnikowych Raidho z topowej serii: TD1.2, TD2.2 i TD3.8 oraz trzech modeli Scansonica HD: L14, M40 i MB5 B, które w przekrojowy sposób będą miały szansę przybliżyć audiofilom rozwiązania akustyczne obu marek.

Gościem specjalnym, obecnym podczas wszystkich prezentacji będzie p. Lars Moller, reprezentujący obie duńskie marki od maja 2021 roku. Obserwatorzy rynku hi-fi mogą kojarzyć naszego gościa z jego, ponad 15-letniego zaangażowania we współpracę z marką Dali, gdzie piastował funkcję menadżera eksportu. Jego obecność podczas polskich prezentacji Raidho i Scansonic HD będzie idealną okazją do spotkań i pozyskania interesujących audiofili informacji.

Kalendarium prezentacji:

3 października – Kraków, Studio 999, studio999.pl

4 października – Katowice, MegaHz, megahz.com.pl

5 października – Bielsko Biała, Hi-Fi Studio, hifistudio.pl

7 października – Poznań – Audio Plaza, audioplaza.pl

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Zachęcamy zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z naszymi partnerami będącymi gospodarzami Raidho i Scansonic HD Roadhow 2022.

2022-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket