IFA

IFA 2022 nowe otwarcie

IFA 2022

IFA to największe na świecie targi elektroniki konsumenckiej – pełny przegląd rynku RTV, AGD i IT, ważne miejsce prezentacji światowych premier nowości oraz najnowszych osiągnięć i trendów, miejsce spotkań osób z branży.

Targi IFA 2022, które odbędą się w dniach 2 – 6 września 2022, będą pierwszymi dużymi targami elektroniki użytkowej bez ograniczeń covidowych od czasu pojawienia się pandemii. Dla chętnych, którzy chcieliby zwiedzić berlińskie targi, podajemy podstawowe informacje o nich.

Dla większości zwiedzających atrakcją jest najnowsza elektronika konsumencka – RTV, IT oraz AGD: telewizory 4K, 8K, monitory, kino domowe, sprzęt audio, tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, telekomunikacja, galanteria elektroniczna, komputery i oprogramowanie, aplikacje multimedialne, rozrywka i media informacyjne, gry. Bardzo dużą popularnością cieszy się także duży i mały sprzęt AGD. Na terenach targów w poszczególnych strefach: IFA Home & Entertainment, IFA Audio, IFA Household Appliances, IFA Computing & Gaming, IFA Imaging, IFA Fitness & Digital Health, IFA Communication, IFA NEXT, IFA Global Markets obejrzymy, potestujemy urządzenia i porozmawiamy z ekspertami oraz wystawcami o najciekawszych produktach.

IFA 2022

IFA Global Markets – platforma zaopatrzeniowa B2B

IFA Global Markets

W dniach 4 – 6 września 2022 r. na terenach targowych Messe Berlin odbędą się jedyne w swoim rodzaju spotkania dla producentów, dystrybutorów i retailerów. IFA GM od czasu pierwszej edycji stała się ważną platformą dla rynku elektroniki użytkowej i AGD, zarówno europejskiego, jak i światowego. IFA Global Markets to bogata oferta dostawców, producentów komponentów, firm OEM i ODM, marek lokalnych, jak również firm dopiero wchodzących na rynek.

Imprezy towarzyszące

Targom IFA towarzyszyć będą liczne konferencje, prezentacje i dyskusje.

Imprezy

IFA NEXT to połączenie wystawy z serią konferencji, zapewniających wnikliwą analizę sytuacji branży. Pośród wystawców znajdą się innowacyjne firmy, instytucje badawcze, uniwersytety, laboratoria i stowarzyszenia, prezentujące swoje przyszłościowe pomysły. To tu spotykają się:

 • światowi liderzy innowacji, start-upy, centra badawczo- rozwojowe, perspektywicznie myślący przedstawiciele najbardziej dynamicznych firm, aby prezentować nowe technologie i dzielić się pomysłami;
 • specjaliści, inwestorzy, sprzedawcy detaliczni i dziennikarze, którzy szukają inspiracji i wyglądają najnowszych technologicznych trendów.

Na scenie IFA NEXT Innovation Engine odbywać się będą wykłady eksperckie oraz dyskusje panelowe z udziałem wystawców IFA NEXT, jak IFA NEXT Innovation Engine, IFA Keynotes, IFA+ Summit i Shift Automotive.

IFA 2022

 

IFA Keynotes – to miejsce spotkań dyrektorów zarządzających czołowych światowych firm, którzy przedstawią swoje osobiste spojrzenie na sytuację i nadchodzące kierunki rozwoju branży. Wykłady dotyczą wszystkich istotnych działów IFA: elektroniki użytkowej i stylu życia, telekomunikacji, infrastruktury, artykułów gospodarstwa domowego, telewizji i branży rozrywkowej.

IFA 2022

 

IFA+ Summit – to spotkanie ekspertów poświęcone naszej cyfrowej przyszłości. Co roku ponad 550 czołowych analityków, prekursorów światowych trendów i twórczych wizjonerów dzieli się swoimi przemyśleniami o nadchodzącej dekadzie.

Shift Mobility (1 – 6 września) – konferencja przyciąga wielu entuzjastów przyszłości motoryzacji. Poruszanych jest wiele tematów dotyczących przyszłości mobilności: jak nowe technologie samochodowe zmienią nasze style jazdy, myślenia i życia? W tym roku poruszone zostaną takie tematy jak:

 • Zrównoważona mobilność.
 • Technika samochodowa / Łączność.
 • Mobilność miejska / nowa urbanistyka.
 • Nowe wymiary mobilności.
 • Energia odnawialna.

Berlin Photo Week (2 – 9 września) – wystawa po raz pierwszy odbyła się w 2018 roku jako nowy i kreatywny festiwal fotograficzny. Od 2020 roku organizatorzy imprezy połączyli siły z nowymi partnerami strategicznymi, Messe Berlin GmbH i IMH Imaging Media House GmbH & Co. KG, w celu zorganizowania trzeciej edycji i dalszego rozwoju festiwalu fotograficznego. To impreza dla każdego miłośnika fotografii – okazja do spotkania z artystami i udziału w międzynarodowych wykładach. Partnerem tegorocznej edycji będzie legendarna agencja Magnum Photos.  

Jak kupić bilety?

Decyzją organizatorów prowadzona jest wyłącznie sprzedaż online przez sklep. Na miejscu nie będzie kas biletowych. Ceny biletów są zróżnicowane, warto kupić je wcześniej, aby zaoszczędzić.

 

Jak kupić

Bilety dla specjalistów uprawniają do:

 • korzystania z osobnych wejść na IFA („szybka ścieżka” dla specjalistów),
 • przejazdów bezpłatnymi autobusami targowymi kursującymi między lotniskiem a targami,
 • korzystania z recepcji dla specjalistów (wstęp od godz. 8.00, wejście południowe), Wi-Fi, skromne śniadanie od 8.00 do 10.00);
 • uczestnictwa w prezentacjach IFA International Keynotes oraz wycieczkach z przewodnikiem po wybranych stoiskach o określonej tematyce;
 • udziału w sesjach rozmów biznesowych i spotkaniach służących nawiązywaniu kontaktów;
 • wejścia na IFA Global Markets.

Aby otrzymać kod uprawniający do zniżki, należy skontaktować się z polskim przedstawicielstwem PROMESSE ul. Baśniowa 3 lok. 410 02-349 Warszawa tel. (22) 215 47 69 email: promesse@targiberlinskie.pl www.targiberlinskie.pl

Opracowano przy współpracy z przedstawicielstwem Messe Berlin w Polsce – PROMESSE.

Bilety dla specjalistów
2022-07-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket