HISENSE

Nagrody EISA dla telewizora Mini-LED i soundbara

Nagrody EISA

Najnowszy telewizor Hisense 4K Mini-LED 65U8HQ zdobył nagrodę EISA 2022-2023 w kategorii telewizorów Premium LCD, a soundbar Hisense U5120GW w kategorii Home Theatre Soundbar.

Już po raz drugi eksperci EISA docenili wysoką jakość i niezawodność produktów Hisense. W tym roku prestiżową nagrodę EISA Best Product Premium LCD TV 2022-2023 otrzymał 65-calowy telewizor 65U8HQ z innowacyjną technologią 4K Mini-LED. Jury oceniło, że najnowszy model Hisense "prezentuje doskonałą jasność obrazu, znakomite odzwierciedlenie ruchu i szeroki kąt widzenia". Seria U8HQ jest już dostępna w Polsce, a nagrodzony model 65U8HQ pojawi się w sprzedaży już we wrześniu br.

Za niezwykle wyraźny obraz z rewelacyjnymi poziomami kontrastu odpowiada połączenie technologii Mini-LED z Full Array Dimming Pro z ponad 160 strefami podświetlania, które gwarantują doskonałe odwzorowanie barw i odcieni czerni. Jednocześnie 65-calowy zwycięzca zapewnia szczytową jasność obrazu na poziomie 1000 nitów. Wyjątkowe wrażenia wizualne wzmacnia zastosowanie technologii Quantum Dot, która prezentuje ponad miliard odcieni kolorów.

Na wysoką jakość obrazu 65U8HQ wpływa zastosowanie certyfikowanego HDR 10+ i Dolby Vision, dzięki którym telewizor dynamicznie przetwarza metadane i dodaje obrazowi więcej głębi. Nagrodzony model Hisense zapewnia również niesamowite wrażenia dźwiękowe dzięki Dolby Atmos i zaawansowanemu wbudowanemu wielokanałowemu systemowi dźwięku przestrzennego 2.1.2 z głośnikiem Front-Firing Speaker.

Nagrody EISA

Telewizor Mini-LED Hisense 65U8HQ z nagrodą EISA „Best Product Premium LCD TV 2022-2023”

Telewizor Hisense został wyposażony w dodatkowe funkcje, które odpowiadają na potrzeby zarówno miłośników filmów, telewizji, jak i pasjonatów sportu i entuzjastów gier. Technologie HDMI 2.1 takie jak 4K 120 Hz VRR, ALLM, eARC czy AMD Freesync zapewniają niesamowitą płynność, synchronizację częstotliwości odświeżania obrazu i wyraźne odwzorowanie grafiki. IMAX Enhanced dostarcza odpowiednią adaptację obrazu i dźwięku, by użytkownicy mogli stworzyć własne kino w domowym zaciszu. Model 65U8HQ działa na systemie operacyjnym VIDAA U6 z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem oraz możliwością stworzenia osobistego profilu dla każdego członka rodziny.

Ekscytujące wrażenia kina domowego z soundbarem Hisense U5120GW

Ekscytujące wrażenia kina domowego

Najlepszy produkt Hisense U5120GW w kategorii „Home Theatre Soundbar 2022-2023”.

Nagrodę EISA otrzymał również soundbar Hisense U5120GW, który dzięki swoim najnowszym funkcjom przyćmił inne urządzenia w kategorii „Najlepszy produkt w kategorii Home Theatre Soundbar”. U5120GW zapewnia użytkownikom wyraźny, czysty i zdumiewający dźwięk dzięki wielokanałowemu systemowi dźwięku 5.1.2. Nagrodzony soundbar Hisense został wyposażony w 11 wielowymiarowych głośników i bezprzewodowy głośnik niskotonowy o mocy 180 W, które łącznie dają aż 510 W mocy wysokiej jakości dźwięku. Dzięki Dolby Atmos, DTS:X i Hi-Res system zapewnia wrażenia prosto z kina i świetnie odwzorowuje oryginalną muzykę, przez co idealnie nadaje się do oglądania koncertów. Ponadto soundbar U5120GW (z funkcją Wi-Fi) i może współpracować z najpopularniejszymi systemami asystentów głosowych, takimi jak Google, Amazon Alexa, Apple Siri.

2022-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket