Artykuły

Automatyczny młynek

Automatyczny młynek na kuchenne odpadki

2022-10-31

Instalacja młynka to doskonały sposób na pozbycie się domowych odpadów typu bio. Ten sprzęt dopiero wkracza do naszych kuchni, niemniej cieszy się coraz większym powodzeniem. Pierwsze rozdrabniacze zawdzięczamy znanym z zamiłowania do wygodnego życia Amerykanom, którzy w latach 30. minionego wieku mieli je w swoich zlewozmywakach. Sprawdziliśmy, co oferuje w tym zakresie polski rynek. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Modułowe płyty grzejne

Modułowe płyty grzejne typu domino

2022-10-31

Płyty modułowe dają użytkownikowi możliwość stworzenia własnego, personalizowanego zestawu do gotowania. Możemy zestawiać w jednym ciągu funkcjonalnym płyty różnego rodzaju tak, aby skomponować zestaw odpowiadający naszym potrzebom pod względem funkcji i parametrów technicznych. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe i stylowe

Ponadczasowe i stylowe linie wzornicze retro i vintage

2022-10-31

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej to coraz chętniej urządzane wnętrza. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. Taka kuchnia sprawia, że czujemy się w niej niczym w domku na wsi. Co więcej, kuchnia w stylu retro nie wyklucza dopełnienia aranżacji nowoczesnym sprzętem AGD. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Praktyczne i kompaktowe

Praktyczne i kompaktowe zmywarki nablatowe

2022-10-09

Nablatowe, czyli jakie? Zmywarki nablatowe to takie, które zgodnie z nazewnictwem z powodzeniem zmieszczą się na blacie kuchennym i możemy zainstalować je w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Taka jest właśnie ich rola – zmywanie automatyczne przy jak najmniejszej ingerencji w funkcjonalną przestrzeń kuchni. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Lodówki

Lodówki z zamrażarką dolną

2022-10-08

Chłodziarki z dolnym zamrażalnikiem należą do najpopularniejszych modeli, które znajdziemy w polskich gospodarstwach domowych. Mnogość kolorów i kształtów, a także wymiarów i nowoczesnych funkcji sprawia, że wśród modeli tego rodzaju sprzętu chłodniczego znajdziemy urządzenie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. (Fot. LG)

Czytaj więcej...
Pralkosuszarki

Pralkosuszarki normalnogabarytowe i w wersji slim

2022-10-07

Pralkosuszarki cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ z powodzeniem sprawdzają się w miejscach, gdzie nie mamy możliwości montażu dwóch oddzielnych urządzeń – pralki i suszarki automatycznej.

Czytaj więcej...
Pralki, pralkosuszarki i suszarki

Pralki, pralkosuszarki i suszarki do zabudowy

2022-10-06

Zabudowa sprzętów pralniczych sprzyja oszczędności cennej przestrzeni w małej łazience, a w kuchni sprawia, że stają się niewidoczne dla otoczenia. Co równie istotne, montaż w zabudowie sprawia, że praca pralki, pralkosuszarki czy suszarki ulega znacznemu wyciszeniu. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Szuflady grzewcze

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2022-10-06

Szuflady do zabudowy to nowe, ale już cieszące się ogromną popularnością sprzęty gospodarstwa domowego. Większość z nich wykorzystywana jest jako urządzenia do podgrzewania, ale na rynku znajdziemy również modele, których jedną z praktycznych funkcji jest pakowanie próżniowe. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket