MIELE

Nasza historia: 125 lat jakości [promocja]

Nasza historia: 125 lat jakości

Miele ma 125 lat! Nasza historia zaczęła się od… masła, bo właśnie wirówka do mleka była pierwszym urządzeniem wyprodukowanym w firmie Miele, założonej w 1899 r. W ciągu 125 lat byliśmy twórcami przełomowych wydarzeń w historii rozwoju technologii domowych urządzeń.

W 1901 r. stworzyliśmy pierwszą pralkę. W 1927 r. powstał pierwszy odkurzacz Miele, a dwa lata później (1929!) skonstruowaliśmy pierwszą w Europie elektryczną zmywarkę. Nasze dzieła to także pierwsza w Europie sterowana elektroniką suszarka do ubrań, opatentowana szuflada na sztućce w zmywarkach, pierwszy na świecie ekspres do zabudowy kuchennej czy wreszcie unikatowy system automatycznego dozowania detergentu. 125 lat jakości Miele to 60 opatentowanych funkcji i pół tysiąca innowacji!

Zapraszamy naszych klientów do wspólnego świętowania. Stworzyliśmy jubileuszową kolekcję urządzeń ze specjalnymi funkcjami. Kupując jeden z około 50 modeli z limitowanej edycji 125 Gala Edition, otrzymasz aż 125 tygodni przedłużonej gwarancji, którą możesz łatwo aktywować za pomocą aplikacji Miele. Wybrane urządzenia z jubileuszowej serii są teraz dostępne z dodatkowymi akcesoriami lub detergentami.

Jubileuszowe modele zmywarek mają ulepszoną funkcję automatycznego dozowania – czyszczenie AutoDos odbywa się teraz po 120, a nie – jak dotychczas – po 50 cyklach zmywania. Specjalnie wyposażone kosze pozwalają skutecznie myć słomki czy butelki wielorazowego użytku. System automatycznego dozowania detergentu w pralkach precyzyjnie uwalnia środek w odpowiednim momencie prania, biorąc pod uwagę wielkość załadunku i rodzaj tkanin, a innowacyjna technologia PowerWash zapewnia skuteczne, szybkie i energooszczędne pranie nawet przy bardzo niskim poziomie wody. Funkcja SteamCare – wygładzanie wypranych już tkanin – pozwoli ci z kolei oszczędzić nawet 50 proc. czasu podczas prasowania.

nasza-historia-125-lat-jakosc-3

Z okazji jubileuszu powstała także limitowana edycja detergentów – nowy zapach został zaprojektowany przez Isabelle Levert z prowansalskiej perfumerii MANE. Twoje pranie będzie pachniało mieszanką delikatnych kwiatów i cytrusów z nutami bursztynowymi.

Dla klientów, którzy szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo, przygotowaliśmy z okazji urodzin jeszcze jedną opcję. To ekskluzywna gwarancja Miele, którą możesz zakupić w promocyjnej cenie na okres do 5 lat, a także na okres nawet do 125 miesięcy, czyli na 10 lat i 5 miesięcy. Opcja ta jest dostępna dla wybranych urządzeń kupowanych w Miele Experience Center w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz w sklepie internetowym Miele.

nasza-historia-125-lat-jakosc-2
2024-05-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket