Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pralki WCA030 i WSA023 W1 Active

MIELE

Pralki WCA030 i WSA023 W1 Active

2020-05-01

Na rynek trafiły dwa nowe modele pralek: WCA030 i WSA023, które zostały wyprodukowane w polskiej fabryce firmy Miele zlokalizowanej w Ksawerowie. Charakteryzują je nowoczesny design, intuicyjna obsługa i optymalna pojemność bębna, która wynosi 7 kg.

Czytaj więcej...
Przekazuje pralki i suszarki

SAMSUNG

Przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

2020-05-01

Firma Samsung przekazała pralki i suszarki do ubrań dla Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Czytaj więcej...
Wielkanocne paczki

AMICA

Wielkanocne paczki od Fundacji Amicis

2020-05-01

Fundacja Amicis od wielu lat, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, wspiera swoich podopiecznych paczkami żywnościowymi. W tym roku do potrzebujących rodzin, za pośrednictwem szkół i ośrodków pomocy społecznej, trafiło blisko 1400 kg wędlin w 350 pudełkach. Niezawodni strażacy z OSP Amica służyli pomocą w załadunku i rozwożeniu paczek.

Czytaj więcej...
Zielona energia

ENERGIA POLSKA

Zielona energia opanowuje świat

2020-05-01

Szkocja w tym roku osiągnie miks energetyczny w całości oparty na OZE (odnawialne źródła energii). Chiny i Indie inwestują ogromne sumy w rozwój tego sektora, a Google i Facebook razem z innymi technicznymi gigantami już teraz nabyli zasoby zielonej energii przewyższające moc takich krajów jak Wietnam czy Polska.

Czytaj więcej...
Z nowym magazynem w

MEDIA EXPERT

Z nowym magazynem w Poznaniu

2020-05-01

Firma Terg SA, właściciel elektromarketów Media Expert, wynajęła 1,8 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III. Najemcę w negocjacjach oraz uzgodnieniach warunków najmu wspierała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czytaj więcej...
Dalszy rozwój

BSH

Dalszy rozwój w trosce o ekologię

2020-05-01

Mimo poważnych wyzwań w 2019 r. firma BSH Hausgeräte GmbH utrzymała pozycję światowego lidera w branży AGD. Obroty – wynoszące 13,2 mld euro – osiągnęły trzeci pod względem wielkości poziom w historii firmy, choć spadły o 1,2 proc. rdr. Wydatki na badania i rozwój wzrosły natomiast do 713 mln euro w 2019 r. Przy 5,4 proc. obrotu pobiły rekord z 2018 r. (5,0 proc.).

Czytaj więcej...
Niesie wsparcie

AMICA

Niesie wsparcie całej Polsce

2020-05-01

40 tys. złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Szamotułach. 15 pralek, 13 suszarek, 9 chłodziarek, 4 zamrażarki, 2 kuchenki mikrofalowe, dziesiątki sztuk małego AGD oraz inne wsparcie rzeczowe dla szpitali z całej Polski. To wsparcie, jakiego Grupa Amica udzieliła do dzisiaj placówkom medycznym z Wielkopolski i całego kraju w ramach walki z koronawirusem.

Czytaj więcej...
Dzieła sztuki

VESTFROST

Dzieła sztuki i nowoczesne AGD

2020-05-01

Firma Vestfrost ma w swoim portfolio wyjątkowe urządzenia z serii Art Collection. Są to trzy designerskie lodówki retro, w których wykorzystano reprodukcje autorskich projektów graficznych zrealizowanych przez malarkę Urszulę Clarise. Każde z urządzeń nawiązuje w pewien sposób do świata kulinariów, sztuki oraz muzyki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket