Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Jubileuszowa, piąta odsłona targów!

AB Innovation Days

Jubileuszowa, piąta odsłona targów!

2018-07-26

Już po raz piąty z rzędu wrocławska spółka AB SA zorganizowała swoje wyjątkowe i zarazem autorskie targi AB Innovation Days. Od pierwszej edycji ich mottem przewodnim było i jest hasło „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”. Jest ono sugestywne i odzwierciedla charakter i przesłanie imprezy, która – dodajmy – we wszystkich swych pięciu edycjach wypadała zawsze na piątkę.

Czytaj więcej...
Targi RTVInfoAGD w Darłowie

RTVInfoAGD.pl

Targi RTVInfoAGD w Darłowie

2018-07-04

Targi otworzył Roman Andrulewicz – prezes RTVInfoAGD (w środku).

Czytaj więcej...
Oficjalna premiera telefonów Meizu

MAXCOM

Oficjalna premiera telefonów Meizu

2018-07-04

Smartfony Meizu zaprezentowali (od lewej): Arkadiusz Wilusz – prezes, Andrzej Wilusz – wiceprezes Maxcomu, Tony Lei – dyrektor Meizu w Europie oraz Rae Lee – marketing manager Meizu w Europie.

Czytaj więcej...
Kolejna edycja targów

Partner AGD RTV

Kolejna edycja targów za nami!

2018-07-04

Centrum kongresowe Ossa nieopodal Rawy Mazowieckiej to jeden z największych i najbardziej przestronnych tego typu obiektów w kraju. Jego atutem, poza znakomitą bazą noclegowo-konferencyjną, jest także centralne położenie na mapie kraju. I tutaj właśnie miała miejsce kolejna odsłona targów wystawienniczo-handlowych, które zorganizowały krakowska spółka Tajmax i należąca do niej sieć handlowa Partner AGD RTV.

Czytaj więcej...
Nowe telewizory

TCL

Nowe telewizory Ultra HD

2018-07-02

W showroomie Estelle odbyło się kameralne spotkanie poświęcone nowym telewizorom marki TCL. Okazją była także możliwość zobaczenia na 75-calowym ekranie telewizora meczu Polska – Japonia.

Czytaj więcej...
System SmartThings

SAMSUNG

System SmartThings w praktyce

2018-07-02

Firma Samsung stworzyła system urządzeń SmartThings IoT, dzięki któremu użytkownicy mogą kontrolować i monitorować dom z poziomu ekranu wbudowanego w drzwi lodówki, telewizora czy smartfona.Firma Samsung stworzyła system urządzeń SmartThings IoT, dzięki któremu użytkownicy mogą kontrolować i monitorować dom z poziomu ekranu wbudowanego w drzwi lodówki, telewizora czy smartfona.

Czytaj więcej...
Konferencja roczna

BOSCH

Konferencja roczna grupy Bosch

2018-07-02

Krystyna Boczkowska – prezes Robert Bosch Sp. z o.o. przywitała gości i zaprezentowała wyniki finansowe spółki oraz jej perspektywy rozwoju.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket