Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Hi-endowe komponenty i okablowanie

AUDIO CENTER POLAND

Hi-endowe komponenty i okablowanie

2018-06-14

8 czerwca w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski odbyła się konferencja szkoleniowa firmy Audio Center Poland. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty krakowskiego dystrybutora.

Czytaj więcej...
Nowoczesny showroom w Poznaniu

AMICA

Nowoczesny showroom w Poznaniu

2018-06-12

Po koniec maja na Inea Stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu odbyło się uroczyste otwarcie imponującego showroomu marki Amica. Spotkanie swą obecnością uświetnili prezes zarządu grupy Amica Jacek Rutkowski oraz prezes Amica Handel i Marketing – Piotr Skubel.

Czytaj więcej...
Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

XIAOMI

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

2018-06-11

ABC Data SA, pierwszy autoryzowany dystrybutor produktów Xiaomi w Europie, otworzyła pierwszy w Warszawie oficjalny sklep Mi Store. Spotkanie to było okazją do zapoznania się z obszernym portfolio produktów coraz popularniejszej chińskiej marki.

Czytaj więcej...
Wyjątkowy wykład na temat alergii

PHILIPS

Wyjątkowy wykład na temat alergii

2018-06-07

Ostatnie śniadanie prasowe zorganizowane przez przedstawicieli marki Philips poświęcone było alergii. Badania naukowe – z jednej strony ciekawe, z drugiej nieco przytłaczające – ukazują perspektywę rozwoju chorób które będą się nasilać. Wyniki i wiele ciekawych spostrzeżeń przedstawił dr hab. n. med. Wojciech Feleszko. Na temat produktów marki Philips z zakresu uzdatniania powietrza opowiedziała zaś p. Bogumiła Pogoda z działu marketingu Philips Air.

Czytaj więcej...
Warsztaty Samsunga

SAMSUNG

Warsztaty Samsunga - telewizory QLED i ULTRA HD

2018-06-07

W salonie BoConcept z nowoczesnymi designerskimi meblami zostały zorganizowane warsztaty poświęcone telewizorom Samsung Ultra HD i QLED. Prezentację telewizorów rozpoczęto od telewizorów Ultra HD i Ultra HD Premium z ekranem zakrzywionym lub płaskim.

Czytaj więcej...
Premierowe chłodziarkozamrażarki

LIEBHERR

Premierowe chłodziarkozamrażarki

2018-05-23

W połowie maja w warszawskiej restauracji Na Lato odbyło się kameralne spotkanie prasowe, w trakcie którego przedstawiciele marki Liebherr w Polsce zaprezentowali nowe chłodziarkozamrażarki.

Czytaj więcej...
Mundial w jakości 4K w usłudze

ORANGE

Mundial w jakości 4K w usłudze Orange TV

2018-05-21

Orange Polska dołączyła do platformy nc+ oferującej mundial w jakości 4K dla swoich abonentów. Po raz pierwszy mundial będzie transmitowany w najwyższej jakości obrazu 4K w ramach usług Orange TV. Wszystkie mecze będą pokazane bez dodatkowych opłat dla klientów posiadających łącze światłowodowe i dekoder umożliwiający odbiór 4K.

Czytaj więcej...
inwestuje w

UPC Polska

inwestuje w gigabitowy internet

2018-05-21

Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC. Te rozwiązania są częścią GIGAYear, planu UPC Polska utrzymania pozycji llidera jakości oferowanego internetu i rozwiązań cyfrowych na polskim rynku. W połowie maja odbyło się w siedzibie UPC Polska konferencja na ten temat.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket