Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Prawidłowe postępowanie

ELEKTROEKO

Prawidłowe postępowanie z elektroodpadami

2019-12-03

Obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci odbywały się w tym roku pod znakiem eksperckich konferencji i debat w Ministerstwach Środowiska oraz Przedsiębiorczości i Technologii, pikników edukacyjnych dla dzieci oraz zbiórek e-odpadów w firmach czy instytucjach. A dyskutować i edukować jest o czym, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie organizacji odzysku ElektroEko, co piąty Polak pozbywa się elektrośmieci w sposób nielegalny.

Czytaj więcej...
Elegancki twardziel –

CAT

Elegancki twardziel – Smartfon S52

2019-12-02

Marka Cat po raz kolejny odpowiada na rynkowe potrzeby, tym razem prezentując model S52. Polska premiera urządzenia została zorganizowana w klimacie nawiązującym do filmów o postaci Jamesa Bonda – najelegantszego twardziela w świecie popkultury.

Czytaj więcej...
Hi-endowe audio

AUDIO VIDEO SHOW

Hi-endowe audio i telewizory z wyjątkowym dźwiękiem

2019-11-28

Listopad w branży audio-wideo po raz kolejny należał do wystawy Audio Video Show. W Warszawie odbyła się już 23. edycja tego wyjątkowego wydarzenia – drugiej co do wielkości tego typu imprezy w Europie. Po raz kolejny wystawa odbywała się w trzech miejscach jednocześnie – na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Czytaj więcej...
Konferencja jubileuszowa

ELECTRO-SYSTEM

Konferencja jubileuszowa

2019-10-30

(Fot. Jacek Zyśk)
W tym roku ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. obchodzi 10-lecie działalności. Z tej okazji w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa dla partnerów i kluczowych klientów spółki.

Czytaj więcej...
W męskim świecie

REMINGTON

W męskim świecie

2019-10-29

Ponad 80-letnia historia marki Remington w branży pielęgnacji urody swoje początki miała w golarkach. W ostatnim czasie firma, wracając do korzeni, oprócz urządzeń dla pań skupiła się również na promocji produktów dla mężczyzn. W globalnej strategii marketingowej objawia się to m.in. współpracą z klubem piłkarskim Manchester United.

Czytaj więcej...
„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

SAMSUNG

„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

2019-10-29

Samsung wprowadził do swojej oferty w Polsce innowacyjne oczyszczacze powietrza. Rozwiązania koreańskiej marki znane są i cenione na świecie od wielu już lat. Wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi oczyszczacze efektywnie dbają o jakość powietrza zarówno w domach, hotelach, biurach czy restauracjach.

Czytaj więcej...
7 Kongres Serwisów AGD

APPLiA POLSKA

7 Kongres Serwisów AGD

2019-10-29

We wrześniu w ekskluzywnym 4-gwiazdkowym hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbyła się 7. edycja Kongresu Serwisów AGD zorganizowanego przez APPLiA Polska. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 osób. Wśród nich byli przede wszystkim właściciele punktów serwisujących oraz przedstawiciele producentów i importerów AGD.

Czytaj więcej...
Czarno-biały

COMITOR

Czarno-biały event

2019-10-28

W S-Line Studio odbyło się wydarzenie „Black& White”, oddziałujące na wiele zmysłów. Zorganizowano wernisaż fotografi i Szymona Brodziaka oraz pokaz mody Natalii Śliwowskiej.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket