Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Prezentuje nowe

TCL

Prezentuje nowe smartfony, telewizory, soundbary i AGD

2020-12-03

Jesień była wyjątkowo pracowita dla marki TCL, która zaprezentowała w tym okresie wiele nowości, zadebiutowała też w całkiem nowych kategoriach produktowych. Podczas pierwszego listopadowego spotkania TCL z dziennikarzami, które odbyło się, oczywiście, online.

Czytaj więcej...
Premiera nowej linii zmywarek

BOSCH

Premiera nowej linii zmywarek z Home Connect

2020-11-01

Na początku października odbyła się konferencja prasowa zrealizowana online, na której swoją premierę miała nowa linia zmywarek marki Bosch, kompatybilnych z platformą Home Connect. Była to jednocześnie pierwsza tego typu konferencja w historii marki Bosch.

Czytaj więcej...
Elektronika użytkowa na

IFA

Elektronika użytkowa na IFA 2020 Special Edition

2020-10-13

Pomimo panującej na całym świecie sytuacji w tym roku nie zabrakło targów IFA. Jedne z największych na świecie targi elektroniki użytkowej odbyły się jednak w znacznie okrojonej formie, która skupiała się na konferencjach prasowych wybranych producentów.

Czytaj więcej...
Spotkanie prasowe

HORN DISTRIBUTION

Spotkanie prasowe z Marantzem w tle

2020-10-13

Na początku września firma Horn Distribution w swojej siedzibie przy ul. Kurantów w Warszawie zorganizowała śniadanie prasowe. Jednym z powodów spotkania była prezentacja nowego, przełomowego dla marki Marantz zestawu stereo, składającego się ze wzmacniacza Model 30 i odtwarzacza SACD 30n.

Czytaj więcej...
Obchodzi

ZWIĄZEK CYFROWA POLSKA

Obchodzi 15-lecie istnienia

2020-10-13

Pod koniec września w sali balowej warszawskiego hotelu Marriott mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystej gali 15-lecia Związku Cyfrowa Polska. Michał Kanownik podsumował działalność organizacji oraz jej osiągnięcia w czasie istnienia. Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego „Cyfrowa Polska” (ZIPSEE) to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, zrzeszająca największe firmy z branży RTV i IT – producentów, dystrybutorów i importerów działających na polskim rynku oraz reprezentująca ich w najważniejszych sprawach. Realizuje działania w takich obszarach, jak cyberbezpieczeństwo, budowa sieci 5G, cyfryzacja, sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe, reforma prawa autorskiego (np. opłata reprograficzna), uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce (kwestie związane np. z VAT czy split payment) i tematy środowiskowe, a także gospodarka o obiegu zamkniętym.

Czytaj więcej...
Bora

BORA

Bora w Studiu Prostych Form

2020-09-28

Firma Bora swoją nazwę wzięła od silnego północnego wiatru, wiejącego m.in. w Chorwacji. Jego pojawienie się powoduje zmniejszenie wilgotności powietrza. Podobnie jest z urządzeniami produkowanymi przez Borę, której wyciągi blatowe i zintegrowane z płytami grzewczymi skutecznie pomagają pozbyć się wilgoci i kuchennych oparów. Mogliśmy się o tym przekonać podczas szkolenia produktowego, które odbyło się 22 września w showroomie Studia Prostych Form przy ul. Burakowskiej w Warszawie.

Czytaj więcej...
Design,

SIEMENS

Design, który przyciąga wzrok

2020-09-26

Na tegorocznej edycji specjalnej targów IFA zaprezentowano nowości z oferty należącej do grupy BSH marki Siemens. Wśród innowacyjnych urządzeń z segmentu dużego AGD, jakie wzmocnią jej ofertę, nie brakowało takich, które wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale także wzornictwo.

Czytaj więcej...
Żyj i gotuj

BOSCH

Żyj i gotuj #LikeABosch

2020-09-26

Podczas targów IFA 2020 Bosch postawił na dewizę „zdrowego i zrównoważonego stylu życia”, nawiązując do międzynarodowej kampanii #LikeABosch. Należąca do grupy BSH marka wychodzi naprzeciw potrzebom wielu klientów i chce, aby świadome odżywianie ponownie było w centrum uwagi.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket