Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wirtualny

CES

Wirtualny CES 2021

2021-02-02

Targi CES odbyły się w tym roku po raz pierwszy w formie wirtualnej, a to ze względu na pandemię koronawirusa. Na konferencjach poszczególnych producentów zaprezentowano nowości w sprzęcie RTV, jakie zobaczymy w sklepach w tym roku i w najbliższych latach.

Czytaj więcej...
Amica podsumowuje

AMICA

Amica podsumowuje trzeci kwartał 2020 r.

2020-12-31

Największy polski producent AGD wypracował w trzecim kwartale 2020 r. duży wzrost zysków dzięki restrykcyjnej polityce finansowej, atrakcyjnemu portfolio produktowemu oraz ożywieniu rynkowemu po wiosennych zawirowaniach związanych z pandemią. Grupa Amica zanotowała w trzech kwartałach 2020 r. zbliżone w ujęciu rok do roku przychody ze sprzedaży (ponad 2,1 mld zł), co przy wzroście marży EBITDA o 1,5 p.p. oznaczało wypracowanie 181,1 mln wyniku EBITDA (+21,6 proc. rdr).

Czytaj więcej...
Prezentuje nowe

TCL

Prezentuje nowe smartfony, telewizory, soundbary i AGD

2020-12-03

Jesień była wyjątkowo pracowita dla marki TCL, która zaprezentowała w tym okresie wiele nowości, zadebiutowała też w całkiem nowych kategoriach produktowych. Podczas pierwszego listopadowego spotkania TCL z dziennikarzami, które odbyło się, oczywiście, online.

Czytaj więcej...
Premiera nowej linii zmywarek

BOSCH

Premiera nowej linii zmywarek z Home Connect

2020-11-01

Na początku października odbyła się konferencja prasowa zrealizowana online, na której swoją premierę miała nowa linia zmywarek marki Bosch, kompatybilnych z platformą Home Connect. Była to jednocześnie pierwsza tego typu konferencja w historii marki Bosch.

Czytaj więcej...
Elektronika użytkowa na

IFA

Elektronika użytkowa na IFA 2020 Special Edition

2020-10-13

Pomimo panującej na całym świecie sytuacji w tym roku nie zabrakło targów IFA. Jedne z największych na świecie targi elektroniki użytkowej odbyły się jednak w znacznie okrojonej formie, która skupiała się na konferencjach prasowych wybranych producentów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket