Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Gotowanie

SAMSUNG

Gotowanie w trybie „Smart”

2019-01-04

Cook Story by Samsung był miejscem przedświątecznego spotkania z liczną grupą dziennikarzy z wielu mediów na co dzień współpracujących z tą znaną i zarazem uznaną marką. Wzięli oni udział we wspólnym świątecznym gotowaniu. Wszystko, oczywiście, w oparciu o najnowszy i najnowocześniejszy sprzęt Samsunga, w który wyposażony jest showroom na warszawskim Wilanowie. 

Czytaj więcej...
Rubinowy jubileusz

HORN DISTRIBUTION

Rubinowy jubileusz Kena Ishiwaty

2018-12-04

Ambasador marki Marantz – Ken Ishiwata obchodzi w tym roku 40-lecie współpracy z tym wyjątkowym na skalę światową producentem elektroniki audio. Doskonałą okazją do świętowania rubinowej rocznicy była tegoroczna wystawa Audio Video Show w Warszawie.

Czytaj więcej...
Laboratorium

BOSCH

Laboratorium Pana Korka i pralki

2018-12-04

Wyjątkową i zarazem niezwykle interesującą konferencję przygotowała pod koniec tego roku marka Bosch. Zostali na nią zaproszeni czołowi dziennikarze wraz ze swoimi pociechami. Miejscem spotkania był nowo otwarty w Warszawie klub dla dzieci Airo Space Kids, w którym stworzono specjalnie na tę okazję minilaboratorium. Dzieci wraz z rodzicami oraz szalonymi i zabawnymi naukowcami z Laboratorium Pana Korka przeprowadzili serię intrygujących eksperymentów.

Czytaj więcej...
Wita w domu

RUSSELL HOBBS

Wita w domu pełnym inspiracji!

2018-12-04

Zorganizowane przez markę Russell Hobbs spotkanie prasowe było doskonałą okazją do rozmowy o tym, jak wielkie obecnie znaczenie mają styl i wzornictwo w urządzeniach kuchennych. A właśnie na stylu marka ta zna się jak nikt inny.

Czytaj więcej...
Jubileusz 25-lecia

KAERCHER

Jubileusz 25-lecia w teatrze Słowackiego

2018-11-27

Majestatyczny i zarazem legendarny Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie stał się miejscem uroczystych obchodów 25-lecia istnienia polskiego przedstawicielstwa Kärcher.

Czytaj więcej...
Podwójna

WHIRLPOOL

Podwójna premiera

2018-11-26

W warszawskim Teatrze Soho odbyła się uroczysta premiera linii W Collection marki Whirlpool – nowej gamy „inteligentnego” AGD, które pojawiło się w ofercie amerykańskiej marki. Premierową kolekcję tworzą przede wszystkim urządzenia do gotowania – piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz kuchenki mikrofalowe. Ich uzupełnieniem są zmywarki, pralka, a także czterodrzwiowa chłodziarkozamrażarka o unikatowym wzornictwie i parametrach.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket