Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ogłasza współpracę

REMINGTON

Ogłasza współpracę z Manchesterem United

2019-04-25

W trakcie wiosennej konferencji prasowej marka Remington ogłosiła podpisanie pięcioletniej umowy z Manchesterem United. Tym samym została pierwszym oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego w kategorii urządzeń do stylizacji.

Czytaj więcej...
Elektryczny car sharing w Warszawie

INNOGY POLSKA

Elektryczny car sharing w Warszawie

2019-04-03

Innogy Polska uruchamia pierwszy w Warszawie, największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing pod nazwą innogy go!. Na konferencji prasowej dziennikarze dowiedzieli się jakie zalety mają samochody elektryczne i wynajem elektrycznego samochodu na minuty.

Czytaj więcej...
Ambiente - światowe centrum stylu i wzornictwa

TARGI

Ambiente - światowe centrum stylu i wzornictwa

2019-03-29

Organizowane rokrocznie targi Ambiente są czołowymi targami dóbr konsumpcyjnych na świecie. W tym roku w dniach od 8 do 12 lutego Frankfurt stał się światowym centrum stylu i wzornictwa.

Czytaj więcej...
Nowy „Cebit” w Warszawie?

PTAK WARSAW EXPO

Nowy „Cebit” w Warszawie? – ambitne plany Ptak Warsaw Expo

2019-03-29

Choć na tle zachodnich państw polski przemysł targowy nadal pozostaje relatywnie niewielki, to od kilku lat notuje on systematyczne wzrosty. O tym, jakie są perspektywy rozwoju branży, dyskutowano podczas debaty pt. „Potencjał Warszawy jako miasta targowego”, zorganizowanej z inicjatywy Ptak Warsaw Expo. Największe w Polsce, podwarszawskie centrum wystawiennicze ma ambicję tworzyć największe w tej części Europy targi i imprezy wystawiennicze. Niewykluczone, że firma będzie m. in. kontynuatorem legendarnych targów Cebit!

Czytaj więcej...
Premierowa odsłona

AMICA

Premierowa odsłona winiarek

2019-03-29

Jaka jest najlepsza temperatura do przechowywania białego i czerwonego wina? Jak zapewnić winu odpowiednią temperaturę, żeby po otwarciu butelki cieszyć się w pełni jego smakiem? Jak chronić ten szlachetny trunek przed działaniem słońca i wydobyć z wina to, co najlepsze? Na te i wiele innych pytań mogliśmy poznać odpowiedź podczas spotkania zorganizowanego przez firmę Amica w hotelu Belotto w Warszawie z okazji wprowadzenia na polski rynek chłodziarek do wina.

Czytaj więcej...
Dobra zmiana w oświetleniu LED

POL-LIGHTING

Dobra zmiana w oświetleniu LED – stawiamy na jakość!

2019-03-29

W marcu odbyła się konferencja poświęcona jakości produktów oświetleniowych: źródeł światła i opraw w naszych sklepach.

Czytaj więcej...
Targi

TARGI

Targi Światło i Elektrotechnika

2019-03-27

Targi, organizowane w warszawskim Centrum EXPO XXI, to kluczowe wydarzenie, które co roku prezentuje najnowsze trendy w dziedzinie oświetlenia, elektrotechniki i teletechniki.

Czytaj więcej...
Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang

TARGI

Targi oświetleniowe prowincji Zhejiang na targach Światło 2019

2019-03-22

W ostatnich latach współpraca gospodarczo-handlowa pomiędzy Chinami a Polską nieustannie się zacieśnia. Rośnie także zainteresowanie artykułami pochodzącymi z Chin. Dowodem tego jest już kolejna edycja targów Zhejiang International Trade Exhibition Poland, które odbyły się podczas Targów Światło2019 w Warszawie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket