Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Global Press Conference

IFA

Global Press Conference 2018

2018-05-14

W Rzymie odbyła się globalna konferencja prasowa poprzedzająca targi IFA 2018, na której firmy przedstawiały najnowsze produkty, omawiane były wyniki sprzedaży, trendy rozwojowe rynków elektroniki konsumenckiej oraz odbyła się konferencja prasowa kierownictwa IFA.

Czytaj więcej...
Przedpremierowy pokaz książki

PHILIPS

Przedpremierowy pokaz książki i pyszne soki

2018-05-09

Nowa książka Agaty Ziemnickiej oraz wyjątkowa oferta wyciskarek i sokowirówek marki Philips, były okazją do spotkania w prestiżowym Studio CookUp. Warto podkreślić, że „Soki i koktajle w minutę” to owoc współpracy autorki z holenderską marką. Spotkanie miało niezwykle pozytywny, wiosenny, prozdrowotny i zarazem edukacyjny charakter.

Czytaj więcej...
Spotkanie wysoko „w chmurach”

REMINGTON

Spotkanie wysoko „w chmurach”

2018-05-09

Powyższy tytuł absolutnie nie jest przypadkowy i nie odnosi się do uniesionej wysoko głowy, ale zobrazować ma wyjątkowe odczucia, jakie towarzyszyły dziennikarzom na zorganizowanym przez markę Remington spotkaniu. Odbyło się ono na 38. piętrze nowoczesnego wieżowca Warsaw Spire – co ważne, w otoczeniu wyjątkowej panoramy Warszawy.

Czytaj więcej...
Bosch kontra... Siemens!

BSH

Bosch kontra... Siemens!

2018-05-08

Tak, tak! W takiej właśnie w konwencji, pojedynku obu producentów, utrzymane było ostatnie spotkanie prasowe, które odbyło się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Stadion Narodowy w Warszawie. Duch sportowej walki obecny był nie tylko z racji samego miejsca konferencji, ale także z powodu zmagań kulinarnych dwóch drużyn.

Czytaj więcej...
Prezentuje wyniki finansowe

AMICA

Prezentuje wyniki finansowe

2018-05-08

Dla marki Amica, rok 2017 był okresem konsekwentnej ekspansji geograficznej, ważnych i długofalowych inwestycji oraz dynamicznego rozwoju w obszarze asortymentowym. Odnotowano duży w zrost efektywności biznesowej, co oczywiście przełożyło się zakładany poziom marży (EBITDA), pomimo wielu przeszkód rynkowych, m.in. deprecjacji funta, wzrostu cen stali itd. Między innymi o tym rozmawiano podczas ostatniej konferencji prasowej, która miała miejsce w hotelu „Sheraton” w Warszawie.

Czytaj więcej...
Wspiera polski triathlon

CREATIVE

Wspiera polski triathlon

2018-04-26

24 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez PowerSales International, oficjalnego przedstawiciela firmy Creative w Polsce.

Czytaj więcej...
Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

BRAUN

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek na konferencji prasowej Brauna

2018-04-23

Podczas ostatniego spotkania przedstawicieli marki Braun z mediami, mogliśmy nie tylko przetestować najnowsze sprzęty, czyli golarki Braun Series 3 ProSkin 3040s, ale także spędzić miłe przedpołudnie w gwiazdorskim gronie. Na Stadion Legii, gdzie odbywała się konferencja, przybyli bowiem goście specjalni - Radosław Majdan, a także prowadzący konferencję Mateusz Borek, komentator sportowy.

Czytaj więcej...
Warsztaty Samsunga

SAMSUNG

Warsztaty Samsunga – telewizory QLED i Ultra HD

2018-04-17

W salonie BoConcept z nowoczesnymi designerskimi meblami zostały zorganizowane warsztaty poświęcone telewizorom Samsung Ultra HD i QLED. Prowadzili je Tomasz Drężek i Henryk Chorążewski. Nowe telewizory pojawią się w sklepach w drugiej połowie kwietnia.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket