Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Trendy

DESIGN OD KUCHNI

Trendy we współczesnych kuchniach

2019-10-28

Pod koniec września 2019 r. w Trójmieście odbyła się kolejna edycja cyklu Design od Kuchni. Na spotkaniu zorganizowanym przez Comitor, Cosentino i Studio Estima pojawiło się kilkudziesięciu najlepszych trójmiejskich architektów. Przygotowane przez gospodarzy prezentacje przybliżyły zebranym najnowszą ofertę marek, a także trendy obowiązujące we współczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Innowacyjny sprzęt

STUDIO PROSTYCH FORM

Innowacyjny sprzęt i wyjątkowa aranżacja wnętrza

2019-10-28

We wrześniu w siedzibie Studia Prostych Form przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe firm Miele i I-mar. Studio Prostych Form to wyjątkowe miejsce prezentujące możliwości producenta luksusowych zabudów i mebli kuchennych. W modną, industrialną, ale też minimalistyczną stylistykę salonu doskonale wpisują się urządzenia Generacji 7000 fi rmy Miele oraz kamienne wykończenia wnętrz projektowane i wykonywane przez firmę I-mar.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

IFA

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
Mobilna rewolucja

SONOS

Mobilna rewolucja w systemie multiroom

2019-10-01

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się we wrześniu w Berlinie, firma Sonos zaprezentowała swój pierwszy przenośny, a jednocześnie „inteligentny” głośnik – Sonos Move. Jest to pełnoprawny element systemu multiroom Sonos, który oprócz łączności Wi-Fi obsługuje również standard Bluetooth. Dzięki temu może być wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także poza domem.

Czytaj więcej...
„Kuchnia

FRANKE

„Kuchnia sercem domu”

2019-10-01

W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera spotu reklamowego firmy Franke zatytułowanego „Kuchnia sercem domu”. Spotkanie oficjalnie zainaugurowało kampanię telewizyjną, dodajmy: pierwszą tak dużą kampanię Franke od 15 lat.

Czytaj więcej...
„Tuba Smaku” i Pascal Brodnicki

AMICA

„Tuba Smaku” i Pascal Brodnicki

2019-09-17

W połowie września w poznańskim showroomie Amiki miał miejsce „Amica Cooking Challenge”. Popularni w naszym kraju youtuberzy nagrywali kolejne odcinki cyklu „Tuba Smaku”.

Czytaj więcej...
Premiera telewizorów z serii EP

TCL

Premiera telewizorów z serii EP

2019-07-29

Podczas konferencji prasowej firma TCL zaprezentowała nową ofertę popularnych telewizorów z serii EP z nową platformą AI-IN z elementami sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
„EkoMisja

AMICA

„EkoMisja Nie Marnuję”

2019-07-29

Amica zaplanowała na najbliższy rok szkolny spektakularną ogólnopolską akcję pod nazwą „Przechowuję nie marnuję”. W jej realizacji uczestniczą między innymi specjaliści z Banków Żywności, które równolegle prowadzą ogólnopolski projekt „EkoMisja. Nie Marnuję”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket