Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Premiera QLED TV 8K – rewolucja na dużym ekranie

SAMSUNG

Premiera QLED TV 8K – rewolucja na dużym ekranie

2018-11-20

Polska premiera telewizora QLED TV 8K Q900R w Towarzystwie Wioślarskim w Warszawie zgromadziła liczne grono dziennikarzy i znane osoby ze świata kultury i sztuki.

Czytaj więcej...
Poznaj kolory

PHILIPS

Poznaj kolory powietrza

2018-11-13

W Warszawie w październiku w hotelu H15 Boutique odbyło się śniadanie prasowe poświęcone problemom, jak żyć w zanieczyszczonym powietrzu.

Czytaj więcej...
Z oczyszczaczami powietrza

BLUEAIR

Z oczyszczaczami powietrza na polskim rynku

2018-11-09

W Warszawie pod koniec października odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez firmę AGED poświęcona nowej marce na rynku polskim Blueair szwedzkiego producenta oczyszczaczy.

Czytaj więcej...
Promuje motosport

VORDON

Promuje motosport wśród kobiet

2018-11-08

Na zaproszenie marki Vordon mieliśmy okazję gościć na spotkaniu poświęconemu promocji motosportu i tematyki motoryzacyjnej wśród kobiet. Marki Vordon oraz Beautifily sponsorują Gosię Rdest, jedną z najszybszych Polek, która startuje w mistrzostwach Europy w serii GT4. Jest ona również ambasadorką europejskiego projektu „The Girls on Track – Karting Challenge”, skierowanego do dziewczyn w wieku 13–18 lat, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

Czytaj więcej...
Studio sportowe

CYFROWY POLSAT

Studio sportowe najnowszej generacji

2018-11-07

Dziennikarze i zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć sportowe studio telewizyjne najnowszej generacji, które powstało na terenie siedziby Cyfrowego Polsatu w Warszawie przy Łubinowej.

Czytaj więcej...
Spotkanie z dystrybutorami,

JURA

Spotkanie z dystrybutorami, polska premiera ekspresu ENA 8

2018-11-07

Coroczne spotkania firmy JURA z przedstawicielami kanałów dystrybucji stały się już tradycją i zarazem wydarzeniem, na które wszyscy czekają i chętnie oraz licznie na nie przybywają. Podczas nich szwajcarska marka prezentuje swoje najnowsze produkty, przybliża innowacje i techniczne nowości oraz omawia aktualne trendy w branży kawowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że sektor ten dynamicznie rośnie, stając się jedną z kluczowych gałęzi gospodarki na świecie.

Czytaj więcej...
„Bądź sobą

REMINGTON

„Bądź sobą po swojemu”

2018-11-07

Zainaugurowana podczas spotkania prasowego nowa strategia marki Remington „Bądź sobą po swojemu” stoi w opozycji od nieosiągalnych ideałów urody promowanych przez media zarówno społecznościowe, jak i tradycyjne.

Czytaj więcej...
Świętuje Międzynarodowy

PHILIPS

Świętuje Międzynarodowy Dzień Kawy

2018-11-07

Podczas śniadania prasowego marek Philips i Saeco przedstawiciele mediów mogli bliżej zapoznać się z nowościami produktowymi, w tym przede wszystkim z ekspresami marki Philips z innowacyjnym systemem spieniania mleka LatteGo.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket