Artykuły

Rozwiązania

Rozwiązania we wzmocnionych telefonach

2021-12-22

Jakość wykonywanych zdjęć czy wydajność podzespołów to niejedyne cechy, na jakie zwracamy uwagę, wybierając telefon. Coraz większą popularnością cieszą się urządzenia o zwiększonej odporności. Doceniają je przede wszystkim osoby aktywne czy pracujące w trudnych warunkach.

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do konsol

2021-11-29

Na rynku funkcjonują obecnie ósma oraz dziewiąta generacja konsol. Zapewniają one zaawansowaną oprawę graficzną w rozdzielczości nawet 8K. Do najpopularniejszych stacjonarnych konsol należą Xbox One oraz PlayStation 4 i ich następcy: Xbox Series X/S i PlayStation 5. Oprócz tego dostępne jest Nintendo Switch, które może być użytkowane w obu trybach – stacjonarnym i przenośnym.

Czytaj więcej...
Podstawowe

Podstawowe akcesoria gamingowe

2021-10-23

Wymagający gracz nie może obejść się bez odpowiedniego sprzętu. Dlatego na rynku znajdziemy wiele akcesoriów. Do podstawowych należą klawiatury i myszy, niezbędny jest również odpowiedni zestaw słuchawkowy. Zapewni on dobrą komunikację z innymi graczami i spokój domowników.

Czytaj więcej...
Przechowywanie i archiwizacja

Przechowywanie i archiwizacja danych

2021-09-23

Dane często mają dla nas większą wartość niż nośniki, które służą do ich przechowywania. Zwłaszcza osoby często podróżujące powinny zwracać uwagę, jaki sprzęt wykorzystują do archiwizacji plików, tym bardziej jeśli często pracują w trudnych warunkach lub na powietrzu.

Czytaj więcej...
Technologia 5G

Technologia 5G w praktyce

2021-08-28

Wprowadzenie łączności 5G oraz jej coraz szersza adaptacja to o becnie jeden z motorów napędowych rynku telefonii komórkowej. W praktyce jednak początkowo korzyści z jej zastosowania mogą być mało odczuwalne, bowiem dla wielu osób ju ż 4G oferuje prędkość w pełni wystarczającą do komfortowego korzystania z sieci.

Czytaj więcej...
Rozwiązania i funkcje

Rozwiązania i funkcje w smartfonach

2021-06-24

Rynek smartfonów co roku znacznie się rozwija, na czym najbardziej zyskują modele ze średniej półki cenowej, w których znajdziemy coraz wydajniejsze procesory, lepsze aparaty i bardziej zaawansowane wyświetlacze. Modele flagowe oferują zaś bezkompromisową jakość i są najlepszym wyborem, jeśli nie lubimy częstych zmian telefonu, ponieważ przez długi czas zapewniają bardzo dobry komfort użytkowania.

Czytaj więcej...
Zasilanie

Zasilanie urządzeń mobilnych

2021-04-24

Szybkie ładowanie w smartfonach stało się standardem, Wynika ono m.in. ze stosowania akumulatorów o dużej pojemności. Dlatego warto wyposażyć się w powerbank czy ładowarkę, które pozwolą z niego korzystać, tym bardziej że coraz częściej zasilaczy nie znajdziemy w pakiecie ze smartfonem.

Czytaj więcej...
Gramy

Gramy na dużym ekranie

2021-03-18

Gry komputerowe stanowiły zawsze doskonałą rozrywkę. Spopularyzował je także Android TV dzięki łatwemu dostępowi do aplikacji z grami. Coraz doskonalsze efekty specjalne i grafika zachęcają do grania na dużym ekranie telewizorów Ultra HD 4K, których wyposażenie i specyfikacja są zbliżone do monitorów gamingowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket