ELEKTROEKO

W gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu

W gronie laureatów rankingu

Po raz trzeci w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP znalazła się organizacja ElektroEko.

ElektroEko po raz trzeci zostało wyróżnione obecnością w rankingu „Gazele Biznesu”. To już XXIV edycja tego prestiżowego zestawienia najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, publikowanego przez redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”. Tytuł jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej organizacji i wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów.

Od 2006 r. ElektroEko, jako największa organizacja odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Polsce, wspiera przedsiębiorców w wywiązywaniu się z obowiązków wynikających z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. ElektroEko jest jedyną polską organizacją odzysku działającą na zasadach not for profit. Oznacza to, że wszelkie środki finansowe przeznaczane są na realizację przejętych od klientów zobowiązań, a także prowadzenie kampanii edukacyjnych i tworzenie systemu zbierania ZSEE, by zagwarantować wykonanie rosnących obowiązków ustawowych.

Oprócz tego to jedyna organizacja odzysku bezpośrednio kontrolowana przez wprowadzających, a więc tych, którzy przeznaczają swoje środki na skuteczną, systemową i wiarygodną zbiórkę zużytego sprzętu. System kontroli stosowany w Elektro- Eko pozwala na transparentność, prawidłowość procesów i raportowania oraz bezpieczeństwo biznesowe dzięki bezpośredniemu uczestnictwu przedstawicieli wprowadzających w radzie nadzorczej. We współpracy z klientami oraz gminami ElektroEko prowadzi największy w Polsce autorski program łączący zbieranie ZSEE z edukacją ekologiczną – „Moje miasto bez elektrośmieci”.

W-gronie-laureatow-rankingu-Gazele-Biznesu-2
2024-01-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket