Artykuły

Okapy

FABER

Okapy Air Hub

2022-09-07

Air Hub to linia okapów marki Faber, która łączy w sobie funkcjonalność, elegancję oraz efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Faber pracuje nad jakością powietrza w kuchniach swoich klientów od ponad 60 lat, co roku zaskakując nowymi produktami. Tym razem jest to najnowsza linia produktów oczyszczających dodatkowo powietrze z obecności wszelkich wirusów i bakterii dzięki zastosowaniu lamp UV-C wewnątrz urządzenia.

Czytaj więcej...
Kuchnia wolnostojąca

AMICA

Kuchnia wolnostojąca 510IE3.325TaDp(Bm)

2022-08-10

W ofercie marki Amica znajdziemy funkcjonalne kuchnie wolnostojące z rozmaitymi płytami grzejnymi i bogato wyposażonym w przydatne funkcje piekarnikiem. Najnowszą propozycją marki Amica w segmencie tych urządzeń jest model 510IE3.325TaDp(Bm) z indukcyjną płytą grzejną i pojemnym piekarnikiem z funkcją czyszczenia parowego.

Czytaj więcej...
Suszarka bębnowa

SHARP

Suszarka bębnowa KD-NHH9S8GW3-PL

2022-08-10

Sharp oferuje nowy model suszarki bębnowej, odznaczający się dużą pojemnością, bo aż 9 kg, oraz energooszczędną pompą ciepła. Urządzenie wyposażono w praktyczne programy suszenia, w tym ekspresowy 30-minutowy, antyalergiczny i do wełny. Model NHH9S8GW3-PL jest też cichy z uwagi na zastosowanie silnika inwerterowego.

Czytaj więcej...
Pralka

BOSCH

Pralka WGG244AEP

2022-08-09

W ofercie firmy Bosch dostępna jest zaawansowana technicznie pralka z nowoczesnym systemem AntiStain, który automatycznie i precyzyjnie dostosowuje parametry prania do rodzaju plamy. Pozwala on uzyskać doskonały efekt czystego prania bez stosowania dodatkowych odplamiaczy chemicznych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki retro

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarki retro LKR7460BER i LKR7460BEL

2022-08-09

Firma Concept oferuje najnowsze chłodziarkozamrażarki w styku retro w beżowej kolorystyce. Urządzenia dostępne są zarówno w wersji lewostronnej, jak i prawostronnej. Nowe modele wolnostojących chłodziarkozamrażarek są odpowiedzią na wciąż duże zainteresowanie klientów urządzaniem przestrzeni kuchennych w ponadczasowej stylistyce, która mimo wciąż zmieniających się trendów będzie modna nawet po wielu latach.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GSXV90MCDE

2022-08-07

Nowa lodówka firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z InstaView i Door- In-Door oraz możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy, a do tego wyposażony w wytwornicę do lodu z systemem Craft Ice.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

MPM

Chłodziarkozamrażarki MPM-182-KB-39 i MPM-182-KB-38W

2022-08-07

Modele chłodziarkozamrażarek z dolnym zamrażalnikiem wciąż cieszą się dużym powodzeniem, a na rynku pojawiają się nowe urządzenia. Nowymi propozycjami w segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM są modele MPM-182-KB-39 oraz MPM-182-KB-38W.

Czytaj więcej...
Okap

MPM

Okap MPM-61-OW-01

2022-08-05

W ofercie firmy MPM dostępny jest szafkowy okap MPM-61-OW-01. Jest to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji sprzętu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket