Artykuły

Najpierw zwiedzanie,

Najpierw zwiedzanie, potem gotowanie

2023-04-02

Pomaganie przez gotowanie – właśnie ta myśl przyświecała Grupie Amica podczas wspierania 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedną z nagród, którą można było wylicytować podczas tegorocznych aukcji, było pięć dwuosobowych zaproszeń na specjalną edycję warsztatów kuchni włoskiej, połączonych ze zwiedzaniem fabryki producenta we Wronkach pod Poznaniem. W piątek 10 marca przyszła pora na wyczekiwaną przez zwycięzców realizację wylicytowanych nagród. W sumie licytacje Amiki wsparły tegoroczny Finał WOŚP kwotą blisko 45 tys. zł!

Czytaj więcej...
Odznaczona prestiżową nagrodą

Odznaczona prestiżową nagrodą EcoVadis

2023-04-02

Grupa Hisense, jeden z czołowych producentów urządzeń RTV i AGD, została nagrodzona srebrnym medalem EcoVadis w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej...
Oszczędne urządzenia kuchenne

Oszczędne urządzenia kuchenne [promocja]

2023-03-26

W czasach galopujących cen i wzrastających kosztów utrzymania wszyscy szukamy oszczędności. Racjonalizujemy wydatki i staramy się wybierać rozwiązania przyjazne dla portfela. Pomóc nam w tym mogą właściwie dobrane urządzenia kuchenne.

Czytaj więcej...
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta dla gmin

2023-03-12

W 2023 r. Asekol kontynuuje strategię kompleksowej obsługi gmin w zakresie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu organizacja może zaproponować bezpieczne i skuteczne rozwiązania, możliwe do wdrożenia bezkosztowo dla mieszkańców.

Czytaj więcej...
Eco-PROFIT – REcycling to się opłaca!

Eco-PROFIT – REcycling to się opłaca! [promocja]

2023-03-06

 

Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA i Remondis Electrorecycling wykazują się wyjątkową kreatywnością w organizowaniu zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przykładem tego jest program „eko-Profit – REcycling to się opłaca!”

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD

Sprzęt AGD a realne oszczędności

2023-03-05

Rok 2022 po raz kolejny udowodnił, że skuteczność edukacji na tematy ekologiczne zaczyna się od portfela. Widmo drastycznych podwyżek energii, w tym energii elektrycznej, oraz przygotowane programy wsparcia dokonały czegoś, co nie udało się dziesiątkom dotychczasowych kampanii.

Czytaj więcej...
Globalne centrum rozwoju urządzeń kuchennych

Globalne centrum rozwoju urządzeń kuchennych grupy Hisense

2023-03-04

W Velenje w Słowenii dyrektor generalny Hisense Europe, Hanson Han, oraz prezydent Republiki Słowenii, dr Nataša Pirc Musar, oficjalnie otworzyli Hisense Europe R&D Centre, które jest ośrodkiem Hisense zajmującym się badaniami i rozwojem urządzeń gospodarstwa domowego dla całej Europy oraz urządzeń kuchennych i wysokiej klasy urządzeń na rynek światowy.

Czytaj więcej...
Comfort Wash

Comfort Wash – program subskrypcji pralek

2023-03-04

Samsung połączył siły z marką Persil, tworząc wyjątkowy program subskrypcji o nazwie „Comfort Wash”. W ramach aktywacji użytkownicy mogą wypożyczyć pralkę Samsung EcoBubble wraz z comiesięczną dostawą detergentów Persil i Silan wprost pod drzwi mieszkania. Wygodnie, elastycznie i ekonomicznie, a przy tym w duchu „smart”.

Czytaj więcej...
Z ofertą międzynarodowych,

Z ofertą międzynarodowych, płatnych staży

2023-03-03

BSH, producent AGD marek Bosch i Siemens, zaprosił absolwentów wyższych uczelni na płatne międzynarodowe staże w różnych działach i lokalizacjach BSH. Rekrutacje trwały do końca lutego. Każdy uczestnik programu „Global Graduate Accelerator”, który ukończy staż z pozytywną oceną, otrzyma propozycję zatrudnienia w BSH.

Czytaj więcej...
Amica

Amica dla WOŚP

2023-03-03

Licytacje na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadal trwają! Na profilu Allegro Amica dla WOŚP pojawiły się kolejne zaproszenia na warsztaty kuchni włoskiej, zaplanowane na 23 marca. To będzie wyjątkowa edycja, bowiem udział w nich weźmie także Joanna Jędrzejczyk – jedna z najpopularniejszych zawodniczek MMA na świecie oraz reprezentantka Polski w boksie i muay thai.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego

Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego [promocja]

2023-03-02

 

Początek roku to dobry czas, żeby zweryfikować wpis w BDO i złożyć wniosek aktualizacyjny. Wpis w bazie danych o odpadach nie aktualizuje się automatycznie po dokonaniu zmian w KRS czy rejestrze działalności gospodarczej. Każdorazowo należy dokonać aktualizacji przez złożenie wniosku aktualizacyjnego.

Czytaj więcej...
#EkoWalentynki 2023 ogólnopolska akcja po raz 13.

#EkoWalentynki 2023 ogólnopolska akcja po raz 13. (promocja)

2023-02-06

 

EkoWalentynki to ogólnopolska cykliczna akcja edukacyjna realizowana od 2010 r. Jej celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz bateriami. Podobnie jak w poprzednich edycjach EkoWalentynek, w roku 2023 włączyła się firma ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku SEiE S.A.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket