SAMSUNG

Suszarki Bespoke z tytułem „Produkt Roku 2022”

Suszarki Bespoke z tytułem

Suszarki automatyczne Samsung Bespoke AI zapewniają energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia, a zastosowanie AI sprawia, że urządzenia zarekomendują odpowiedni program suszenia na podstawie parametrów prania. Te oraz pozostałe wyjątkowe cechy urządzeń docenili głosujący w corocznym plebiscycie Benchmark.pl, w którym suszarki Bespoke AI zostały nagrodzone tytułem „Produkt Roku 2022”. 

„Produkt Roku” to plebiscyt czytelników portalu Benchmark.pl na najlepsze produkty minionego roku. Podczas tegorocznej edycji w kategorii „Duże AGD” zwyciężyła suszarka Samsung Bespoke AI. – Produkty AGD od Samsung wykorzystują najnowocześniejsze technologie, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Tak jest również w tym przypadku. Suszarka Bespoke AI to produkt, dzięki któremu oszczędzimy nasze zasoby, a do tego ułatwimy sobie życie dzięki technologii AI i aplikacji SmartThings, z którą możemy zarządzać nie tylko suszarką, ale również innymi urządzeniami w domu. Dlatego szczególnie się cieszę się, że ten produkt został doceniony przez czytelników – powiedział Piotr Ługowski, dyrektor dywizji DA w Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

Suszarki Bespoke AI mają wiele rozwiązań, które oszczędzają czas i energię. Przede wszystkim czujniki AI automatycznie dostosują parametry suszenia, między innymi do poziomu wilgotności wsadu. Jeśli ubrania są bardzo wilgotne, urządzenie zwiększa intensywność suszenia, dzięki czemu możemy skrócić cykl suszenia nawet o 15 proc. Natomiast jeśli wsad jest tylko delikatnie wilgotny, urządzenie optymalizuje cykl tak, żeby zaoszczędzić nawet 10 proc. energii. Dodatkowo panel AI Control pozwala spersonalizować parametry suszenia, ucząc się preferencji użytkownika.

Co więcej, pralki i suszarki Samsunga z panelem AI Control skomunikują się ze sobą. W jaki sposób? Po zakończonym praniu pralka wysyła informację do suszarki, która dobiera odpowiedni program suszenia. To kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników, które także optymalizuje zużycie energii przez suszarkę.

Ponadto aplikacja SmartThings pozwala monitorować zużycie energii, zdalnie zarządzać urządzeniami, a także podpowie, jak najlepiej zarządzać suszeniem i jego czasem. Użytkownicy suszarki Samsung Bespoke AI mogą również skorzystać z programu Quick Drive, który pozwala skrócić czas suszenia nawet o 35 proc. przy zachowaniu tej samej wydajności.

Pralki i suszarki Bespoke AI to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka produktu, który oszczędzi zasoby, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania, a do tego uatrakcyjnią wnętrze swoim wyjątkowym wyglądem.

2023-04-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket