Artykuły

Blendery ręczne

Blendery ręczne i kielichowe

2024-05-07

W kuchni cienimy sobie wielofunkcyjność, a mistrzami w tej kategorii są blendery. Zarówno modele ręczne jak i kielichowe znacznie ułatwią przygotowanie nie tylko zup czy sosów ale również wielu innych dań. Dzięki nim kilka prostych składników szybko zamienimy np. w odżywczy koktajl czy zdrową sałatkę. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Kompaktowe blendery

Kompaktowe blendery osobiste

2023-06-16

Niewielkie i funkcjonalne blendery do koktajli typu smoothie to idealny wybór dla osób aktywnych. Pozwalają przygotować pożywny napój bezpośrednio w pojemniku, który możemy zabrać ze sobą. To nie tylko wygodne, ale również szybkie rozwiązanie. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Blendery

Blendery kielichowe oraz próżniowe

2023-02-06

Rynek blenderów kielichowych jest zróżnicowany. Wybór urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb nie jest więc łatwy. Najprostsze modele sprawdzą się przede wszystkim w szybkim przyrządzaniu koktajli z miękkich składników. Z kolei te bardziej zaawansowane pozwolą także np. na przygotowanie masła orzechowego, hummusu czy różnych gatunków mąki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wszechstronne i kompaktowe

Wszechstronne i kompaktowe – blendery ręczne

2023-01-11

Już dawno blendery ręczne przestały być urządzeniami służącymi co najwyżej do przygotowywania koktajli czy sosów. Dziś najbardziej zaawansowane modele są w stanie zastąpić nawet roboty wieloczynnościowe, a dzięki małym rozmiarom to świetny wybór do niewielkich kuchni. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe blendery osobiste

2022-05-12

Swoją popularność blendery osobiste zawdzięczają przede wszystkim niewielkim rozmiarom i łatwości użycia. Wystarczy umieścić składniki w pojemniku, dodać trochę wody lub innego płynu i zmiksować zawartość. Koktajl możemy zabrać ze sobą w tym samym pojemniku w którym był miksowany.

Czytaj więcej...
Do smoothie

Do smoothie i nie tylko

2022-03-17

Specyficzną odmianą blenderów kielichowych są modele próżniowe. Przede wszystkim można je wykorzystać do przygotowywania koktajli, które ze względu na minimalną obecność powietrza jeszcze dłużej zachowują wartości odżywcze oraz smak.

Czytaj więcej...
Do koktajli

Do koktajli i nie tylko – blendery kielichowe

2022-02-09

Swoją popularność blendery kielichowe zawdzięczają przede wszystkim możliwości łatwego przygotowywania koktajli. Oprócz tego są jednak niezbędne dla każdego, kto jest zainteresowany zdrową dietą. Przy ich pomocy przygotujemy np. różnego rodzaju mąkę czy masło orzechowe, a to tylko niewielka część możliwości.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i kompaktowe

Funkcjonalne i kompaktowe blendery ręczne

2022-01-12

Blendery ręczne są wyjątkowo praktycznymi urządzeniami. Mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, jakimi są np. trzepaczka do ubijania piany, pojemnik do mieszania, pojemnik z wymiennymi tarczami tnącymi, nóż do mieszania, kruszenia lodu, a nawet młynek do przypraw, ziół i czekolady.

Czytaj więcej...
Dłuższa świeżość smoothie i żywności

Dłuższa świeżość smoothie i żywności – blendery próżniowe

2021-04-14

Na rynku znajdziemy coraz większą ofertę blenderów próżniowych – to jeden z nowych trendów w przygotowywaniu koktajli i smoothie. Jak się jednak okazuje, to nie jedynie zadanie, do którego można je wykorzystać, dużą popularnością cieszy się bowiem pakowanie próżniowe.

Czytaj więcej...
Witaminy

Witaminy zawsze pod ręką

2021-03-11

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że należy spożywać jak najwięcej warzyw i owoców. Jednak nie zawsze mamy ochotę jeść je w całości. Dlatego ciekawym wyborem może być blender typu smoothie, w którym możemy w jednym pojemniku zmiksować wszystkie składniki, a następnie zabrać je w drogę.

Czytaj więcej...
Do koktajli i nie tylko

Do koktajli i nie tylko – blendery kielichowe

2021-02-01

Rosnące zainteresowanie zdrową dietą pozytywnie wpłynęło na popularność blenderów kielichowych, zwłaszcza tych z wyższej półki, które sprawdzą się w wielu bardziej wymagających pracach.

Czytaj więcej...
Niezbędne w kuchni

Niezbędne w kuchni blendery i miksery ręczne

2021-01-01

Blendery ręczne cieszą się wśród konsumentów ogromną popularnością. Wynika to przede wszystkim z ich uniwersalności. Dostępny na rynku sprzęt często jest wyposażony w dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają spektrum zastosowań.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket