Artykuły

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2024-06-04

Wąska zmywarka do zabudowy, czyli taka o szerokości 45 cm, sprawdzi się idealnie nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale również większych kuchniach. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2024-04-02

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie kilku kompletów naczyń jednocześnie. (Fot. Amica) 

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm i nablatowe

2024-01-28

Kompaktowy sprzęt wolnostojący to niezwykle praktyczne rozwiązanie, nie tylko do niewielkiej przestrzeni, ale wszędzie tam, gdzie nie chcemy przeprowadzać generalnego remontu, a unowocześnić naszą kuchnię. Jednymi z takich sprzętów są kompaktowe i nablatowe zmywarki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Praktyczne i kompaktowe

Praktyczne i kompaktowe zmywarki nablatowe

2023-12-03

Zmywarki nablatowe sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i biurze czy małej gastronomii. Mogą zostać zainstalowane w dowolnym miejscu z dostępem do wymaganych przyłączy i instalacji. Jakie funkcje oferują? Sprawdziliśmy. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm

2023-11-03

Zmywarka, nawet ta o szerokości 45 cm, to bardzo wszechstronne urządzenie, które nie wymaga wielu przyłączeń ani też specjalistycznego sprzętu do montażu. Z gabarytami zmywarki wiąże się jej pojemność, która często „mierzona” jest w kompletach naczyń. To na szczęście rzecz umowna. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2023-10-03

Zmywarki o szerokości 60 cm to bardzo szeroka grupa asortymentowa. Sprzęt cieszy się dużą popularnością ze względu na dużą pojemność oraz możliwość podłączenia bez konieczności głębokiego remontu kuchni. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy o standardowej szerokości (60 cm)

2023-04-01

Wybór konkretnego modelu zmywarki powinien być uzależniony od potrzeb użytkowników, możliwości przestrzennych i oczekiwań względem funkcji i kluczowych parametrów. Sprzęty do automatycznego zmywania o szerokości 60 cm cieszą się dużą popularnością. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy o szerokości

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2023-03-01

Sprzęty do automatycznego zmywania o szerokości 45 cm cieszą się dużą popularnością. Głównie dlatego, że zajmują niewiele przestrzeni, która – zwłaszcza w mniejszych kuchniach – jest wykorzystywana do funkcjonalnego maksimum. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Zmywarki

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2022-11-29

Czego możemy oczekiwać od tych urządzeń? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę, czy higieniczność i czystość powinny być na pierwszym planie, czy jednak ergonomia i łatwość codziennej obsługi? Na te i inne pytania szukamy odpowiedzi w artykule. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe zmywanie naczyń

2022-11-02

Zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm może zostać wstawiona do kuchni z dnia na dzień. Jeśli tylko dysponujemy odpowiednim przyłączem wodociągowym i źródłem energii elektrycznej, wystarczy, że z dolnego ciągu szafek wystawimy tę z szufladami i już możemy cieszyć się komfortem automatycznego zmywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Środki do czyszczenia i konserwacji

Środki do czyszczenia i konserwacji AGD oraz zlewozmywaków

2022-08-03

Wykorzystując odpowiednie środki czystości, zwłaszcza takie, które są przeznaczone do określonych typów sprzętów oraz materiałów, z jakich zostały wykonane, możemy znacznie przedłużyć nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim prawidłowe działanie.

Czytaj więcej...
Zmywarki o szerokości

Zmywarki o szerokości 60 cm

2022-01-30

Zmywarka do zabudowy o tak zwanej standardowej szerokości, wynoszącej 60 cm, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie często przygotowujemy posiłki, a tym samym codziennie mamy wiele naczyń do zmywania. Jej zaletą jest też to, że z powodzeniem będzie pasowała do każdej zabudowy kuchennej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket