Artykuły

Hi-endowe audio

AUDIO VIDEO SHOW

Hi-endowe audio i telewizory z wyjątkowym dźwiękiem

2019-11-28

Listopad w branży audio-wideo po raz kolejny należał do wystawy Audio Video Show. W Warszawie odbyła się już 23. edycja tego wyjątkowego wydarzenia – drugiej co do wielkości tego typu imprezy w Europie. Po raz kolejny wystawa odbywała się w trzech miejscach jednocześnie – na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Czytaj więcej...
Największa w Polsce strefa słuchawek na

AUDIO VIDEO SHOW

Największa w Polsce strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

2019-10-09

Fot. Darek Kawka

Już 8 listopada rozpocznie się Audio Video Show – druga co do wielkości w Europie wystawa dedykowana najlepszym urządzeniom ze świata dobrego dźwięku i obrazu. Stałym elementem wydarzenia jest specjalna strefa słuchawek, która w trakcie Audio Video Show 2019 zostanie ulokowana na PGE Narodowym.

Czytaj więcej...
Nieustannie wspiera

CREATIVE

Nieustannie wspiera polski triathlon

2019-06-13

W warszawskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej odbyła się premiera nowych urządzeń marki Creative. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę PowerSales International – oficjalnego przedstawiciela Creative w Polsce – zaprezentowano cztery nowe produkty: głośnik Bluetooth Muvo Play, 2.1-kanałowy zestaw głośnikowy Pebble Plus oraz kompaktowe słuchawki bezprzewodowe – Outlier Air Sports i Outlier Active.

Czytaj więcej...
Szkolenie dealerów sprzętu audio

AUDIO CENTER POLAND

Szkolenie dealerów sprzętu audio

2019-06-06

31 maja w hotelu Radisson Collection w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe zorganizowane przez firmę Audio Center Poland z Krakowa. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty tego krakowskiego dystrybutora. Tym razem skupiono się na prezentacji asortymentu marek Monitor Audio, Cambridge Audio oraz Nordost – najnowszej marki w dystrybucji Audio Center Poland.

Jak się okazuje, krakowska firma rozszerza nie tylko ofertę dystrybucyjną, ale również kadry pracownicze. Do zespołu dołączyli bowiem Jakub Cieślik – jako przedstawiciel handlowy oraz Patryk Wcisło, który będzie zajmował się marketingiem i mediami społecznościowymi.

Czytaj więcej...
Szkolenie dealerów w Koszarach

RAFKO DYSTRYBUCJA

Szkolenie dealerów w Koszarach

2018-10-11

W hotelu Koszary, zlokalizowanym w malowniczo położonej Górze Kalwarii pod Warszawą, odbyło się szkolenie produktowe dla partnerów handlowych firmy Rafko. Była to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z bogatą ofertą tego białostockiego dystrybutora sprzętu audio-wideo.

Czytaj więcej...
Hi-endowe komponenty i okablowanie

AUDIO CENTER POLAND

Hi-endowe komponenty i okablowanie

2018-06-14

8 czerwca w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski odbyła się konferencja szkoleniowa firmy Audio Center Poland. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty krakowskiego dystrybutora.

Czytaj więcej...
Wspiera polski triathlon

CREATIVE

Wspiera polski triathlon

2018-04-26

24 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez PowerSales International, oficjalnego przedstawiciela firmy Creative w Polsce.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket