AUDIO VIDEO SHOW

Wystawa Audio Video Show 2022

Wystawa

Już niedługo w dniach 28-30 października 2022 po trzech latach przerwy wraca największa wystawa w Polsce Audio Video Show organizowana w Warszawie z największą liczbą wystawców polskich i zagranicznych.

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy, zwłaszcza, że tegoroczna impreza będzie pod wieloma względami rekordowa. Już jest wynajętych ponad 160 sal. Najlepszej jakości sprzęt audio i wideo ponownie zagości na stadionie PGE Narodowym. Tam szczególnie duża będzie wystawa słuchawek. W jednym miejscu zobaczyć będzie można i przetestować słuchawki ponad 50 producentów, od prostych za 200 zł do takich za 100.000 zł. Oprócz tego oczywiście wszelkie przetworniki, wzmacniacze słuchawkowe i inne akcesoria. Koneserzy wyrafinowanego sprzętu audio będą mogli go zobaczyć i testować prawie jak w warunkach domowych w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Termin wystawy

Impreza potrwa 3 dni. Lokalizacje wystawowe będą otwarte dla odwiedzających w następujących godzinach:

  • Piątek 28.10.2022, 12.00 - 20.00.
  • Sobota 29.10.2022, 10.00 - 20.00.
  • Niedziela 30.10.2022, 10.00 - 18.00.

Bilety, jak rok temu, można kupić online na stronie internetowej organizatora – www.avshow.pl, aby nie stać potem w kolejkach. W poruszaniu po terenach wystawowych i wyszukiwaniu informacji o produktach pomocna będzie aplikacja targowa dostępna w sklepach Google i  Aple App Store.

Największe atrakcje w tym roku

Największą atrakcją tegorocznego AVS będzie polska premiera kosztujących ponad 2 mln zł kolumn Wilson Audio Chronosonic XVX. Do tego kompletny, topowy system Gryphon Audio Designs zawierający najnowsze wzmacniacze mocy Gryphon Apex oraz przedwzmacniacz Gryphon Commander. System zagra w Studio TV2 na Stadionie Narodowym, czyli dokładnie tam, gdzie podczas ostatniej edycji można było posłuchać kolumn Gryphon Kodo. Bez cienia przesady można powiedzieć, że są to najlepiej przygotowane akustycznie sale na świecie (w warunkach wystawowych).

Wystawa

Kolumny Wilson Audio Chronosonic XVX

Tuż obok, bo w sali Studio TV1, będziemy mogli posłuchać topowych kolumn Focala – Grande Utopia EM Evo. Kolumny zagrają z kolejną atrakcją, jaką jest wzmacniacz NAIM Statement.

Wystawa

Kolumny Focal Grande Utopia EM Evo

Jak co roku nie zabraknie też seminariów muzycznych i wspólnego słuchania albumów z najbardziej znanymi dziennikarzami muzycznymi, takimi jak Tomasz Raczek, Piotr Metz, Hirek Wrona, Marek Sierocki czy Marek Niedźwiedzki oraz wielu gwiazd muzyki.

Wystawa

Hirek Wrona i jego gość

Więcej informacji na temat tegorocznych atrakcji znajdziemy na stronie www.avshow.pl.

Wystawa

Przewodnik po wystawie dostępny pod linkiem: https://audioshow.pl/pl/wystawa/przewodnik, lub po zeskanowiu kodu QR. 

2022-10-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket