Artykuły

Wyposażenie podstawowe

Wyposażenie podstawowe i dodatkowe

2017-01-16

Pewne elementy zlewozmywaki mają w komplecie, zwłaszcza te niezbędne do podłączenia, inne takie jak bateria, deska do krojenia, czy wkładka ociekowa trzeba zazwyczaj dokupić.

Czytaj więcej...
Nowe rozwiązania

Nowe rozwiązania w zlewozmywakach

2017-01-16

Zlewozmywak powinien być odpowiedniej wielkości, przystosowanej do potrzeb rodziny, trwały, odporny na zaplamienia i co za tym idzie łatwy do utrzymania w czystości, a także estetyczny i dopasowany do stylu wnętrza.

Czytaj więcej...
Klasyfikacja,

Klasyfikacja, podział podstawowy

2017-01-13

Można mówić o kształtach, wielkościach, wyposażeniu, ale nie to zasadniczo dzieli zlewozmywaki, tylko materiały, z jakich są wykonane. A te wciąż są udoskonalane i wielu kupujących tym się właśnie kieruje przy wyborze.

Czytaj więcej...
Rozmiary

Rozmiary zlewozmywaków

2017-01-13

To jeden z ważniejszych parametrów, wpływających na wybór konkretnego modelu, bo przecież urządzenie musi zmieścić się w konkretnym, wyznaczonym dla niego miejscu w kuchni.

Czytaj więcej...
Konstrukcja,

Konstrukcja, budowa zlewozmywaka

2017-01-13

Nowoczesne modele zlewozmywaków oferują coraz to większe możliwości z uwagi na ciekawe kształty, łatwość utrzymania w czystości, możliwość usuwania odpadów organicznych, a także ze względu na większy wybór kolorów, co ułatwia dopasowanie do stylu wnętrza.

Czytaj więcej...
Parametry,

Parametry, dane, liczby

2017-01-13

Zanim zdecydujemy, jaki zlewozmywak wybrać, dobrze jest poznać pewne dane dotyczące, np. materiału, z jakiego jest zrobiony, od tego, bowiem zależy trwałość i odporność urządzenia. Warto również dobrze wymierzyć miejsce, w którym będzie zamontowany, by wybrać model odpowiedniej wielkości.

Czytaj więcej...
Jaki wybrać

Jaki wybrać zlewozmywak i baterię?

2017-01-13

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem wyposażenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru jednego z ważniejszych sprzętów w domu.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty dobrego zlewozmywaka

2017-01-13

Istnieją pewne elementy, które są istotne dla wszystkich osób korzystających z tych urządzeń, mimo iż każdemu, co innego może się wydać bardziej istotne przy zakupie zlewozmywaka.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket