Artykuły

Sieć Sferis RTV AGD

Sieć Sferis RTV AGD na przysłowiowe 110 procent!

2024-02-27

Grupa Kapitałowa ACTION SA konsekwentnie realizuje swoją strategię opartą na dywersyfikacji oferty dostawców i odbiorców i z powodzeniem rozwija swoje projekty zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym.

Czytaj więcej...
Intensywny

Intensywny początek roku

2024-02-27

Początek roku mógłby się wydawać okresem delikatnego zwolnienia tempa, ale nie w Asekolu. Firma rozpoczęła rok 2024 wyjątkowo intensywnymi działaniami.

Czytaj więcej...
Czy Polacy oszczędzają?

Czy Polacy oszczędzają? [promocja]

2024-02-05

Bosch sprawdził, jak chęć oszczędności wody, energii elektrycznej i jedzenia wpływa na preferencje konsumentów przy zakupie AGD.

Czytaj więcej...
Warsztaty ekologiczne

Warsztaty ekologiczne dla uczniów szkół podstawowych

2024-02-04

Amica, zgodnie z prowadzoną przez firmę strategią ESG, przekazuje wiedzę o ekologii młodemu pokoleniu. Uczniowie szkoły podstawowej nr 3 we Wronkach w przyjemny i ciekawy sposób dowiedzieli się o tym, jak segregować odpady, a tym samym dbać o planetę. Wykazali się także wyjątkową kreatywnością.

Czytaj więcej...
Podsumowują rok 2023

Podsumowują rok 2023 i wyznaczają nowe cele

2024-02-03

Rok 2023 upłynął spółkom Asekol Pl i Enviropol Pl pod znakiem dalszego rozwoju. Zrealizowany został szereg projektów inwestycyjnych i zbiórkowych, które umocniły spółki i przygotowały je na wyzwania roku 2024.

Czytaj więcej...
Gościem gali

Gościem gali „Wektorów 2023”

2024-02-03

Od ponad 20 lat organizacja Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej nagradza „Wektorami” i „Super Wektorami” liderów innowacji zmieniających oblicze polskiej gospodarki, kultury, mediów i polityki.

Czytaj więcej...
AI

AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni

2024-02-01

Na targach CES 2024 Samsung prezentuje najnowsze produkty i funkcje wspierane sztuczną inteligencją (AI) i łącznością w ramach aplikacji SmartThings, tworząc w ten sposób system, który zapewnia lepsze doznania w obszarze odżywania, jak i sprzętów kuchennych. Wśród wartych uwagi produktów i funkcji należy wymienić lodówkę 2024 Bespoke Multidoor Flex z ekranem AI Family Hub.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” urządzenia AGD

„Inteligentne” urządzenia AGD na CES 2024

2024-02-01

Hisense, globalny producent elektroniki użytkowej oraz sprzętów gospodarstwa domowego, zaprezentował na targach CES 2024 w Las Vegas, najnowsze urządzenia ze swojego portfolio. Jednocześnie firma przedstawiła swoje autorskie systemy operacyjne – ConnectLife oraz VIDAA TV, które razem z „inteligentnymi” urządzeniami RTV i AGD zmieniają dotychczasowe postrzeganie domu przez konsumentów.

Czytaj więcej...
Kampania

Kampania z wirtuozem w kuchni

2024-01-30

Miele Polska promuje najlepszej jakości urządzenia kuchenne. Marka Miele rozpoczęła lokalną kampanię poświęconą urządzeniom do gotowania. Twarzą projektu jest kompozytor i dyrygent, Adam Sztaba.

Czytaj więcej...
Akcja

Akcja #MojaOpiniaAmica

2024-01-30

Grupa Amica uruchamia akcję promocyjną dla klientów. Wystarczy wystawić ocenę zakupionego produktu i cieszyć się kodem zniżkowym w wysokości 20 proc. na małe AGD. Opinie mogą pokazać potencjalnym klientom, jak w praktyce sprawdzają się sprzęty marki Amica.

Czytaj więcej...
Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja?

Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja? [promocja]

2024-01-30

Wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych, dotyczących etykietowania, bardziej restrykcyjne zasady spełniania wymogów bezpieczeństwa i obowiązek zapewnienia wykorzystania surowców z recyklingu na określonym poziomie – to najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...
Kompleksowa i konkurencyjna oferta to klucz do sukcesu

Kompleksowa i konkurencyjna oferta to klucz do sukcesu [promocja]

2024-01-02

REMONDIS to rodzinna firma, ale też grupa, która dzisiaj dostarcza usługi w zakresie gospodarki cyrkularnej i odzysku surowców na całym świecie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket