Artykuły

Lodówka multidoor

HISENSE

Lodówka multidoor RQ760N4BFF

2023-05-08

W ofercie firmy Hisense dostępny jest nowy model lodówki multidoor – RQ760N4BFF. Charakteryzuje go elegancki i nowoczesny design. Metalowe drzwi zostały stworzone w technice flat door design. Na tle innych lodówek o dużej pojemności model ten wyróżniają drzwi krzyżowe, rozdzielające urządzenie na 4 części, oraz wbudowany elektryczny dystrybutor wody.  

Czytaj więcej...
Okap

FRANKE

Okap Mythos T-Shelf

2023-05-08

W nowoczesnej kuchni okap otwiera znacznie więcej możliwości niż tylko pochłanianie zapachów i wilgoci. Warto pomyśleć o nim jak o małej architekturze. Funkcjonalnej, wielowymiarowej i szykownej. Wszystkie te cechy ma okap wyspowy Mythos T-Shelf firmy Franke.

Czytaj więcej...
Piekarniki

MIELE

Piekarniki Discovery

2023-05-08

Idealne pieczenie bez potrzeby sprawdzania procesu krok po kroku? W nowych piekarnikach serii Discovery użytkownicy znajdą aż 15 programów automatycznych, w których potrawy pieką się dokładnie tak, jak tego wymaga przepis. Mamy przy tym pewność co do oszczędności energii, więc warto wybrać zrównoważony produkt, który będzie służył długie lata.

Czytaj więcej...
Lodówka do zabudowy

SIEMENS

Lodówka do zabudowy KI86NADD0

2023-05-08

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki do zabudowy marki Siemens wyróżniają duża pojemność do przechowywania produktów, innowacyjny system, który utrzymuje stałą temperaturę w każdym zakamarku komory chłodzenia, a także system hyperFresh, który dłużej utrzymuje świeżość żywności. Do tego urządzenie oferuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi oraz specjalne strefy lokowania produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Chłodziarka do wina

ASKO

Chłodziarka do wina WCN25842G

2023-05-07

Chłodziarki na wino Asko zostały zaprojektowane tak, by zwracały na siebie uwagę. Tak też jest w wypadku najnowszego modelu przeznaczonego do praktycznej zabudowy. Dzięki swoim kompaktowym kształtom z powodzeniem będzie pasował do niewielkich kuchni, a nawet do zabudowy w salonie.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

AMICA

Zmywarka do zabudowy DIM66B7EBOiT

2023-05-07

W ofercie zmywarek do zabudowy marki Amica pojawił się nowy model wyposażony w funkcję OpenDry. Jest nim DIM66B7EBOiT, czyli pełnogabarytowe, energooszczędne i funkcjonalne urządzenie, oferujące pojemność aż 14 kompletów naczyń oraz 7 programów, w tym autoczyszczenie i Higiena+.

Czytaj więcej...
Okap przyścienny

MPM

Okap przyścienny MPM-51-OV-64

2023-05-06

aOferta przyściennych okapów marki MPM powiększyła się o model MPM-51-OV-64. Został on wykonany z wytrzymałych oraz trwałych materiałów i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dodatkowym materiałem jest bezpieczne, hartowane szkło. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...
Lodówki retro

CONCEPT

Lodówki retro LKR7460BCL i LKR7460BCR

2023-04-12

Firma Concept oferuje najnowsze chłodziarkozamrażarki w styku retro w matowej czerni. Urządzenia dostępne są zarówno w wersji lewostronnej, jak i prawostronnej. Nowe modele wolnostojących chłodziarkozamrażarek są odpowiedzią na wciąż duże zainteresowanie klientów urządzaniem przestrzeni kuchennych w ponadczasowej stylistyce, która mimo wciąż zmieniających się trendów będzie modna nawet po wielu latach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket