Artykuły

Ponadczasowy wzorniczo

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2022-11-29

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego, również tych wolnostojących, nie zapominają o użytkownikach, którzy urządzają swoje kuchnie w stylu rustykalnym, vintage czy też retro. Utrzymane w tej stylistyce modele rozmaitych sprzętów, poza pięknym wyglądem i solidnym wykonaniem, są równie praktyczne i funkcjonalne, jak te klasyczne bądź łączące różne style i epoki z teraźniejszością. (Fot. Vestfrost)

Czytaj więcej...
Zmywarki

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2022-11-29

Czego możemy oczekiwać od tych urządzeń? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę, czy higieniczność i czystość powinny być na pierwszym planie, czy jednak ergonomia i łatwość codziennej obsługi? Na te i inne pytania szukamy odpowiedzi w artykule. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki na wino

Wolnostojące chłodziarki na wino i witryny chłodnicze

2022-11-29

Polacy szybko się uczą, edukują podróżami, podpatrują światowe trendy, a tym samym robią rewolucję wśród sprzętu gospodarstwa domowego na rodzimym rynku . Tak jest np. w segmencie chłodziarek do wina, które są przeznaczone dla najbardziej wyma gających i świadomych odpowiedniego przechowywania wina użytkowników. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne linie wzornicze

2022-11-29

Nowoczesne, spójne wzornictwo pozwala stworzyć jednolity efekt. Zwykle spójna linia wzornicza ma swoją nazwę, która jest jednocześnie określeniem handlowym. Nierzadko nazwa nawiązuje bezpośrednio do walorów linii i jej autów czy projektanta, który ją stworzył. Polacy coraz chętniej decydują się na takie zestawienie sprzętów. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Niewidzialne i nowoczesne

Niewidzialne i nowoczesne okapy szafkowe

2022-11-28

Okapy kuchenne pojawiły się na polskim rynku w latach 90. XX w. Od tego czasu wciąż zyskują na popularności. Są dziś standardowym sprzętem instalowanym w przestrzeni kuchennej i z całą świadomością należy stwierdzić, że kuchnia bez okapu nie będzie ani funkcjonalna, ani bezpieczna. Jedne z najpopularniejszych obecnie okapów to modele szafkowe. Sprawdźmy, jakie funkcje oferują w tym segmencie producenci tego sprzętu. (Fot. Ciarko)

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe zmywanie naczyń

2022-11-02

Zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm może zostać wstawiona do kuchni z dnia na dzień. Jeśli tylko dysponujemy odpowiednim przyłączem wodociągowym i źródłem energii elektrycznej, wystarczy, że z dolnego ciągu szafek wystawimy tę z szufladami i już możemy cieszyć się komfortem automatycznego zmywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wolnostojące zamrażarki

Wolnostojące zamrażarki skrzyniowe i szufladowe

2022-11-02

W zamrażarkach możemy przede wszystkim mrozić żywność, ale nie tylko. Na rynku oferowane są duże urządzenia skrzyniowe oraz tak zwane zamrażarki szufladowe. Zarówno jedne, jak i drugie odznaczają się szczególnymi funkcjami, które są wciąż pożądane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Komfortowe i nowoczesne

Komfortowe i nowoczesne suszenie i odświeżanie automatyczne

2022-11-01

Automatyczna suszarka do ubrań powoli, ale skutecznie staje się standardem w naszych gospodarstwach domowych. Użytkownicy idą również o krok dalej i wyposażają swoje garderoby w szafy suszące. Czy takie sprzęty są bezpieczne dla tkanin i dlaczego tak szybko zyskują na popularności? Sprawdziliśmy! (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket