Artykuły

VI Kongres

VI Kongres AGD

2024-04-29

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Szósta edycja Kongresu AGD, którego organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska oraz kilkunastu partnerów wydarzenia, producentów AGD, odbędzie się w tym miesiącu w Łodzi.

Czytaj więcej...
Z dwiema nagrodami

Z dwiema nagrodami „iF Design Award Gold 2024”

2024-04-29

Polska marka Ciarko Design, jednego z największych producentów specjalizujących się w okapach kuchennych w Polsce, została doceniona dwiema nagrodami „iF Design Award Gold”. To jedno z najbardziej cenionych wyróżnień w branży wzornictwa i inżynierii.

Czytaj więcej...
Podsumowuje rok 2023

Podsumowuje rok 2023 na rynku AGD

2024-04-06

Nie da się ukryć, że rok 2023 dla wielu branż był czasem pełnym wyzwań i trudności. Nie inaczej było w przypadku przemysłu AGD. Podczas branżowego otwarcia roku przedstawiciele związku APPLiA Polska omówili kondycję sektora AGD w Polsce oraz podzielili się perspektywami na przyszłość.

Czytaj więcej...
E-book „Poproszę dokładkę”

E-book „Poproszę dokładkę” by Akademia Kulinarna Amica

2024-04-05

Amica, producent urządzeń AGD, regularnie podejmuje ciekawe działania, które zwracają uwagę klientów. Właśnie dlatego pojawiła się oferta Akademii Kulinarnej Amica, która umożliwia nie tylko naukę gotowania, ale także sprawdzenie w praktyce urządzeń oferowanych przez producenta. Opinie tych, którzy wzięli udział w warsztatach są najlepszą rekomendacją dla kolejnych zainteresowanych.

Czytaj więcej...
Nowoczesny recykling

Nowoczesny recykling i nowatorskie polimery

2024-04-05

Jedne z najbardziej zaawansowanych w Polsce linii odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jakimi dysponuje Polska Korporacja Recyklingu (PKR), zostały wzbogacone o nowatorską instalację produkującą najwyższej klasy polimery.

Czytaj więcej...
Grupa Amica wprowadza technologię druku cyfrowego InkJet

Grupa Amica wprowadza technologię druku cyfrowego InkJet [promocja]

2024-04-04

Grupa Amica rozpoczęła ambitny projekt, który miał na celu wprowadzenie nowej technologii znakowania płyt indukcyjnych. Projekt został wsparty przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i zakończył się sukcesem, który wprowadził na rynek producentów AGD zupełnie nowe rozwiązanie.

Czytaj więcej...
Ty DECYDUJESZ czy będzie z tego PROFIT!

Ty DECYDUJESZ czy będzie z tego PROFIT! [promocja]

2024-04-04

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien zostać odpowiednio zutylizowany. Urządzenia te zawierają substancje niebezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego, takie jak rtęć, kadm czy ołów, które są szkodliwe dla zdrowia nawet w ilościach śladowych.

Czytaj więcej...
Innowacje przyjazne dla planety

Innowacje przyjazne dla planety [promocja]

2024-04-03

Tworzenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska jest od lat priorytetem w innowacjach Miele. Urządzenia Miele oszczędzają wodę i energię – ogromna część ma najwyższy wskaźnik efektywności energetycznej.

Czytaj więcej...
Wspiera edukację

Wspiera edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym

2024-04-02

Grupa Amica, kontynuując swoje zaangażowanie w edukację, ponownie ufundowała bezpłatny dostęp do publikacji „Puls Biznesu” dla studentów oraz wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Inicjatywa ma wspierać pokolenie przyszłych specjalistów gospodarczych, by lepiej funkcjonowali w środowisku biznesowym.

Czytaj więcej...
Karta Różnorodności

Karta Różnorodności podpisana!

2024-04-02

Marzec był miesiącem różnorodności, równości i włączenia w firmie Samsung. Niezwykle istotnym wydarzeniem w tym miesiącu było podpisanie przez firmę Samsung Electronics Polska Karty Różnorodności, której celem jest promowanie równości i zarządzania różnorodnością w miejscu pracy.

Czytaj więcej...
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – odpady szczególnej troski

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – odpady szczególnej troski [promocja]

2024-03-02

W ostatnich latach coraz większą wagę przywiązuje się do problemu elektroodpadów, czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W miarę postępu technicznego i wzrostu konsumpcji ilość tego rodzaju odpadów stale się zwiększa.

Czytaj więcej...
Zielony krok

Zielony krok w stronę ograniczenia emisji CO2

2024-03-01

Amica wprowadza kogenerację do swojego procesu produkcyjnego i kładzie nacisk na redukcję wpływu na środowisko oraz zwiększenie efektywności energetycznej. Inwestycja przyczyni się do zmniejszenia emisji CO2 o imponującą wartość 5076,59 ton rocznie, co stanowi znaczący krok w kierunku ograniczania śladu węglowego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket