Artykuły

Dom gotowy na

Dom gotowy na Święta

2017-11-10

Przygotowanie Świąt to spore wyzwanie logistyczne. Wybór odpowiednich prezentów, które ucieszą naszych bliskich, przygotowanie dwunastu potraw na wigilijny stół  no i ,last but not least, sprzątanie domu.

Czytaj więcej...
Preparaty i

Preparaty i środki czyszczące

2017-08-09

Stosowanie środków chemicznych jest w pewnych sytuacjach nieodzowne. Dla jak najlepszych efektów, ale także w trosce o czyszczone powierzchnie, sprzęt i środowisko naturalne należy stosować sprawdzone, dobrej jakości środki.

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria i końcówki

2017-08-08

W standardowym wyposażeniu parownicy, mopa czy czyścika znajdują się rożne końcówki i akcesoria. Ich liczba oraz rodzaj uzależnione są od konstrukcji sprzętu, producenta i modelu.

Czytaj więcej...
Porządki pełną

Porządki pełną parą!

2017-08-08

Sezon na porządki trwa przez cały rok, zwłaszcza gdy w domu są alergicy i małe dzieci, które wymagają sterylnej czystości. Skuteczną metodą usuwania zabrudzeń oraz bakterii jest stosowanie urządzeń czyszczących za pomocą gorącej pary. Mopy parowe, czyściki ręczne czy parownice mają wiele udogodnień. Spójrzmy zatem co oferują.

Czytaj więcej...
Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe

2017-08-08

Odkurzacze parowe to urządzenia łączące odkurzacze uniwersalne i parownice. Zbierają zarówno suche, jak i mokre zanieczyszczenia i czyszczą parą różnego rodzaju wodoodporne powierzchnie.

Czytaj więcej...
Czyściki parowe

Czyściki parowe

2017-08-08

Ich cechą rozpoznawczą są niewielkie gabaryty oraz krótka dysza ze zbiornikiem i rękojeścią. Wbrew pozorom są one skuteczne i funkcjonalne. Muszą być jednak dobrej jakości – szczelne i wydajne.

Czytaj więcej...
Szybkie sprzątanie podłóg

Szybkie sprzątanie podłóg – odkurzanie i mycie jednocześnie

2017-08-08

Tym, co charakteryzuje najnowsze, innowacyjne mopy wieloczynnościowe, jest dodatkowy pojemnik na zanieczyszczenia suche, a więc te pochodzące z odkurzania.

Czytaj więcej...
Przykładowa funkcjonalność

Przykładowa funkcjonalność mopa parowego...

2017-08-08

...na przykładzie modelu Total Steam marki Morphy Richards

Czytaj więcej...
Robot myjący podłogi?

Robot myjący podłogi? Czemu nie!

2017-08-08

Mówiąc o urządzeniach parowych i mopach, warto zwrócić uwagę na ultranowoczesne urządzenia sprzątające, jakimi są… roboty sprzątające i mopujące.

Czytaj więcej...
Mopy parowe

Mopy parowe

2017-08-08

Codzienne zabrudzenia na płytkach, panelach czy parkietach szybko wyczyścimy za pomocą mopa parowego. Skutecznie czyści on powierzchnię, a przy okazji odświeża ją i dezynfekuje.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket