KAERCHER

Dom gotowy na Święta

Dom gotowy na

Przygotowanie Świąt to spore wyzwanie logistyczne. Wybór odpowiednich prezentów, które ucieszą naszych bliskich, przygotowanie dwunastu potraw na wigilijny stół  no i ,last but not least, sprzątanie domu.

Aby magia mogła naprawdę zagościć w naszych progach musimy gruntownie uporządkować cały dom. Warto podejść do tego zadania metodycznie. Unikniemy wtedy paniki i popłochu, że nie uda nam się zdarzyć ze wszystkim nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka.  Nie warto robić wszystkiego na ostatnią chwilę, ale zacząć przygotowania do Świąt już kilka tygodni wcześniej. To sprawi, że podczas Bożego Narodzenia nie będziemy bardzo zmęczeni i zachowamy siłę, by cieszyć się wyjątkowością tych chwil. 

Okna – 2 tygodnie przed Świętami

Okna – 2 tygodnie

Mycie okien przed Bożym Narodzeniem to już niemal narodowa tradycja. Nie musi się to jednak wiązać ze zmęczeniem po żmudnej i nierównej walce, jaką rok rocznie toczymy z zaciekami i smugami. Myjka do okien Kärcher WV 2 sprawi, że czyszczenie okien będzie czystą przyjemnością. Urządzenie to działa podobnie jak odkurzacz, zbiera całą brudną wodę do specjalnego zbiornika pozostawiając powierzchnię idealnie czystą bez smug, kapiącej wody, zacieków, czyli wszystkiego tego, co uprzykrza życie podczas tradycyjnego mycia okien. Co ważne praca myjką WV jest znacznie szybsza, niż mycie okien tradycyjnie, a to zimą ma ogromne znaczenie, ponieważ o przeziębienie nie trudno i im szybciej uporamy się z myciem okien, tym lepiej dla naszego zdrowia. Myjka WV ma także wiele innych zastosowań, nadaje się bowiem do czyszczenia wszelkich szklanych powierzchni w domu. Można nią czyścić lustra, blaty, płytki etc. Na jakiś czas przed Świętami warto też odświeżyć tapicerkę i wyprać dywany. Sprawdzi się tu odkurzacz piorący Kärcher SE 4002.

Kuchnia i łazienka – 2 dni przed Świętami

Kuchnia i łazienka

Kuchnia i łazienka to na mapie świątecznych porządków dwa punkty strategiczne. Oczywiście najlepiej jeśli dbamy o czystość w tych pomieszczeniach regularnie, wtedy przed Świętami czeka nas mniej pracy. Sprzątanie uporczywych zabrudzeń, z jakimi mamy do czynienia w kuchni i łazience będzie łatwiejsze z pomocą parownicy. Kärcher posiada w swojej ofercie bogaty wybór tych urządzeń. Dlaczego parownica? Para wodna to najbardziej higieniczne medium czyszczące. Usuwa 99,99% zarazków spotykanych w domu, co potwierdzają badania naukowe. Poza tym, co bardzo ważne nie wymaga korzystania z środków czyszczących, więc jest w pełni bezpieczna dla dzieci i osób cierpiących na alergię. Parownica posłuży do czyszczenia takich miejsc jak: płyta kuchenna, okap, armatura kuchenna i łazienkowa, zlew, wanna, kabina prysznicowa a także podłogi czy fugi.

Podłogi – dzień przed Świętami

Podłogi

Badania zlecone przez firmę Kärcher wskazują, że 28% Polaków zapytana czego nie lubi w czynnosći mycia podłóg wskazała, że niedomytych podłóg czy pozostawionych śladów i smug, 19% - pracochłonnego i długiego procesu czyszczenia: tj. najpierw odkurzania a potem mycia z użyciem środka czyszczącego, 14% - wyżymania mopa, 12 % - czyszczenia sprzętu po myciu. Na szczęście na rynku pojawiło się urządzenie, które kładzie kres wszystkim tego rodzaju problemom. Mop elektryczny Kärcher FC 5 potrafi wstępnie usuwać suche zabrudzenia i myć podłogę w jednym przejściu roboczym. System samooczyszczania sprawia, że nie trzeba go czyścić po pracy. Jest to więc doskonałe rozwiązanie bowiem urządzenie oszczędza wodę i czas, którego w przeddzień Świąt na pewno nie mamy za dużo.

Źródło: informacja prasowa

2017-11-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket