Artykuły

Nowa kampania

Nowa kampania produktowa

2021-05-04

Firma Amica wystartowała z nową kampanią produktową „Pora na parę”. Dotyczy ona wielozadaniowych piekarników parowych tego producenta. Jej celem jest pokazanie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszne i zdrowe posiłki niezależnie od pory dnia i roku.

Czytaj więcej...
Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
Wystartował

Wystartował z polskim sklepem internetowym

2021-04-07

Polscy konsumenci mogą już kupować na Amazon.pl i wybierać spośród ponad 100 milionów produktów z szybką, niezawodną dostawą, w tym darmową dla zamówień powyżej 100 zł sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon.

Czytaj więcej...
Zaprasza do kuchni

Zaprasza do kuchni „MasterChef Junior”

2021-04-06

Młodzi kucharze już po raz 6. mierzą się w kulinarnej rozgrywce, serwując dania, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie kuchni. Od 7 marca kuchnia „MasterChef Junior” wypełniła się energią i talentem uczestników, którzy prezentują swoje możliwości. O jej wyposażenie zadbał Samsung.

Czytaj więcej...
Marka z Grupy Amica

Marka z Grupy Amica partnerem Atletico Madryt

2021-04-06

Na początku marca 2021 r. dyrektor generalny hiszpańskiej spółki Electrodomesticos Iberia, należącej do Grupy Amica i operującej na półwyspie iberyjskim pod marką Fagor, Vicente Sanchez podpisał umowę sponsorską z jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich – Atletico Madryt. Tym samym Grupa Amica stała się partnerem żeńskiej drużyny piłki nożnej Atletico. Kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu 2023–2024.

Czytaj więcej...
Czy czekają nas

Czy czekają nas podwyżki cen sprzętu AGD?

2021-04-02

Wojciech Konecki – prezes zarządu APPLiA Polska

Ogólnopolski Związek Producentów AGD

Obserwowany wzrost cen AGD osób z branży nie dziwi. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z przyczyn i skali tego zjawiska. W ostatnich miesiącach na rynku wystąpiły wahania niespotykane w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Sprawa dotyczy zarówno podstawowych surowców, jak i usług związanych z dostawą energii oraz chociażby dostępnością kontenerów. Ale po kolei…

Czytaj więcej...
Szanujmy to, co wyjątkowe

Szanujmy to, co wyjątkowe

2021-04-02

Gaggenau, luksusowa marka AGD, rozpoczęła nową edycję akcji „Respected by Gaggenau” („Szanujmy to, co wyjątkowe – Gaggenau”). Odzwierciedla ona zaangażowanie marki m.in. na rzecz dziedzictwa rzemieślniczego.

Czytaj więcej...
Okap Rules

Okap Rules z czterema nagrodami

2021-04-02

Naścienny model Rules firmy Elica z najnowszej kolekcji tego producenta, zaprojektowany przez Fabrizio Crisę, zdobył aż cztery prestiżowe nagrody za design i innowacje w międzynarodowych konkursach.

Czytaj więcej...
15. Konferencja

15. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

2021-03-25

Serdecznie zapraszamy na 15. Konferencję Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się dn. 14 kwietnia 2021 r. w formule online.

Czytaj więcej...
Branża mieszkań na wynajem

Branża mieszkań na wynajem – prognozy na 2021 rok

2021-03-08

Dla wszystkich zainteresowanych bezpiecznym ulokowaniem swoich oszczędności czy dochodem pasywnym rynek nieruchomości na wynajem był do tej pory jednym z najbardziej interesujących. Jak zapowiada się rok 2021 w branży? Oto prognozy ekspertów z pracowni Decoroom, specjalizującej się w kompleksowym projektowaniu powierzchni „pod klucz”, m.in. dla instytucjonalnych najemców.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Światowy Program Żywnościowy ONZ

2021-03-08

Największy w Europie producent sprzętu gospodarstwa domowego, BSH Home Appliances Group, zdecydował o wsparciu Światowego Programu Żywnościowego ONZ.

Czytaj więcej...
Status realizacji zamówienia

Status realizacji zamówienia ważny dla klientów

2021-03-08

Opublikowany jesienią raport „Komunikacja sklepów internetowych” firm SMSAPI i Shoper wskazuje, że ok. 1/4 konsumentów kupuje w Internecie częściej niż przed pandemią.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket