MIELE

Produkty nagrodzone w plebiscycie „IF Design Award”

Produkty nagrodzone w plebiscycie

Nowa generacja urządzeń chłodniczych Miele zdobyła „IF Design Award” w kategorii „produkty”. Nowe modele, które właśnie wchodzą na rynki w Europie, zostały docenione przez międzynarodowe jury za design i funkcjonalność. Wśród produktów nagrodzonych w tegorocznej edycji „IF Design Award” znalazł się także Gourmet – Teppan Yaki.

Chłodziarki Miele zostały stworzone w duchu idei zrównoważonego rozwoju. Funkcja PerfectFresh Active aktywnie nawilża szufladę do przechowywania owoców i warzyw. Nad szufladą umieszczony jest zbiornik na wodę, który zamienia kropelki w „mgiełkę wodną” i uwalnia ją do wnętrza szuflady. Otulone mgiełką warzywa i owoce są nawet pięciokrotnie dłużej świeże i jędrne.

Całkowicie nowymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami są m.in. szklana półka, którą można obracać o 180° i łatwiej sięgać po produkty, a także półki na butelki w drzwiach z regulowaną wysokością. W chłodziarce można też zmieścić całą blachę upieczonego ciasta.

Jurorzy konkursu zwrócili uwagę na taśmy LED we wnętrzu, delikatnie oświetlające nie tylko produkty w środku, ale otoczenie na zewnątrz po otwarciu drzwi chłodziarki. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi można regulować temperaturę wewnątrz, dostać informację o niedomkniętych drzwiach czy przypomnienie o konieczności wymiany filtrów.

Teppan Yaki firmy Miele to płyta ze stali szlachetnej, która błyskawicznie rozgrzewa się do wysokiej temperatury na płycie indukcyjnej, równomiernie rozprowadzając ciepło. Na „tepanie” bardzo szybko przygotowuje się zdrowe posiłki bez tłuszczu. Teppan Yaki można stosować na płytach Miele z polem PowerFlex lub z indukcją na całej powierzchni.

Produkty nagrodzone w plebiscycie
2021-07-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket